Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Ubíková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková — digitální koučka, konzultantka digitálních technologií a lektorka kurzu Smart žena

Zobrazuji č. 1120 z celkem 26 doporučení prezentace Mgr. Markéta Ubíková:
S Markétou Ubíkovou jsem měla možnost spolupracovat na projektu SM Kabaret pro Českou televizi. Její pomoc při plánování PR strategie v oblasti sociálních sítí jsem velmi uvítala a mohu Markétu vřele doporučit. Byla vždy velmi ochotná, vstřícná a pružná v plnění našich úkolů. Doufám, že se v budoucnu potkáme při dalším projektu.

Gabriela Zagarová

U Markéty jsem absolvoval kurz „Jak na Facebook“ a získal tak lepší orientaci nejen v zásadách této sociální sítě, ale i obecněji v aktuálních marketingových nástrojích. Pokud bych se v budoucnu rozhodl prezentaci naší kanceláře na sociálních sítích posílit, nechal bych samotnou alchymii kampaní na odborníkovi s širším rozhledem, jakým Markéta dozajista je.

Ondřej Vysloužil

Vysloužil architekti
www.vyslouzilarch.cz
S paní Markétou Ubíkovou byla rychlá, přímá a výborná spolupráce. Bez dřívější známosti nebo povědomí o našem spolku se k nám od prvního kontaktu chovala přátelsky a na profesionální úrovni. Jako začínající studentské neziskové organizaci nám pomohla se změnami, úpravou podoby a funkce sociálních sítí dle našich potřeb. Jednoznačně ji za její skvělou práci oceňujeme a doporučujeme všem, kteří mají podobné problémy nebo potřebují poradit v otázce PR a marketingu v sociálních sítí.

Petr Holouš

studium Artium z. s.
www.facebook.com/studiumartium.stuart ~ predseda.stuart@gmail.com ~ 739 317 798
Markétu jsem měla možnost poznat na jejím kurzu Jak na Facebook. První dojem: naprostý profík. Srozumitelný výklad, praktické tipy, nakonec dárek v podobě užitečných odkazů. Přeji Ti mnoho zdaru při Tvém počínání.

Alena Mynářová

originální textilní tvorba
http://www.fler.cz/alma-ata
S kurzem jsem byla maximálně spokojena, lektorka se snažila veškeré informace sdělit srozumitelně a s ohledem na to, že všichni nejsou v této oblasti kovaní, snažila se maximálně zodpovědět všechny dotazy a prokládat teorii praktickými příklady z reálných kampaní. Pro ty, kteří mají čas věnovat se pečlivě svým FB stránkám, kurz dostačuje. Možná bych ale kurz trochu prodloužila.

Lenka Janíková

ekonomka, pořadatelka kurzů šátkování, cestovní poradkyně do Indie
indie.dobrodruh.net ~ lenka.janikova@hotmail.com ~ 777 861 708
S Markétou jsem se setkala na jejím vzdělávacím kurzu o Facebooku a také při individuální konzultaci. Musím říci, že její vystupování je ve všech směrech profesionální. Školení bylo velmi obohacující a plné zajímavých informací prokládaných reálnými zkušenostmi z Markétiny praxe na FB. Také individuální konzultaci s ní hodnotím jako velmi přínosnou. Poradila mi především v oblasti reklamy na FB a jak využít remarketing na sociálních sítích. Děkuji a doporučuji.

Jana Musialková Muroňová

www.pesar.cz
Ráda bych se přidala ke všem, kteří mají pozitivní zkušenost s Markétou. V rámci semináře dokázala předat podstatné a užitečné informace a hlavně cenné odkazy. Až teď, když její info používám v praxi, opravdu oceňuji to, že nám během pár hodin dokázala předat to podstatné co ulehčuje a maximálně zefektivňuje práci s marketingem prostřednictvím FB. Děkuji a všem zájemcům doporučuji! :-)

Kateřina Chlebišová

Pokud nevíte nic o tom co je, jak funguje a co vám může přinést Facebook, obraťte se na odborníka Markétu Ubíjivou. Ona vám vše ochotně, trpělivě a srozumitelně vysvětlí. A pokud si myslíte, že už všechno víte, tak věřím, že vás Markéta vždy něco nového naučí. Děkuji a vřele doporučuji využít její praktické zkušenosti a znalosti.

Jan Šrubař

provozovatel prodejny s kvalitními krmivy v Ostravě, PURITER s.r.o.
www.krmivajinak.cz ~ info@krmivajinak.cz ~ 606 669 957
Markéta mi vnesla jasno do toho, jak to vnímá Facebook a co je třeba udělat, abychom byli na sociálních sítích úspěšní. Mohu doporučit jako školitelku i jako expertní poradní hlas, protože u ní školením péče o klienta nekončí. Doporučuji rovněž na dlouhodobou spolupráci.

Milan Novotný

PR, sociální sítě
https://about.me/milan_novotny ~ pacidesign@gmail.com
U Markéty jsem absolvovala školení Jak na Facebook a workshop Smart žena. Jsem nadšená. Velmi záhy po školení jsem viděla velký posun na FB profilu mého startujícího podnikání. Školení bylo efektivní, cílené a jasné. Tímto ještě jednou moc děkuji.

Natálie Bernard

www.fashiongame.cz ~ 603 734 027
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS