Doporučení z první ruky

Mgr. Marek Nový — SEO specialista a konzultant v oblasti e-commerce


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Marek s námi spolupracuje již od počátku našeho e-shopu a musím říct, že si naši spolupráci nemohu vynachválit. Ať už jde o analýzu klíčových slov, návrh struktury, obsahovou strategii nebo přípravu podkladů pro přípravu článků, tak vše zvládá na jedničku. Čeho si vážím nejvíce je ale jeho spolehlivost, dochvilnost a to, jak trpělivě vysvětluje i ty (pro nás) nejsložitější věci. Jestli hledáte někoho na SEO a pomoc s e-shopem, tak Marek je jasná volba.

Jonáš Anderle
obchodní ředitel Cannavea
www.cannavea.cz

Ráda bych vyjádřila mou plnou spokojenost s prací pana Nového v oblasti SEO analýzy, analýzy klíčových slov a optimalizace struktury webové stránky pro mou firmu. Pan Nový umí skvěle a ochotně cokoliv vysvětlit ohledně všech důležitých aspektů SEO. Rovněž velmi oceňuji jeho dochvilnost a ochotu poskytnout veškeré podklady potřebné pro další kroky. Je pro mě opravdu potěšením spolupracovat s odborníkem jako je pan Nový, kéž bych na takhle laskavé a ochotné lidi narážela častěji.

Ing. Veronika Tichá
jednatelka v účetní společnosti VLK účetnictví s.r.o.
vlkucetnictvi.cz vtprofin@gmail.com 773 884 497
Bc. Martin Schwarz

S Markem spolupracuji dlouhodobě, zejména při přípravě textů pro e-shopy. Vždy mi připraví ideální SEO podklady (především analýzu klíčových slov), ze které pak vycházím při textaci webu. K článkům pak poskytuje užitečná obsahová doporučení, která mi usnadňují práci. Marek je spolehlivý a skvěle se s ním komunikuje, takže pokud jsou pro vás tato kritéria zásadní, určitě s ním neváhejte spolupracovat.

Bc. Martin Schwarz
copywriter a obsahový stratég se specializací na technologie, sport a e-shopy