Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Ubíková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková — digitální koučka, konzultantka digitálních technologií a lektorka kurzu Smart žena

Zobrazuji č. 2128 z celkem 28 doporučení prezentace Mgr. Markéta Ubíková:
S Markétou jsem se setkala na jejím vzdělávacím kurzu o Facebooku a také při individuální konzultaci. Musím říci, že její vystupování je ve všech směrech profesionální. Školení bylo velmi obohacující a plné zajímavých informací prokládaných reálnými zkušenostmi z Markétiny praxe na FB. Také individuální konzultaci s ní hodnotím jako velmi přínosnou. Poradila mi především v oblasti reklamy na FB a jak využít remarketing na sociálních sítích. Děkuji a doporučuji.

Jana Musialková Muroňová

www.pesar.cz
Ráda bych se přidala ke všem, kteří mají pozitivní zkušenost s Markétou. V rámci semináře dokázala předat podstatné a užitečné informace a hlavně cenné odkazy. Až teď, když její info používám v praxi, opravdu oceňuji to, že nám během pár hodin dokázala předat to podstatné co ulehčuje a maximálně zefektivňuje práci s marketingem prostřednictvím FB. Děkuji a všem zájemcům doporučuji! :-)

Kateřina Chlebišová

Pokud nevíte nic o tom co je, jak funguje a co vám může přinést Facebook, obraťte se na odborníka Markétu Ubíjivou. Ona vám vše ochotně, trpělivě a srozumitelně vysvětlí. A pokud si myslíte, že už všechno víte, tak věřím, že vás Markéta vždy něco nového naučí. Děkuji a vřele doporučuji využít její praktické zkušenosti a znalosti.

Jan Šrubař

provozovatel prodejny s kvalitními krmivy v Ostravě, PURITER s.r.o.
www.krmivajinak.cz ~ info@krmivajinak.cz ~ 606 669 957
Markéta mi vnesla jasno do toho, jak to vnímá Facebook a co je třeba udělat, abychom byli na sociálních sítích úspěšní. Mohu doporučit jako školitelku i jako expertní poradní hlas, protože u ní školením péče o klienta nekončí. Doporučuji rovněž na dlouhodobou spolupráci.

Milan Novotný

PR, sociální sítě
https://about.me/milan_novotny ~ pacidesign@gmail.com
Markéta mi rychle a výstižně vysvětlila princip reklamy na FB. Díky ní jsem pochopil, že pro mě nemá cenu se hnát za novými laiky, ale že to, co já potřebuji, jsou nové poptávky. A takovou reklamu mi navrhla a zrealizovala. Díky moc a vřele doporučuji.

Filip Hank

majitel stavební firmy
www.flipcomservis.cz ~ info@flipcomservis.cz ~ 734 188 558
Výborné školení jak tématem, tak provedením. Srozumitelně podáno a přizpůsobeno úrovni účastníků vzdělávání. Určitě si paní Ubíkovou jako lektorku budu vyhledávat i v budoucnosti.

Eva Krestová

spoluzakladatelka Spirála o.p.s.
www.spirala-ops.cz ~ akce.spirala@seznam.cz
Setkání s Mgr. Markétou Ubíkovou pro mě bylo trochu bolestivé. Bolestivé v tom, že se člověk setkal sám se sebou a se svými chybami. Markéta dokázala citlivě člověka navést k tomu, aby přehodnotil to, jak některé věci dělá, jak si cenit svého času a svého soukromí. Pomohla mi nahlédnout pod povrch virtuální reality, získat odstup a nástroje k tomu, aby tento prostor sloužil mně, ne já jemu.

Mgr. Marie Peroutková

koordinátorka Lesní školky Berounka
V roce 2018 jsem pořádala soutěž Lady Business Moravskoslezského kraje. Kromě změny konceptu této soutěže jsme chtěli, aby si účastnice ze soutěže odnesly i něco potřebného pro rozvoj jejich byznysu. Zajistili jsme jim vzdělávání a právě kurz Smart žena od Markétky Ubíkové byl jedním z kurzů, které ženy zapojené do soutěže LB absolvovali. Za sebe z pozice organizátora velmi kladně hodnotím přístup k samotnému školení, komunikaci s lektorkou, její připravenost. Od účastnic mám velmi pozitivní zpětné vazby. Jejich očekávání ze školení byly naplněny, dozvěděly se hromadu nových informací, které mohou pro své podnikání využít. Vyzdvihovaly skutečnost, že se na školení nebály na nic zeptat, necítily se hloupě a trapně. Za sebe můžu určitě doporučit.

Anna Durajová

Msida, a.s.
www.msid.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS