Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marie Vavrochová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marie Vavrochová — online marketérka se zaměřením na strategie, obsah, PPC a sociální sítě

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Marie Vavrochová:
S Marií spolupracujeme již více než rok v oblasti správy PPC reklam, e-mailingu, plánujeme a realizujeme spolu reklamní kampaně na FB, ale i celkovou marketingovou strategii naší firmy. Marie je důležitým členem našeho týmu, pracuje profesionálně, spolehlivě, je samostatná a jsme rádi, že přináší i nové nápady a podněty, na které bychom sami nepřišli. Jsme rádi, že ji máme v týmu.

Petr Juha

www.skoleniproucetni.cz ~ juha@okna-juha.cz ~ 605 422 928
Spolupráce s Maruškou byla (a je) vždycky rychlá, bezproblémová, dokázala se přesně nacítit do mých požadavků a převést je do praxe. Velmi dobře reportuje pravidelně každý měsíc, co se daří a nedaří, a na základě toho pružně měníme formáty reklam a následně kampaně. Celkově se jí podařilo zvednout naše čísla z prodělečných na výdělečné během několika málo měsíců (a to i během náročného covidového období) a díky její práci nám narostly i databáze o několik tisíc kontaktů a dále rostou. Je velmi proaktivní, navrhuje zlepšení i ve funnelech, ať už jde o magnety na webech (produkty ke stažení zdarma), vyznění prodejních stránek, nebo mailingové kampaně.

Dana-Sofie Šlancarová

Cyklická žena, s.r.o.
www.cyklickazena.cz
Děkuji Vám za Vaše správné dotazy. Nikdo se mě takhle neptal, a ani jsem neměl možnost s nikým o tom pohovořit. Jsem velmi mile potěšen, překvapen jak jste to super upravila, spokojenost na mé straně zaručena na 100 %. Odvádíte skvělou práci a je vidět, že tomu rozumíte.

Milan Pollak

www.milanpollak.com ~ milan@milanpollak.com ~ 735 530 630
Děkuji za Vaše postřehy a určitě na všem zapracujeme. Moc děkuji, že jste do toho skočila s takovým elánem, spolupráce s Vámi se mi velmi líbí, doufám, že bude dlouhodobá :-).

Marie, Dr. Wet

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS