Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Ubíková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková — digitální koučka, konzultantka digitálních technologií a lektorka kurzu Smart žena

Zobrazuji č. 2126 z celkem 26 doporučení prezentace Mgr. Markéta Ubíková:
Markéta mi rychle a výstižně vysvětlila princip reklamy na FB. Díky ní jsem pochopil, že pro mě nemá cenu se hnát za novými laiky, ale že to, co já potřebuji, jsou nové poptávky. A takovou reklamu mi navrhla a zrealizovala. Díky moc a vřele doporučuji.

Filip Hank

majitel stavební firmy
www.flipcomservis.cz ~ info@flipcomservis.cz ~ 734 188 558
S Markétou se nám spolupracovalo velmi dobře. Je samostatná a odvádí kvalitní práci. Zvládá velmi dobře jak tvorbu obsahu, tak práci s reklamními účty na Facebooku. Chvíli nám trvalo, než jsme spolupráci navázali, ale naopak jako agentura oceňujeme, že se do projektu nepouští, pokud jí časové možnosti nedovolí 100% nasazení. Budeme se těšit na další spolupráci.

Radim Uher

šéf agentury Dva Mluvčí
www.dvamluvci.cz ~ radim@dvamluvci.cz
Markéta má naprosto skvělý přístup, domluva byla bezproblémová, služba mi moc pomohla a určitě ji doporučím dál. Vyzkoušela jsem službu „Digitální úklid“, která pomocí konferenčního hovoru a následného řešení na míru pomůže optimalizovat všechny pracovní online nástroje. Dávám 10/10, téměř vše se mi povedlo úspěšně aplikovat a budu se snažit nastavený nový režim také dodržet. Děkuju a přeji spoustu dalších spokojených klientů!

Karolína Skórková

www.meatdesign.cz
Setkání s Mgr. Markétou Ubíkovou pro mě bylo trochu bolestivé. Bolestivé v tom, že se člověk setkal sám se sebou a se svými chybami. Markéta dokázala citlivě člověka navést k tomu, aby přehodnotil to, jak některé věci dělá, jak si cenit svého času a svého soukromí. Pomohla mi nahlédnout pod povrch virtuální reality, získat odstup a nástroje k tomu, aby tento prostor sloužil mně, ne já jemu.

Mgr. Marie Peroutková

koordinátorka Lesní školky Berounka
Výborné školení jak tématem, tak provedením. Srozumitelně podáno a přizpůsobeno úrovni účastníků vzdělávání. Určitě si paní Ubíkovou jako lektorku budu vyhledávat i v budoucnosti.

Eva Krestová

spoluzakladatelka Spirála o.p.s.
www.spirala-ops.cz ~ akce.spirala@seznam.cz
Markétu Ubíkovou jsme oslovili v souvislosti se školením pro neziskové organizace v rámci projektu, který si klade za cíl zvýšit kompetence pracovníků NNO v Moravskoslezském kraji. Tématem školení bylo seznámení s digitálními nástroji pro usnadnění práce – tipy jak efektivně hledat, zpracovávat a ukládat informace na internetu, moderní nástroje pro komunikaci, řešení problémů a spolupráce, užitečné informace pro tvorbu obsahu ad. Komunikace a celková spolupráce s lektorkou byla výborná. Při domluvě termínu, obsahu a podmínek spolupráce velmi rychle reagovala. Během školení Markéta předávala informace přehledně a srozumitelně a obsah přizpůsobila cílové skupině neziskovek. Dala maximální prostor pro dotazy, na všechny pohotově odpovídala a věnovala se individuálním otázkám i během přestávek. Také zpětná vazba od účastníků školení byla ve všech případech velmi pozitivní, zejména si cenili vzájemné interakce s lektorkou. Markéta Ubíková je profesionálka, která rozumí tomu, co nabízí. Jako lektorku vřele doporučujeme.

Lucie Máchová

předsedkyně spolku Edukana
www.edukana.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS