Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Marcela Škeříková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Marcela Škeříková — online marketérka a konzultantka pro online marketing

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Bc. Marcela Škeříková:
S Marcelou spolupracuji více než 2 roky a jsem s výsledky velmi spokojena. Marcela je kreativní a dokáže se naprosto vcítit do našich cílových zákazníků a vždy je zaujme originální reklamou. Udělala nám podrobný online marketingový plán, který je pro nás stěžejní pro nastavení komunikace se zákazníky.

Tereza Ludinová

Mentoring s Marcelou mě příjemně překvapil a velmi mi pomohl. Marcela mi srozumitelně vysvětlila, co všechno potřebuji, abych úspěšně získala nové kontakty na potenciální zákazníky. Vytvořila mi kompletní strategii na míru pro moje služby, přistávací stránku a magnet pro získávání kontaktů. Dále pak vytvořila FB Ads a nalákala je na tuto stránku. Přidala konkrétní tipy šité na míru mým službám, které implementuji. Spolupráce s Marcelou je pro mě příjemná a její rady mi šetří hodiny času, které bych jinak strávila hledáním v knížkách a na internetu. Marcelu vřele doporučuji, vyzná se a dokáže skvěle poradit!

Michaela Vopalková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS