Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková — digitální koučka, lektorka digitálních dovedností a Google Workspace, Google Certified Trainer


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 48 doporučení

Markéta je profesionálka s citem jak pro optimální nastavení inzerce tak i s citem pro časové a finanční možnosti klienta. Neztrácí čas zbytečným brainstormingem a s jistotou nabízí takové zkušenosti, které má opravdu ověřené. Bravurně proplouvá mezi danými zákonitostmi a parametry nastavení PPC reklam a zároveň neblokuje kreativní proces. Spolupráce s ní má hmatatelné výsledky, práci vždy odvede bez chyb, není potřeba zpětné kontroly. Má milou osobnost se smyslem pro pořádek.

Lenka Knag

U Markéty jsem absolvoval kurz „Jak na Facebook“ a získal tak lepší orientaci nejen v zásadách této sociální sítě, ale i obecněji v aktuálních marketingových nástrojích. Pokud bych se v budoucnu rozhodl prezentaci naší kanceláře na sociálních sítích posílit, nechal bych samotnou alchymii kampaní na odborníkovi s širším rozhledem, jakým Markéta dozajista je.

Ondřej Vysloužil
Vysloužil architekti
www.vyslouzilarch.cz

S paní Markétou Ubíkovou byla rychlá, přímá a výborná spolupráce. Bez dřívější známosti nebo povědomí o našem spolku se k nám od prvního kontaktu chovala přátelsky a na profesionální úrovni. Jako začínající studentské neziskové organizaci nám pomohla se změnami, úpravou podoby a funkce sociálních sítí dle našich potřeb. Jednoznačně ji za její skvělou práci oceňujeme a doporučujeme všem, kteří mají podobné problémy nebo potřebují poradit v otázce PR a marketingu v sociálních sítí.

Petr Holouš
studium Artium z. s.
www.facebook.com/studiumartium.stuart predseda.stuart@gmail.com 739 317 798

Markétu jsem měla možnost poznat na jejím kurzu Jak na Facebook. První dojem: naprostý profík. Srozumitelný výklad, praktické tipy, nakonec dárek v podobě užitečných odkazů. Přeji Ti mnoho zdaru při Tvém počínání.

Alena Mynářová
originální textilní tvorba
http://www.fler.cz/alma-ata

S kurzem jsem byla maximálně spokojena, lektorka se snažila veškeré informace sdělit srozumitelně a s ohledem na to, že všichni nejsou v této oblasti kovaní, snažila se maximálně zodpovědět všechny dotazy a prokládat teorii praktickými příklady z reálných kampaní. Pro ty, kteří mají čas věnovat se pečlivě svým FB stránkám, kurz dostačuje. Možná bych ale kurz trochu prodloužila.

Lenka Janíková
ekonomka, pořadatelka kurzů šátkování, cestovní poradkyně do Indie
indie.dobrodruh.net lenka.janikova@hotmail.com 777 861 708

S Markétou jsem se setkala na jejím vzdělávacím kurzu o Facebooku a také při individuální konzultaci. Musím říci, že její vystupování je ve všech směrech profesionální. Školení bylo velmi obohacující a plné zajímavých informací prokládaných reálnými zkušenostmi z Markétiny praxe na FB. Také individuální konzultaci s ní hodnotím jako velmi přínosnou. Poradila mi především v oblasti reklamy na FB a jak využít remarketing na sociálních sítích. Děkuji a doporučuji.

Jana Musialková Muroňová
www.pesar.cz

Ráda bych se přidala ke všem, kteří mají pozitivní zkušenost s Markétou. V rámci semináře dokázala předat podstatné a užitečné informace a hlavně cenné odkazy. Až teď, když její info používám v praxi, opravdu oceňuji to, že nám během pár hodin dokázala předat to podstatné co ulehčuje a maximálně zefektivňuje práci s marketingem prostřednictvím FB. Děkuji a všem zájemcům doporučuji! :-)

Kateřina Chlebišová

Pokud nevíte nic o tom co je, jak funguje a co vám může přinést Facebook, obraťte se na odborníka Markétu Ubíjivou. Ona vám vše ochotně, trpělivě a srozumitelně vysvětlí. A pokud si myslíte, že už všechno víte, tak věřím, že vás Markéta vždy něco nového naučí. Děkuji a vřele doporučuji využít její praktické zkušenosti a znalosti.

Jan Šrubař
provozovatel prodejny s kvalitními krmivy v Ostravě, PURITER s.r.o.
www.krmivajinak.cz info@krmivajinak.cz 606 669 957

Markéta mi vnesla jasno do toho, jak to vnímá Facebook a co je třeba udělat, abychom byli na sociálních sítích úspěšní. Mohu doporučit jako školitelku i jako expertní poradní hlas, protože u ní školením péče o klienta nekončí. Doporučuji rovněž na dlouhodobou spolupráci.

Milan Novotný
PR, sociální sítě
https://about.me/milan_novotny pacidesign@gmail.com

Markéta mi rychle a výstižně vysvětlila princip reklamy na FB. Díky ní jsem pochopil, že pro mě nemá cenu se hnát za novými laiky, ale že to, co já potřebuji, jsou nové poptávky. A takovou reklamu mi navrhla a zrealizovala. Díky moc a vřele doporučuji.

Filip Hank
majitel stavební firmy
www.flipcomservis.cz info@flipcomservis.cz 734 188 558