Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Ubíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková — digitální koučka a lektorka Google Workspace (G Suite)

Zobrazuji č. 110 z celkem 48 doporučení prezentace Mgr. Markéta Ubíková:
Markéta má naprosto skvělý přístup, domluva byla bezproblémová, služba mi moc pomohla a určitě ji doporučím dál. Vyzkoušela jsem službu „Digitální úklid“, která pomocí konferenčního hovoru a následného řešení na míru pomůže optimalizovat všechny pracovní online nástroje. Dávám 10/10, téměř vše se mi povedlo úspěšně aplikovat a budu se snažit nastavený nový režim také dodržet. Děkuju a přeji spoustu dalších spokojených klientů!

Karolína Skórková

www.meatdesign.cz
V roce 2018 jsem pořádala soutěž Lady Business Moravskoslezského kraje. Kromě změny konceptu této soutěže jsme chtěli, aby si účastnice ze soutěže odnesly i něco potřebného pro rozvoj jejich byznysu. Zajistili jsme jim vzdělávání a právě kurz Smart žena od Markétky Ubíkové byl jedním z kurzů, které ženy zapojené do soutěže LB absolvovali. Za sebe z pozice organizátora velmi kladně hodnotím přístup k samotnému školení, komunikaci s lektorkou, její připravenost. Od účastnic mám velmi pozitivní zpětné vazby. Jejich očekávání ze školení byly naplněny, dozvěděly se hromadu nových informací, které mohou pro své podnikání využít. Vyzdvihovaly skutečnost, že se na školení nebály na nic zeptat, necítily se hloupě a trapně. Za sebe můžu určitě doporučit.

Anna Durajová

Msida, a.s.
www.msid.cz
Lektorka Markét Ubíková je velmi profesionální, na celodenní lekci skvěle pracuje jak s úplnými začátečnicemi, které probíranou látku dobře chápou, tak s pokročilejšími účastnicemi, pro které má dostatek nových vychytávek, aby se nestihly nudit. Markéta umí na lekci vytvořit velmi příjemnou, klidnou a přátelskou atmosféru. Komplexnost jejích lekcí oceňuji i v porovnání s jiným lektory.

Irena Pláteníková

event manager Czechitas Ostrava
www.czechitas.cz
Markétu Ubíkovou jsme oslovili v souvislosti se školením pro neziskové organizace v rámci projektu, který si klade za cíl zvýšit kompetence pracovníků NNO v Moravskoslezském kraji. Tématem školení bylo seznámení s digitálními nástroji pro usnadnění práce – tipy jak efektivně hledat, zpracovávat a ukládat informace na internetu, moderní nástroje pro komunikaci, řešení problémů a spolupráce, užitečné informace pro tvorbu obsahu ad. Komunikace a celková spolupráce s lektorkou byla výborná. Při domluvě termínu, obsahu a podmínek spolupráce velmi rychle reagovala. Během školení Markéta předávala informace přehledně a srozumitelně a obsah přizpůsobila cílové skupině neziskovek. Dala maximální prostor pro dotazy, na všechny pohotově odpovídala a věnovala se individuálním otázkám i během přestávek. Také zpětná vazba od účastníků školení byla ve všech případech velmi pozitivní, zejména si cenili vzájemné interakce s lektorkou. Markéta Ubíková je profesionálka, která rozumí tomu, co nabízí. Jako lektorku vřele doporučujeme.

Lucie Máchová

předsedkyně spolku Edukana
www.edukana.cz
Robert Vlach
Znám Markétu dlouho a myslím si, že v tom, co dělá, je velice dobrá. V digitální osvětě odvádí kus dobré práce a jako odborník neustále roste. Doporučuji!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ing. Michal Martoch
S Markétou jsme spolupracovali na analytickém projektu v oblasti IT a personalistiky pro velkého klienta. Její zodpovědností bylo zpracovat informace od expertů do závěrečných zpráv. Současně zpracovávala velice komplexní dotazníky z dotazníkového šetření. Markéta se uměla velice rychle zorientovat v novém tématu a vytvořila perfektní závěrečné zprávy. Byla důležitým členem našeho týmu. Markéto děkuji! Moc rádi s tebou budeme dále spolupracovat.

Ing. Michal Martoch

průvodce vnitřní transformace pro podnikatele a manažery
Tereza Kučáková
S Markétou jsme spolupracovaly na realizaci školení písemné komunikace a Facebooku pro neziskové organizace. Musím říct, že to pro mě byla úžasná zkušenost. Už během příprav byla Markéta velice precizní. A co teprve při školení samotném! Její zapálení, erudovanost a schopnost předávat informace s důrazem na jejich praktické využití je zárukou, že se na jejím školení rozhodně nebudete nudit.

Tereza Kučáková

copywriterka
U Markéty jsem absolvovala školení Jak na Facebook a workshop Smart žena. Jsem nadšená. Velmi záhy po školení jsem viděla velký posun na FB profilu mého startujícího podnikání. Školení bylo efektivní, cílené a jasné. Tímto ještě jednou moc děkuji.

Natálie Bernard

www.fashiongame.cz ~ 603 734 027
Paní Ubíková u nás v prosinci 2018 školila kurzy Google aplikací a naši klienti s ní byli velmi spokojeni.

Klára Tidrichová

Rovnovážka, z.s.
www.rovnovazka.cz
S Markétou se nám spolupracovalo velmi dobře. Je samostatná a odvádí kvalitní práci. Zvládá velmi dobře jak tvorbu obsahu, tak práci s reklamními účty na Facebooku. Chvíli nám trvalo, než jsme spolupráci navázali, ale naopak jako agentura oceňujeme, že se do projektu nepouští, pokud jí časové možnosti nedovolí 100% nasazení. Budeme se těšit na další spolupráci.

Radim Uher

šéf agentury Dva Mluvčí
www.dvamluvci.cz ~ radim@dvamluvci.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS