Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Čapla > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Čapla — e-commerce konzultant

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Marek Čapla:
Měl jsem to potěšení s Markem spolupracovat, když rozjížděl svůj vlastní e-shop REDCRAFTS. Pracovali jsme spolu od počátečních fází vývoje a bylo inspirativní sledovat, jak se jeho nashromážděné znalosti z oblasti obchodního a produktového managementu, UX a marketingu spojují v naší každodenní práci. Během půl roku jsme se dostali z nuly na více než 1000 objednávek, neustále jsme zvyšovali míru konverze a udržení zákazníků, abychom si vybudovali rostoucí komunitu věrných zákazníků a příznivců na sociálních sítích. Na Markovi obdivuji nejen jeho znalosti, ale také jeho nasazení pro práci a jeho organizační schopnosti, řízení času a určování priorit. Jsem nesmírně vděčný, že jsem mohl pracovat a učit se po jeho boku.

Erick Stojšić

IT projektový manažer ve Fónua
Spolupracoval jsem s Markem na významném regulačním projektu ve společnosti E.ON, jehož cílem bylo zavést novou multikanálovou funkci řízení komunikace se zákazníky (CCM), která umožňovala zasílání e-mailů s okamžitým plněním v rámci prodejní cesty zákazníka. Poskytoval odborné znalosti systému HP Exstream používaného pro CCM a konkrétněji při implementaci middleware adaptéru Java pro rozhraní s hlavními obchodními aplikacemi společnosti E.ON. Prokázal komplexní znalosti systému HP Exstream a rozhraní API adaptéru. Jeho pracovní morálka je vysoce profesionální a byla radost s ním spolupracovat. Marka bez váhání doporučuji na vedoucí/konzultační pozici v rámci technologií CCM a v širším měřítku na pozici návrháře/vývojáře základních aplikací.

Manjit Tara

Konzultant pro architekturu řešení v Buzz Bingo
V loňském roce jsem měl to potěšení spolupracovat s Markem na velmi úspěšném IT projektu. Nejenže měl vynikající vývojářské schopnosti, ale obzvláště mě zaujal způsob, jakým spolupracoval s podnikem, aby plně pochopil jeho potřeby a zajistil tak, že pro něj vyvíjí to správné řešení. Velmi mě také potěšila jeho flexibilita, kterou projevil v souvislosti se spuštěním projektu, kdy vynaložil obrovské úsilí, aby zajistil jeho úspěšné dokončení. Marka bych vřele doporučil a doufám, že budu mít příležitost s ním v budoucnu opět spolupracovat.

Chris Giles

projektový manažer v NHS Supply Chain
Marek pracoval na UX pro společnost Otonomic v jejích začátcích. Líbila se mi jeho dřívější práce ve společnosti Slytab a jeho postřehy se v mnoha případech ukázaly jako cenné. Skvělá byla i komunikace. Rád bych měl příležitost s ním znovu spolupracovat.

Omri Allouche

vedoucí výzkumu v Gong.io, datový vědec a lektor
Marek je výjimečný UX designér. Pomohl nám navrhnout naši první verzi - ta zůstala po dva roky většinou nezměněná - částečně proto, že měl dobrou vizi a odvedl dobrou práci. Je spolehlivý, efektivní a je radost s ním spolupracovat.

James Lau

zakladatel společnosti Xempli
S Markem Čaplou jsem spolupracoval na několika projektech, kdy byl v roli zadavatele resp. produktového manažera. Jeho požadavky byly vždy detailní a nejvíce si cením jeho preciznosti. Spolu s jeho analytickým myšlením se jedná o výbornou kombinaci. V rámci firemní soutěže jsem měl možnost poznat Marka po osobní stránce a jeho nadšení a kreativita pozitivně překvapily nejen mne.

Zdeněk Dubnický

kontraktor na volné noze
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS