Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Ubíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková — digitální koučka, konzultantka digitálních technologií a lektorka kurzu Smart žena

Zobrazuji č. 110 z celkem 26 doporučení prezentace Mgr. Markéta Ubíková:
Markéta mne jako úplného začátečníka zasvětila do používání Facebooku, a to nejen pro soukromé potřeby, nýbrž také pro prezentaci myšlenek a programu v rámci předvolební kampaně. Přišel jsem k ní jako facebookový analfabet, odcházel s celkem dobrým porozuměním toho, jak celý systém funguje, co umí, co neumí a jak jeho slabiny kompenzovat jinými nástroji. Za sebe mohu vyjádřit jen plnou spokojenost!

Přemysl Mácha

Naše firma si založila firemní stránku na Facebooku. Do té doby jsem používal Facebook pro své osobní účely a o firemní stránky jsem se staral podle nejlepšího svědomí, ale nějak to nebylo ono. Během konzultace s Markétou jsem zjistil, jak relativně snadno zatraktivnit obsah a jak lépe komunikovat s naší cílovou skupinou. Taky jsem se dozvěděl, kde jsou uložené statistiky a které veličiny se vyplatí sledovat pro hodnocení úspěšnosti našeho počínání. Konzultace s Markétou byla věcná, ušetřila mi do budoucna hodně času, energie a peněz. Děkuji a doporučuji!

Jiří Klega

advokátní kancelář JKP
klega.j@advokatova.cz
Naše stránky na Facebooku jsme si založili z důvodu, že by se to mělo. Po setkání s Markétou jsem pochopila, že je to opravdu silný marketingový nástroj, jak dát o sobě vědět. Důkazem je skoro 1000 zhlédnutí jedné naší pozvánky během 5 dnů. Školení bylo jasné, věcné, s důrazem na to nejdůležitější, spojeno rovnou s praktickou ukázkou práce na FB. Markéta sociálními sítěmi žije, takový člověk může kvalitně své znalosti předávat dále. Děkujeme a moc doporučuji!

Ivana Cviková

koordinátorka Lesní školky Bezinka v Palkovicích
Markétu znám dlouho osobně i profesně. Využila jsem její služby pro řešení marketingu na sociálních sítích. Spolupráce byla příjemná, osobně oceňuji její věcnost a konkrétnost. Doporučuji, skvělý člověk a odborník.

Jana Černotová

lektor hormonální jógy a majitel centra pro těhotné
www.hormonalni-diabetes-joga.cz ~ jana@centrum-magnolie.cz ~ 605 249 705
S konzultací jsem byla velmi spokojená, byla pro mne přínosná. Paní Ubíková měla velmi individuální přístup, napasovala poradenství na naši konkrétní situaci. Profesionální přístup i znalosti. Doporučuji!

Mgr. Vladimíra Gavlasová

lektorka
www.gavlasovi.cz
Paní Ubíková mi pomohla se rychle a přehledně zorientovat v tom, co je pro mou prezentaci na sociálních sítích nejdůležitější. Jak z pohledu technického nastavení, tak i konzultace, jak myšlenou náplň svých služeb komunikovat.

David Pustka

osobní poradce
www.pustka.cz
Konzultace s Markétou mi vážně bodla. Dlouho jsem se snažila po krůčcích naučit se pracovat s Facebookem, učila jsem se pokusy a chybami. Markétu jsem našla na portále Na volné noze a řekla si, že se jednou zeptám odborníka. Oceňuji to, že jsme se našly i mimo nabízený Frýdek a Ostravu. Hlavní je názor na spravování Facebooku někým nezaujatým, kdo mi řekl, co už je mimo a jak to už nedělat, co naopak přidat a jak se prezentovat (jako člověk, nejen jako profesionál). Také jsme provedly několik konkrétních úkonů nejen na FB profilu, ale i na mém osobním webu. A kromě toho mám několik odkazů na vychytávky: zkracování dlouhých adres, úpravy obrázků apod. Takže díky a doporučuji! :)

Zuzana Škvrnová

fotografka
www.cernobilekouzlo.webnode.cz
S Markétou Ubíkovou jsem se setkala pracovně kvůli Facebooku před pár týdny a jsem jí moc vděčná za všechny rady. Nejde pouze o to, co jsme na základě konzultace udělaly, ale hlavně co jsme neudělaly. Vyhnuly jsem se několika chybám, mezi nimiž by byla i špatně mířená reklama. Markéta nám ušetřila peníze i čas. Nadále pracujeme s jejími poznatky a pokud bude potřeba, nebudeme váhat ji znovu kontaktovat.

Veronika Myjavcová

www.eatit.cz
Využili jsme zkušeností paní Ubíkové při přípravě malé kampaně pro zviditelnění webových stránek. Po ujasnění cílů a očekávání spustila samostatně plánované aktivity s průběžným hlášením výsledků a návrhů na zlepšení. Nechybělo celkové zhodnocení výstupů. S prací a přístupem paní Ubíkové jsem velmi spokojená.

Monika Konvičná

Markéta je profesionálka s citem jak pro optimální nastavení inzerce tak i s citem pro časové a finanční možnosti klienta. Neztrácí čas zbytečným brainstormingem a s jistotou nabízí takové zkušenosti, které má opravdu ověřené. Bravurně proplouvá mezi danými zákonitostmi a parametry nastavení PPC reklam a zároveň neblokuje kreativní proces. Spolupráce s ní má hmatatelné výsledky, práci vždy odvede bez chyb, není potřeba zpětné kontroly. Má milou osobnost se smyslem pro pořádek.

Lenka Knag

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS