Doporučení z první ruky

Bc. Markéta Hrušková — realitní makléřka se specializací na prodej nemovitostí v Ostravě a okolí


Zobrazuji č. 11-13 z celkem 13 doporučení

Náš příběh začal s největší RK v ČR asi 5 měsíců před nalezením kupujícího, kterého nakonec našla paní Hrušková během 8 dnů od našeho prvního setkání. Hned jsem tušil, že náš záměr prodat byt v maximálních možných částkách dokáže právě paní Hrušková. Za nejdůležitější zkušenost považuji excelentní formu prezentace a stylingu bytu s focením profi fotografem pro online inzerci. Právě toto způsobilo mnohonásobně větší zájem o prohlídky oproti pokusům předcházející RK. Při prohlídkách mne překvapilo, jak dokáže vyzdvihnout kvalitu bydlení v daném bytě i v nejbližším okolí, s ponecháním dekorací a nastěhovaného nábytku z vlastnictví RK. To vše za skutečně obvyklé provize ve srovnání s ostatními RK! Mohu pokračovat věcností, solidností a chápáním potřeb všech zúčastněných při jednotlivých fázích prodeje. Troufám si tvrdit, že jsme nalezli v paní Hruškové dlouhodobého partnera na realitní služby. Děkujeme!

manžele Bartošovi
prodávající bytu v Ostravě

Moc děkuji paní Hruškové za milé provedení celým procesem při koupi bytu. Po celou dobu byla v případě mých dotazů po ruce a vždy je zodpověděla, a to i v případě otázek v oblasti financování, u nichž ne každý realitní makléř má jasno. Jste člověk na svém místě, ať Vás Vaše práce stále baví! :)

Denis Latková
kupující bytu 3+1 Ostrava-Poruba

Se službami paní Hruškové jsem byla velice spokojena. Je velmi profesionální, spolehlivá, akční a sympatická. Vše proběhlo naprosto podle plánu a myslím, že nabízí opravdu nadstandardní servis. Velice milá spolupráce! Moc děkuji.

Tereza Watkins
prodávající bytu 3+1 Ostrava-Poruba