Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková — digitální koučka, lektorka digitálních dovedností a Google Workspace, Google Certified Trainer


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 48 doporučení

Výborné školení jak tématem, tak provedením. Srozumitelně podáno a přizpůsobeno úrovni účastníků vzdělávání. Určitě si paní Ubíkovou jako lektorku budu vyhledávat i v budoucnosti.

Eva Krestová
spoluzakladatelka Spirála o.p.s.
www.spirala-ops.cz akce.spirala@seznam.cz

Setkání s Mgr. Markétou Ubíkovou pro mě bylo trochu bolestivé. Bolestivé v tom, že se člověk setkal sám se sebou a se svými chybami. Markéta dokázala citlivě člověka navést k tomu, aby přehodnotil to, jak některé věci dělá, jak si cenit svého času a svého soukromí. Pomohla mi nahlédnout pod povrch virtuální reality, získat odstup a nástroje k tomu, aby tento prostor sloužil mně, ne já jemu.

Mgr. Marie Peroutková
koordinátorka Lesní školky Berounka

Po několika konzultacích ohledně FB a IG od jiných konzultantů, je Markéta konečně někdo, kdo mi uměl poradit a popsat změny k lepšímu konkrétně. Děkuji Markétě za rychlou a osvěžující konzultaci. Určitě bych ji doporučila dalším lidem :)

Adriana Štefanová
Kuchyňskýporadce.cz
www.kuchynskyporadce.cz adriana@kuchynskyporadce.cz 731 454 151

Jsem z kurzu absolutně nadšená! V mé profesi je prezentace na sociálních sítích důležitá a tak se snažím držet krok s novými trendy. Díky paní Markétě jsem dostala ohromný impuls a nasměrování ohledně práce a prezentace na sociálních sítích Facebook a Instagram. Konzultace navíc proběhla v příjemné a přátelské atmosféře. Oceňuji profesionalitu a orientaci ve školeném oboru. Vše vysvětlila srozumitelně a názorně ukázala. Mohu vřele doporučit a těším se na další vzdělávání a spolupráci.

Renáta Foltysová
fotografka na volné noze, organizátorka sportovních akcí
www.renaticefoto.cz info@renaticefoto.cz

Absolvovala jsem workshop Digitální minimalismus, s Markétou jsem však pracovně nebyla v kontaktu poprvé. Již dříve jsme konzultovaly kampaně naší neziskové organizace na sociálních sítích. Oceňuji pečlivost, profesionalitu a zároveň autenticitu. Její postoj k novým technologiím je pro mě velmi inspirující. Díky za příjemně a užitečně strávený čas!

Tereza Strmisková
divadelní lektorka a produkční Národního divadla moravskoslezského

Nikdy bych nevěřila, že pocit voňavě uklizené skříně nebo špajzu zažiju i u počítače! Digitální úklid s Markétou mi tenhle pocit vážně dal, ometly jsme nánosy prachu a pavučin v podobě věcí, kterých jsem se bála, protože jsem jim nerozuměla. Ukázala mi, jak smysluplně propojit mobil a počítač, a ve kterých oblastech je používat jako efektivní nástroj komunikace, plánování, shromažďování a vytváření dat. Odjížděla jsem s novými nástroji, poučena jak s nimi pracovat. Dokonce s pocitem, že se těším, až si sednu za počítač a úklid dokončím! Vřele doporučuji všem, kdo se u počítače necítíte jako ryba ve vodě.

Markéta Wernerová
dula, máma 3 synů
maminkovani@gmail.com 739 236 150

Chtěla bych poděkovat za skvělou osobní konzultaci a to v oblasti digitálního úklidu. Velmi profesionálně vedená konzultace se zaměřením na mé osobní potřeby využití digitálního světa a přitom se nezbláznit. Velmi doporučuji. Jednoduché, efektivní, přehledné řešení. Děkuji moc.

Martina Damková
damkovamartina@gmail.com 775 219 245

Spolupráce s Markétou je naprosto suprovní – přesně, včas, jasně, pochopitelně a přes Skype i názorně. Přišly jsme společně na řadu možností zlepšení, tipů a rad. Mohu jen doporučit!!!

Ing. Dagmar Urbancová
kouč, lektor
www.myslenibezhranic.cz chmelurbancova@seznam.cz 602 487 853

S Markétou Ubíkovou spolupracuji po několikáté a pokaždé je to radost. Obdivuji její schopnost zacílit přesně na to, co klient potřebuje. Jasně a stručně jde k cíli laskavým projevem, bez kudrlinek a zdržování. Každá minuta spolupráce s ní je plně využita. A k tomu je nádherná žena, kterou práce opravdu baví. Děkuji, Markéto, a těším se zase brzy na potkanou!

Lenka Šubertová
ředitelka Hudební školy Yamaha Ostrava
www.yamahaprodeti.cz

Digitální úklid s Markétou mi umožnil zjednodušit nastavení některých mnou používaných aplikací. Dostala jsem od ní velmi praktické tipy, jak ošetřit například připomenutí, abych nepracovala zbytečně v několika různých aplikacích. Věřím, že až se mi podaří nastavit všechna doporučení, bude to pro mne velké zjednodušení práce a zvýší to mou efektivitu. Markéto, díky moc!

Petra Janková
kouč, lektor, konzultant