Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková — digitální koučka, lektorka digitálních dovedností a Google Workspace, Google Certified Trainer


Zobrazuji č. 41-48 z celkem 48 doporučení

Děkuji Markétě za perfektně vedený Digitální úklid. Doporučuji všem, jejichž plocha na laptopu vypadá jako plovoucí trh v Sajgonu, jejichž emailová schránka jako slumy poblíž jakartského letiště a jejichž komunikační kanály vypadají jako rozvod elektrické sítě na sloupech v La Paz :-)

Roman Staněk
Barents.pl
www.barents.pl info@barents.pl

Nedávno jsem měla možnost využít službu Na kávičku s digitální koučkou. Markéta mi předem poslala jednoduchý a krátký dotazník, aby si vytvořila přehled jak se v digitálním světě pohybuji. Na schůzce samotné mě pozorně vyslechla a na základě mých sdělení pak vedla toto setkání přímo na míru. Dozvěděla jsem se opravdu hodnotné informace o existenci digitálních služeb, které zefektivní nejen chod firmy, ale i domácnosti. Proto je jisté, že se investice do této služby vrátí s volným časem, který získám, jakmile vše začnu používat. Děkuji Markétě za rozšíření obzoru ve světě IT a kávičku vřele doporučuji!

Jitka Zahumenská
fotografka, manažerka sdíleného fotoateliéru
www.fmfotoatelier.cz

Markétu a její digitální koučing ráda doporučím. Již příprava před samotnou konzultací – vyplnění dotazníku – mi pomohla si uvědomit, s čím v digitálním světě bojuji a co vlastně chci. Díku tomu měla i koučka předem představu a čas najít pro mě vyhovující řešení. Samotná konzultace proběhla v příjemné atmosféře, srozumitelně. Jednak jsem si odnesla konkrétní nové aplikace, které splňují moje potřeby a které jsem předtím nemohla najít, jednak mi pomohla se s nimi rychle seznámit. Navíc k nim má Markéta i další videokurzy na svých stránkách. Navíc jsem dostala i další tipy a inspiraci, jak celkově přistupovat k digitálnímu světu, čeho se vyvarovat, na co si dát pozor a jak ho ukočírovat. Po konzultaci jsem dostala souhrn toho, co jsme probraly, odkazy na vylepšení a další aplikace. Nyní s Markétou dál komunikuji a dolaďuji používání aplikací.

Petra Milatová
manažer kvality
petra.milatova@fortemix.cz

Markéta je profík, co dodat? Její přístup je ojedinělý v tom, že reaguje na aktuální problémy a je hodně napojená na ženy, chápe jejich potřeby a umí tomu přizpůsobit přístup. Za mě 10 bodů z 10.

Hana Němcová
daňový poradce
danove.sluzby.cz hana.nemcova@imposto.cz 602 765 094

Ve své práci i životě mám ráda strukturu, systémy, pravidla, proces… neuměla jsem to ale takto nastavit ve svém digitálním světě a s více projekty jsem měla pocit, že mi aplikace a všechny mé mailové schránky neslouží k efektivitě, možná mě to někdy i brzdilo. Markét mi v tom pomohla udělat pořádek, systém, ukázat, jak být efektivní i v digitálním světě. Nicméně to není vše! Ukázala mi taky přístup k organizaci práce/projektům, který využívám i mimo práci s notebookem a telefonem.

Kateřina Gruňová
HR & lektor

Markéta mě přehledně uvedla do digitálního světa. Pomohla mi jednoduše se zorientovat v jeho základních složkách. Pomohla mi nalézt nástroje, které zjednoduší a minimalizují mou digitální práci. Komunikace s ní byla pro mě velmi příjemná. A mohu říct, že jsme se neviděly naposledy.

Michaela Křivonožková
učitelka na ZŠ

Dlouho jsem Smartzena.cz sledoval a přemýšlel, co Markéta může nabídnout i mně pokročilému uživateli, který si s počítačem poradí vždy sám. Rostoucí počty aktivit, počet dětí a počet úkolů, emailů převážily nad pochyby, jestli i jako muž mohu být smartžena a před dvěma týdny jsem absolvoval Digitální úklid a aktuálně dokončuji online Gmail naplno. Po silném AHA momentu (doporučuji Digitální úklid absolvovat v pátek, abyste nad tím mohli o víkendu přemýšlet) a pár dní postupného upravovaní nastavení Gmailu, jsem se zbavil psychického tlaku, že nestíhám, mám před sebou x úkolů, které musím udělat. Práce pro mě končí zavřením dveří kanceláře a večer nepřemýšlím, co ještě všechno musím udělat. Psychicky/emočně k nezaplacení, finančně/ekonomicky se investice vrátí do měsíce.

Martin Holman
dotační specialista na OP Z
www.dotaradar.cz martin.holman@dotaradar.cz 777 197 119

Zapisuju a analyzuju hromady věcí, proto jsem nejvíce ocenil, že mi Markéta pomohla vytunit můj vlastní systém práce s daty. Od základních věcí, kde co ukládat, jak nemít milion poznámek na různých místech, jak na nic nezapomenout a hlavně, jak toho nemít hromadu a neztrácet se v tom. O tom je přece digitální minimalismus. Přesně takovou inspiraci jsem potřeboval :) Děkuji.

Jakub Říha
finanční poradce dělající moneyterapie (celostní přístup k penězům)
www.iqmoney.cz jakub.riha@iqmoney.cz 774 471 111