Doporučení z první ruky

Bc. Marek Tlusťák — grafický designér se zaměřením na tvorbu vizuálních identit a branding


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Marek je velmi kreativní člověk. K zakázkám přistupuje velmi zodpovědně a jeho návrhy nás baví. Mnohokrát úplně změnil naše „konzervativní“ vnímání a ukázal nám, že se dá téma uchopit a zpracovat lépe, výřečně, zábavně… Marek má vystudovanou uměleckou školu, takže je pro něj hračka něco naskicovat z fleku na schůzce, což dost pomáhá si věci představit dopředu. Spolupracujeme s ním přes 8 let, to ještě pracoval v grafické firmě. Jsme rádi, že se osamostatnil a může si budovat své vlastní jméno, má na nás také více času a prostoru.

Brian Polovinčák
ředitel

S Markem spolupracuji již několik let. Pro naši společnost vytvářel firemní identitu, loga i mockup. Pro naše další společnosti jsme nechali vyrobit i grafiku na vlajky, další loga i bannery i billboard. Marek je velmi profesionální člověk na svém místě. S jeho prací jsme byli vždy nadmíru spokojení. Doporučuji.

Eduard Pešout
pesout.com hello@pesout.com 399 499 541

Marek zastupuje v naší firmě pozici hlavního grafika a vytváří tak vnější tvář naší společnosti v různých odvětvích. S Markem spolupracujeme od roku 2015 a od té doby se nám úspěšně podařilo dokončit celou řadu projektů, které jsou nyní populární a těší se přízni zákazníků. Dohodnutá práce je vždy hotová v domluveném termínu, a to i přes celou řadu našich dodatečných požadavků. Marka určitě doporučujeme a vždy se těšíme na další nový projekt :).

Ondřej Přikryl
podnikatel