Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková — digitální koučka, lektorka digitálních dovedností a Google Workspace, Google Certified Trainer


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 48 doporučení

Naše firma si založila firemní stránku na Facebooku. Do té doby jsem používal Facebook pro své osobní účely a o firemní stránky jsem se staral podle nejlepšího svědomí, ale nějak to nebylo ono. Během konzultace s Markétou jsem zjistil, jak relativně snadno zatraktivnit obsah a jak lépe komunikovat s naší cílovou skupinou. Taky jsem se dozvěděl, kde jsou uložené statistiky a které veličiny se vyplatí sledovat pro hodnocení úspěšnosti našeho počínání. Konzultace s Markétou byla věcná, ušetřila mi do budoucna hodně času, energie a peněz. Děkuji a doporučuji!

Jiří Klega
advokátní kancelář JKP
klega.j@advokatova.cz

Naše stránky na Facebooku jsme si založili z důvodu, že by se to mělo. Po setkání s Markétou jsem pochopila, že je to opravdu silný marketingový nástroj, jak dát o sobě vědět. Důkazem je skoro 1000 zhlédnutí jedné naší pozvánky během 5 dnů. Školení bylo jasné, věcné, s důrazem na to nejdůležitější, spojeno rovnou s praktickou ukázkou práce na FB. Markéta sociálními sítěmi žije, takový člověk může kvalitně své znalosti předávat dále. Děkujeme a moc doporučuji!

Ivana Cviková
koordinátorka Lesní školky Bezinka v Palkovicích

S konzultací jsem byla velmi spokojená, byla pro mne přínosná. Paní Ubíková měla velmi individuální přístup, napasovala poradenství na naši konkrétní situaci. Profesionální přístup i znalosti. Doporučuji!

Mgr. Vladimíra Gavlasová
lektorka
www.gavlasovi.cz

Markétu znám dlouho osobně i profesně. Využila jsem její služby pro řešení marketingu na sociálních sítích. Spolupráce byla příjemná, osobně oceňuji její věcnost a konkrétnost. Doporučuji, skvělý člověk a odborník.

Jana Černotová
lektor hormonální jógy a majitel centra pro těhotné
www.hormonalni-diabetes-joga.cz jana@centrum-magnolie.cz 605 249 705

S Markétou Ubíkovou jsem měla možnost spolupracovat na projektu SM Kabaret pro Českou televizi. Její pomoc při plánování PR strategie v oblasti sociálních sítí jsem velmi uvítala a mohu Markétu vřele doporučit. Byla vždy velmi ochotná, vstřícná a pružná v plnění našich úkolů. Doufám, že se v budoucnu potkáme při dalším projektu.

Gabriela Zagarová

Paní Ubíková mi pomohla se rychle a přehledně zorientovat v tom, co je pro mou prezentaci na sociálních sítích nejdůležitější. Jak z pohledu technického nastavení, tak i konzultace, jak myšlenou náplň svých služeb komunikovat.

David Pustka
osobní poradce
www.pustka.cz

S Markétou Ubíkovou jsem se setkala pracovně kvůli Facebooku před pár týdny a jsem jí moc vděčná za všechny rady. Nejde pouze o to, co jsme na základě konzultace udělaly, ale hlavně co jsme neudělaly. Vyhnuly jsem se několika chybám, mezi nimiž by byla i špatně mířená reklama. Markéta nám ušetřila peníze i čas. Nadále pracujeme s jejími poznatky a pokud bude potřeba, nebudeme váhat ji znovu kontaktovat.

Veronika Myjavcová
www.eatit.cz

Konzultace s Markétou mi vážně bodla. Dlouho jsem se snažila po krůčcích naučit se pracovat s Facebookem, učila jsem se pokusy a chybami. Markétu jsem našla na portále Na volné noze a řekla si, že se jednou zeptám odborníka. Oceňuji to, že jsme se našly i mimo nabízený Frýdek a Ostravu. Hlavní je názor na spravování Facebooku někým nezaujatým, kdo mi řekl, co už je mimo a jak to už nedělat, co naopak přidat a jak se prezentovat (jako člověk, nejen jako profesionál). Také jsme provedly několik konkrétních úkonů nejen na FB profilu, ale i na mém osobním webu. A kromě toho mám několik odkazů na vychytávky: zkracování dlouhých adres, úpravy obrázků apod. Takže díky a doporučuji! :)

Zuzana Škvrnová
fotografka
www.cernobilekouzlo.webnode.cz

Využili jsme zkušeností paní Ubíkové při přípravě malé kampaně pro zviditelnění webových stránek. Po ujasnění cílů a očekávání spustila samostatně plánované aktivity s průběžným hlášením výsledků a návrhů na zlepšení. Nechybělo celkové zhodnocení výstupů. S prací a přístupem paní Ubíkové jsem velmi spokojená.

Monika Konvičná

Markéta mne jako úplného začátečníka zasvětila do používání Facebooku, a to nejen pro soukromé potřeby, nýbrž také pro prezentaci myšlenek a programu v rámci předvolební kampaně. Přišel jsem k ní jako facebookový analfabet, odcházel s celkem dobrým porozuměním toho, jak celý systém funguje, co umí, co neumí a jak jeho slabiny kompenzovat jinými nástroji. Za sebe mohu vyjádřit jen plnou spokojenost!

Přemysl Mácha