Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Ubíková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková — digitální koučka, konzultantka digitálních technologií a lektorka kurzu Smart žena

Zobrazuji č. 1120 z celkem 28 doporučení prezentace Mgr. Markéta Ubíková:
Paní Ubíková mi pomohla se rychle a přehledně zorientovat v tom, co je pro mou prezentaci na sociálních sítích nejdůležitější. Jak z pohledu technického nastavení, tak i konzultace, jak myšlenou náplň svých služeb komunikovat.

David Pustka

osobní poradce
www.pustka.cz
S Markétou Ubíkovou jsem se setkala pracovně kvůli Facebooku před pár týdny a jsem jí moc vděčná za všechny rady. Nejde pouze o to, co jsme na základě konzultace udělaly, ale hlavně co jsme neudělaly. Vyhnuly jsem se několika chybám, mezi nimiž by byla i špatně mířená reklama. Markéta nám ušetřila peníze i čas. Nadále pracujeme s jejími poznatky a pokud bude potřeba, nebudeme váhat ji znovu kontaktovat.

Veronika Myjavcová

www.eatit.cz
Konzultace s Markétou mi vážně bodla. Dlouho jsem se snažila po krůčcích naučit se pracovat s Facebookem, učila jsem se pokusy a chybami. Markétu jsem našla na portále Na volné noze a řekla si, že se jednou zeptám odborníka. Oceňuji to, že jsme se našly i mimo nabízený Frýdek a Ostravu. Hlavní je názor na spravování Facebooku někým nezaujatým, kdo mi řekl, co už je mimo a jak to už nedělat, co naopak přidat a jak se prezentovat (jako člověk, nejen jako profesionál). Také jsme provedly několik konkrétních úkonů nejen na FB profilu, ale i na mém osobním webu. A kromě toho mám několik odkazů na vychytávky: zkracování dlouhých adres, úpravy obrázků apod. Takže díky a doporučuji! :)

Zuzana Škvrnová

fotografka
www.cernobilekouzlo.webnode.cz
Využili jsme zkušeností paní Ubíkové při přípravě malé kampaně pro zviditelnění webových stránek. Po ujasnění cílů a očekávání spustila samostatně plánované aktivity s průběžným hlášením výsledků a návrhů na zlepšení. Nechybělo celkové zhodnocení výstupů. S prací a přístupem paní Ubíkové jsem velmi spokojená.

Monika Konvičná

Markéta mne jako úplného začátečníka zasvětila do používání Facebooku, a to nejen pro soukromé potřeby, nýbrž také pro prezentaci myšlenek a programu v rámci předvolební kampaně. Přišel jsem k ní jako facebookový analfabet, odcházel s celkem dobrým porozuměním toho, jak celý systém funguje, co umí, co neumí a jak jeho slabiny kompenzovat jinými nástroji. Za sebe mohu vyjádřit jen plnou spokojenost!

Přemysl Mácha

Markéta je profesionálka s citem jak pro optimální nastavení inzerce tak i s citem pro časové a finanční možnosti klienta. Neztrácí čas zbytečným brainstormingem a s jistotou nabízí takové zkušenosti, které má opravdu ověřené. Bravurně proplouvá mezi danými zákonitostmi a parametry nastavení PPC reklam a zároveň neblokuje kreativní proces. Spolupráce s ní má hmatatelné výsledky, práci vždy odvede bez chyb, není potřeba zpětné kontroly. Má milou osobnost se smyslem pro pořádek.

Lenka Knag

U Markéty jsem absolvoval kurz „Jak na Facebook“ a získal tak lepší orientaci nejen v zásadách této sociální sítě, ale i obecněji v aktuálních marketingových nástrojích. Pokud bych se v budoucnu rozhodl prezentaci naší kanceláře na sociálních sítích posílit, nechal bych samotnou alchymii kampaní na odborníkovi s širším rozhledem, jakým Markéta dozajista je.

Ondřej Vysloužil

Vysloužil architekti
www.vyslouzilarch.cz
S paní Markétou Ubíkovou byla rychlá, přímá a výborná spolupráce. Bez dřívější známosti nebo povědomí o našem spolku se k nám od prvního kontaktu chovala přátelsky a na profesionální úrovni. Jako začínající studentské neziskové organizaci nám pomohla se změnami, úpravou podoby a funkce sociálních sítí dle našich potřeb. Jednoznačně ji za její skvělou práci oceňujeme a doporučujeme všem, kteří mají podobné problémy nebo potřebují poradit v otázce PR a marketingu v sociálních sítí.

Petr Holouš

studium Artium z. s.
www.facebook.com/studiumartium.stuart ~ predseda.stuart@gmail.com ~ 739 317 798
Markétu jsem měla možnost poznat na jejím kurzu Jak na Facebook. První dojem: naprostý profík. Srozumitelný výklad, praktické tipy, nakonec dárek v podobě užitečných odkazů. Přeji Ti mnoho zdaru při Tvém počínání.

Alena Mynářová

originální textilní tvorba
http://www.fler.cz/alma-ata
S kurzem jsem byla maximálně spokojena, lektorka se snažila veškeré informace sdělit srozumitelně a s ohledem na to, že všichni nejsou v této oblasti kovaní, snažila se maximálně zodpovědět všechny dotazy a prokládat teorii praktickými příklady z reálných kampaní. Pro ty, kteří mají čas věnovat se pečlivě svým FB stránkám, kurz dostačuje. Možná bych ale kurz trochu prodloužila.

Lenka Janíková

ekonomka, pořadatelka kurzů šátkování, cestovní poradkyně do Indie
indie.dobrodruh.net ~ lenka.janikova@hotmail.com ~ 777 861 708
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS