Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Markéta Karman > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Markéta Karman — marketérka se specializací na marketingové strategie a analýzu zákazníka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Ing. Markéta Karman:
S Markétou se znám již několik let. Známe se po pracovní i osobní stránce. Pokud bych měla ohodnotit tu pracovní stránku, tak nejvíce si cením kreativity, kterou jsem u Markéty měla možnost poznat. Vždy přichází s novými, neotřelými nápady a úplně jiným pohledem. A to je pro mne vhodný partner do diskuse, který se nebojí jít „proti proudu“.

Lenka Bukalová

SONET Slovakia, s.r.o.
Markétu jsem poznala na Ukázkovém TAB Boardu podnikatelů, který jsme organizovaly s Ingrid Šůrovou pro majitele mešních a středních firem. Zaujala mě svým komplexním pohledem na podnikání, schopností jasně prezentovat své myšlenky a hlavně svým marketingovým zaměřením. Hned mě napadlo, že bych ji ráda pozvala na náš TAB Board jako hosta. Markéta pozvání přijala a představila nám svůj přístup v oblasti práce se zákaznickou zkušeností a způsob, jak se naučit mluvit řečí zákazníka. Její bohaté zkušenosti z oblasti obchodu a marketingu členové ocenili i při poskytování rad na konkrétní témata podnikání. Z mého pohledu je s Markétou radost pracovat. Má praktické zkušenosti s tvorbou marketingových strategií, chuť postavit na nohy či posunout váš byznys a v neposlední řadě smysl pro humor. Což se cení v každé době :)

Michaela Cuřínová

byznys kouč a facilitátor pro majitele malých a středních firem
Markéta je profesionálka s nadhledem a lidským přístupem. Umí naslouchat i náročnějším a často nepřesným zadáním ze strany klienta a obratem hledá řešení a nebo proaktivně problém už řeší. Drží slovo i termíny, sleduje trendy a ani 100 a více kilometrů pro ni není překážkou přijet na otočku, když je potřeba.

Eva Čejková Vašková

Leader komunity ŽENY s.r.o., inspirátorka pro práci s microinfluencery, podnikatelka v oblasti budování komunit
Revidovali jsme služby pro potenciální klienty a jak to tak bývá, zaslepenost v oboru nás tak trochu zabrzdila v komunikaci. Potřebovali jsme oko někoho nezávislého, kdo ideálně vyzkoušel naše služby a navíc nám rozumí i po lidské stránce. Markéta nás ohromně překvapila celkovým přístupem k věci. Zcela upřímně jsem očekávala, že nás odbude rychlou revizí textů a zbytek nám vychválí. Markéta však vzala revizi velmi pečlivě a navrhla nám úpravy, které přesně vystihují, co chceme klientům nabídnout. Myslím, že nám to hodně pomůže. Markéto děkujeme, jste člověk na správném místě a dokážete najít rezervy v podnikání druhých. Je s vámi radost spolupracovat.

Katka Pavlíčková

specialistka na Instagram
Workshop jsem si užila, dokonce i po více než 25 letech podnikání jsem měla AHA momenty a Markétě děkuji! Má profesionální a přitom úžasně lidský přístup, témata probírala tak, že nás to bavilo a byla legrace. A rozhodně prohlašuji, že pro ni nejsem klient „na jednu noc“! :)

Helena Krátká

Protože ještě nepodnikám, byla to vzpruha zkusit si to jako vedlejší činnost. Přišel i wow efekt, zjistila jsem, že chyba při jednání není na mé straně. A co se týče cenotvorby, tohle vysvětlení jsem fakt potřebovala.

Eva Vlastníková

S Markétou spolupracuji již několik let a to hlavně v oblasti on-line reklamy a komunikace s klienty. Dlouhodobě pracujeme na budování značky a obchodního jména, což se nám skvěle daří díky inovativním nápadům a chuti jít do nových způsobů propagace. Pro mě osobně je asi největším přínosem to, že má na věci pohled z té druhé strany, strany zákazníka (klienta), a tak mé nápady dokáže přesně pojmenovat a tím i dotáhnout k potřebnému výsledku. Pokud chcete něco nového, inovativního, tak Markéta je ta pravá.

Richard Kašpar

realitní makléř
www.richardzremaxu.cz ~ richard.kaspar@re-max.cz ~ 702 190 820
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS