Doporučení z první ruky

Mgr. Marek Nový — SEO specialista a konzultant v oblasti e-commerce


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Marek s námi spolupracuje již od počátku našeho e-shopu a musím říct, že si naši spolupráci nemohu vynachválit. Ať už jde o analýzu klíčových slov, návrh struktury, obsahovou strategii nebo přípravu podkladů pro přípravu článků, tak vše zvládá na jedničku. Čeho si vážím nejvíce je ale jeho spolehlivost, dochvilnost a to, jak trpělivě vysvětluje i ty (pro nás) nejsložitější věci. Jestli hledáte někoho na SEO a pomoc s e-shopem, tak Marek je jasná volba.

Jonáš Anderle
obchodní ředitel Cannavea
www.cannavea.cz
Jan Onesork

Během naší spolupráce na SEO projektu pro Trezor se Marek rychle stal neocenitelným členem týmu. Marek má praktický vhled do SEO v oblasti e-commerce a spoustu nápadů, jak weby a jejich obsah posouvat dál. Pokud hledáte SEO specialistu na analýzu klíčových slov, obsahovou strategii nebo celkovou optimalizaci webu, s Markem rozhodně neuděláte chybu.

Jan Onesork
konzultant internetového marketingu a SEO pro anglicky mluvící země
Bc. Martin Schwarz

S Markem spolupracuji dlouhodobě, zejména při přípravě textů pro e-shopy. Vždy mi připraví ideální SEO podklady (především analýzu klíčových slov), ze které pak vycházím při textaci webu. K článkům pak poskytuje užitečná obsahová doporučení, která mi usnadňují práci. Marek je spolehlivý a skvěle se s ním komunikuje, takže pokud jsou pro vás tato kritéria zásadní, určitě s ním neváhejte spolupracovat.

Bc. Martin Schwarz
copywriter a obsahový stratég se specializací na IT, technologie, sport a finance

Ráda bych vyjádřila mou plnou spokojenost s prací pana Nového v oblasti SEO analýzy, analýzy klíčových slov a optimalizace struktury webové stránky pro mou firmu. Pan Nový umí skvěle a ochotně cokoliv vysvětlit ohledně všech důležitých aspektů SEO. Rovněž velmi oceňuji jeho dochvilnost a ochotu poskytnout veškeré podklady potřebné pro další kroky. Je pro mě opravdu potěšením spolupracovat s odborníkem jako je pan Nový, kéž bych na takhle laskavé a ochotné lidi narážela častěji.

Ing. Veronika Tichá
jednatelka v účetní společnosti VLK účetnictví s.r.o.
vlkucetnictvi.cz vtprofin@gmail.com 773 884 497