Doporučení z první ruky

Marie Vavrochová — online marketérka se zaměřením na strategie, obsah, PPC a sociální sítě


Zobrazuji všech 6 doporučení

S Marií spolupracujeme již více než rok v oblasti správy PPC reklam, e-mailingu, plánujeme a realizujeme spolu reklamní kampaně na FB, ale i celkovou marketingovou strategii naší firmy. Marie je důležitým členem našeho týmu, pracuje profesionálně, spolehlivě, je samostatná a jsme rádi, že přináší i nové nápady a podněty, na které bychom sami nepřišli. Jsme rádi, že ji máme v týmu.

Petr Juha
www.skoleniproucetni.cz juha@okna-juha.cz 605 422 928

Spolupráce s Maruškou byla (a je) vždycky rychlá, bezproblémová, dokázala se přesně nacítit do mých požadavků a převést je do praxe. Velmi dobře reportuje pravidelně každý měsíc, co se daří a nedaří, a na základě toho pružně měníme formáty reklam a následně kampaně. Celkově se jí podařilo zvednout naše čísla z prodělečných na výdělečné během několika málo měsíců (a to i během náročného covidového období) a díky její práci nám narostly i databáze o několik tisíc kontaktů a dále rostou. Je velmi proaktivní, navrhuje zlepšení i ve funnelech, ať už jde o magnety na webech (produkty ke stažení zdarma), vyznění prodejních stránek, nebo mailingové kampaně.

Dana-Sofie Šlancarová
Cyklická žena, s.r.o.
www.cyklickazena.cz

Děkuji Vám za Vaše správné dotazy. Nikdo se mě takhle neptal, a ani jsem neměl možnost s nikým o tom pohovořit. Jsem velmi mile potěšen, překvapen jak jste to super upravila, spokojenost na mé straně zaručena na 100 %. Odvádíte skvělou práci a je vidět, že tomu rozumíte.

Milan Pollak
www.milanpollak.com milan@milanpollak.com 735 530 630

Děkuji za Vaše postřehy a určitě na všem zapracujeme. Moc děkuji, že jste do toho skočila s takovým elánem, spolupráce s Vámi se mi velmi líbí, doufám, že bude dlouhodobá :-).

Marie, Dr. Wet

Moc děkuji za dobře nastavené reklamy a poskytnuté rady. V reálný úspěch doufám postupem času (vím, že reklama bude potřebovat čas).

Petr Heinzl
www.ceska-hracka.cz petr.heinzl@ceska-hracka.cz 774 346 951

Rychlá, přímá a super komunikace. Se službami jsem zatím spokojený a mohu Marii Vavrochovou doporučit.

Martin Vojtkovský
https://www.royalswim.eu/kurzy/ info@royalswim.eu 725 993 023