Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Ubíková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková — digitální koučka, konzultantka digitálních technologií a lektorka kurzu Smart žena

Zobrazuji č. 2127 z celkem 27 doporučení prezentace Mgr. Markéta Ubíková:
S Markétou jsem se setkala na jejím vzdělávacím kurzu o Facebooku a také při individuální konzultaci. Musím říci, že její vystupování je ve všech směrech profesionální. Školení bylo velmi obohacující a plné zajímavých informací prokládaných reálnými zkušenostmi z Markétiny praxe na FB. Také individuální konzultaci s ní hodnotím jako velmi přínosnou. Poradila mi především v oblasti reklamy na FB a jak využít remarketing na sociálních sítích. Děkuji a doporučuji.

Jana Musialková Muroňová

www.pesar.cz
Ráda bych se přidala ke všem, kteří mají pozitivní zkušenost s Markétou. V rámci semináře dokázala předat podstatné a užitečné informace a hlavně cenné odkazy. Až teď, když její info používám v praxi, opravdu oceňuji to, že nám během pár hodin dokázala předat to podstatné co ulehčuje a maximálně zefektivňuje práci s marketingem prostřednictvím FB. Děkuji a všem zájemcům doporučuji! :-)

Kateřina Chlebišová

Pokud nevíte nic o tom co je, jak funguje a co vám může přinést Facebook, obraťte se na odborníka Markétu Ubíjivou. Ona vám vše ochotně, trpělivě a srozumitelně vysvětlí. A pokud si myslíte, že už všechno víte, tak věřím, že vás Markéta vždy něco nového naučí. Děkuji a vřele doporučuji využít její praktické zkušenosti a znalosti.

Jan Šrubař

provozovatel prodejny s kvalitními krmivy v Ostravě, PURITER s.r.o.
www.krmivajinak.cz ~ info@krmivajinak.cz ~ 606 669 957
Markéta mi vnesla jasno do toho, jak to vnímá Facebook a co je třeba udělat, abychom byli na sociálních sítích úspěšní. Mohu doporučit jako školitelku i jako expertní poradní hlas, protože u ní školením péče o klienta nekončí. Doporučuji rovněž na dlouhodobou spolupráci.

Milan Novotný

PR, sociální sítě
https://about.me/milan_novotny ~ pacidesign@gmail.com
Markéta mi rychle a výstižně vysvětlila princip reklamy na FB. Díky ní jsem pochopil, že pro mě nemá cenu se hnát za novými laiky, ale že to, co já potřebuji, jsou nové poptávky. A takovou reklamu mi navrhla a zrealizovala. Díky moc a vřele doporučuji.

Filip Hank

majitel stavební firmy
www.flipcomservis.cz ~ info@flipcomservis.cz ~ 734 188 558
Výborné školení jak tématem, tak provedením. Srozumitelně podáno a přizpůsobeno úrovni účastníků vzdělávání. Určitě si paní Ubíkovou jako lektorku budu vyhledávat i v budoucnosti.

Eva Krestová

spoluzakladatelka Spirála o.p.s.
www.spirala-ops.cz ~ akce.spirala@seznam.cz
Setkání s Mgr. Markétou Ubíkovou pro mě bylo trochu bolestivé. Bolestivé v tom, že se člověk setkal sám se sebou a se svými chybami. Markéta dokázala citlivě člověka navést k tomu, aby přehodnotil to, jak některé věci dělá, jak si cenit svého času a svého soukromí. Pomohla mi nahlédnout pod povrch virtuální reality, získat odstup a nástroje k tomu, aby tento prostor sloužil mně, ne já jemu.

Mgr. Marie Peroutková

koordinátorka Lesní školky Berounka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS