Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Marek Wiener > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Marek Wiener — online marketér

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ing. Marek Wiener:
Se spoluprácí s Markem Wienerem jsme velmi spokojeni. Marek odvádí dobrou práci, ceníme si zejména rychlé komunikace a také toho, že nemusíme hlídat trendy v online marketingu, které za nás hlídá a pravidelně nás informuje a novinky zavádí.

Hana Hanousková

LINIEBOX s.r.o.
www.liniebox.cz ~ hana@liniebox.cz ~ 774 120 171
S Markem velmi rád spolupracuji. Webové stránky realizoval velmi rychle a to přes to, že jsem mu podklady dával pomalu a po částech. V současné době nejvíce využíváme správu našich firemních webů, která probíhá rychle (často do několika hodin od zadání) a k naší spokojenosti. Velkou výhodou Marka je komplexnost jeho služeb (web, grafika, marketing…). Zatím nejlepší spolupráce při tvorbě a správě našeho firemního webu.

Jakub Tabara

Slavia bytový fond, a. s.
www.sbfas.cz ~ tabara@sbfas.cz
Marek nám zajišťuje tvorbu propagačních materiálů – letáky, inzeráty do časopisů apod. Spolupráci s ním doporučuji a to zejména díky jeho flexibilitě a skvělým nápadům. A hlavně ochotně předělává co si vše navymýšlím.

Miroslav Sedláček

majitel firmy Včelařství Sedláček
sedlacek@vcelarstvisedlacek.cz ~ 603-499 746
S realizací webových stránek na míru jsme byli velice spokojeni. Marek dělá kvalitní práci za rozumné peníze a hlavně včas. Doporučil nám a implementoval i několik zajímavých vylepšení a kompletně se nám stará o zkvalitnění webů. Doporučuji!

Katarina Kovalčíková

lektorka a školitelka
www.silnyrecnik.sk
Pan Wiener je ochotný poradit a má přehled v oblasti několika směrů z oblasti online marketingu. Oceňujeme na něm zejména dotažení zadaných úkolů s kvalitním finálním výsledkem. Doporučujeme.

Petr Dušek

www.kupelektrokolo.cz ~ info@kupelektrokolo.cz ~ 774 944 579
Naše spolupráce s panem ing. Wienerem začala na tvorbě webových stránek www.csuch.cz. S návrhem a realizací jsem velmi spokojen a spolupráce pokračuje. Oceňuji rychlou a bezproblémovou komunikaci. Děkuji a doporučuji.

Igor Čižmář

Marek nám doporučil funkční řešení e-shopu a mikrowebu. Stránky pěkně vypadají, mají jednoduchou intuitivní administraci a splňují aktuální požadavky doby. Na spolupráci s Markem oceňuji přístup k zákazníkovi a nápaditost při zpracování jednotlivých zadání. Marka všem doporučuji!

Renata Líčková

Fonticulus, spol. s r.o.
Se spoluprací jsem moc spokojený, Marek je velmi pečlivý a proaktivní, svěřil jsem mu srovnávače a mohu s klidem říci, že rosteme a mohu mu důvěřovat.

Dominik Š.

www.gourmetkava.cz ~ info@gourmetkava.cz ~ 725 556 179
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS