Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Ubíková > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková — digitální koučka a lektorka Google Workspace (G Suite)

Zobrazuji č. 3140 z celkem 48 doporučení prezentace Mgr. Markéta Ubíková:
Výborné školení jak tématem, tak provedením. Srozumitelně podáno a přizpůsobeno úrovni účastníků vzdělávání. Určitě si paní Ubíkovou jako lektorku budu vyhledávat i v budoucnosti.

Eva Krestová

spoluzakladatelka Spirála o.p.s.
www.spirala-ops.cz ~ akce.spirala@seznam.cz
Setkání s Mgr. Markétou Ubíkovou pro mě bylo trochu bolestivé. Bolestivé v tom, že se člověk setkal sám se sebou a se svými chybami. Markéta dokázala citlivě člověka navést k tomu, aby přehodnotil to, jak některé věci dělá, jak si cenit svého času a svého soukromí. Pomohla mi nahlédnout pod povrch virtuální reality, získat odstup a nástroje k tomu, aby tento prostor sloužil mně, ne já jemu.

Mgr. Marie Peroutková

koordinátorka Lesní školky Berounka
Po několika konzultacích ohledně FB a IG od jiných konzultantů, je Markéta konečně někdo, kdo mi uměl poradit a popsat změny k lepšímu konkrétně. Děkuji Markétě za rychlou a osvěžující konzultaci. Určitě bych ji doporučila dalším lidem :)

Adriana Štefanová

Kuchyňskýporadce.cz
www.kuchynskyporadce.cz ~ adriana@kuchynskyporadce.cz ~ 731 454 151
Jsem z kurzu absolutně nadšená! V mé profesi je prezentace na sociálních sítích důležitá a tak se snažím držet krok s novými trendy. Díky paní Markétě jsem dostala ohromný impuls a nasměrování ohledně práce a prezentace na sociálních sítích Facebook a Instagram. Konzultace navíc proběhla v příjemné a přátelské atmosféře. Oceňuji profesionalitu a orientaci ve školeném oboru. Vše vysvětlila srozumitelně a názorně ukázala. Mohu vřele doporučit a těším se na další vzdělávání a spolupráci.

Renáta Foltysová

fotografka na volné noze, organizátorka sportovních akcí
www.renaticefoto.cz ~ info@renaticefoto.cz
Absolvovala jsem workshop Digitální minimalismus, s Markétou jsem však pracovně nebyla v kontaktu poprvé. Již dříve jsme konzultovaly kampaně naší neziskové organizace na sociálních sítích. Oceňuji pečlivost, profesionalitu a zároveň autenticitu. Její postoj k novým technologiím je pro mě velmi inspirující. Díky za příjemně a užitečně strávený čas!

Tereza Strmisková

divadelní lektorka a produkční Národního divadla moravskoslezského
Nikdy bych nevěřila, že pocit voňavě uklizené skříně nebo špajzu zažiju i u počítače! Digitální úklid s Markétou mi tenhle pocit vážně dal, ometly jsme nánosy prachu a pavučin v podobě věcí, kterých jsem se bála, protože jsem jim nerozuměla. Ukázala mi, jak smysluplně propojit mobil a počítač, a ve kterých oblastech je používat jako efektivní nástroj komunikace, plánování, shromažďování a vytváření dat. Odjížděla jsem s novými nástroji, poučena jak s nimi pracovat. Dokonce s pocitem, že se těším, až si sednu za počítač a úklid dokončím! Vřele doporučuji všem, kdo se u počítače necítíte jako ryba ve vodě.

Markéta Wernerová

dula, máma 3 synů
maminkovani@gmail.com ~ 739 236 150
Chtěla bych poděkovat za skvělou osobní konzultaci a to v oblasti digitálního úklidu. Velmi profesionálně vedená konzultace se zaměřením na mé osobní potřeby využití digitálního světa a přitom se nezbláznit. Velmi doporučuji. Jednoduché, efektivní, přehledné řešení. Děkuji moc.

Martina Damková

damkovamartina@gmail.com ~ 775 219 245
Spolupráce s Markétou je naprosto suprovní – přesně, včas, jasně, pochopitelně a přes Skype i názorně. Přišly jsme společně na řadu možností zlepšení, tipů a rad. Mohu jen doporučit!!!

Ing. Dagmar Urbancová

kouč, lektor
www.myslenibezhranic.cz ~ chmelurbancova@seznam.cz ~ 602 487 853
S Markétou Ubíkovou spolupracuji po několikáté a pokaždé je to radost. Obdivuji její schopnost zacílit přesně na to, co klient potřebuje. Jasně a stručně jde k cíli laskavým projevem, bez kudrlinek a zdržování. Každá minuta spolupráce s ní je plně využita. A k tomu je nádherná žena, kterou práce opravdu baví. Děkuji, Markéto, a těším se zase brzy na potkanou!

Lenka Šubertová

ředitelka Hudební školy Yamaha Ostrava
www.yamahaprodeti.cz
Digitální úklid s Markétou mi umožnil zjednodušit nastavení některých mnou používaných aplikací. Dostala jsem od ní velmi praktické tipy, jak ošetřit například připomenutí, abych nepracovala zbytečně v několika různých aplikacích. Věřím, že až se mi podaří nastavit všechna doporučení, bude to pro mne velké zjednodušení práce a zvýší to mou efektivitu. Markéto, díky moc!

Petra Janková

kouč, lektor, konzultant
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS