Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Ubíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková — digitální koučka, konzultantka digitálních technologií a lektorka kurzu Smart žena

Zobrazuji č. 110 z celkem 29 doporučení prezentace Mgr. Markéta Ubíková:
Markéta má naprosto skvělý přístup, domluva byla bezproblémová, služba mi moc pomohla a určitě ji doporučím dál. Vyzkoušela jsem službu „Digitální úklid“, která pomocí konferenčního hovoru a následného řešení na míru pomůže optimalizovat všechny pracovní online nástroje. Dávám 10/10, téměř vše se mi povedlo úspěšně aplikovat a budu se snažit nastavený nový režim také dodržet. Děkuju a přeji spoustu dalších spokojených klientů!

Karolína Skórková

www.meatdesign.cz
Markétu Ubíkovou jsme oslovili v souvislosti se školením pro neziskové organizace v rámci projektu, který si klade za cíl zvýšit kompetence pracovníků NNO v Moravskoslezském kraji. Tématem školení bylo seznámení s digitálními nástroji pro usnadnění práce – tipy jak efektivně hledat, zpracovávat a ukládat informace na internetu, moderní nástroje pro komunikaci, řešení problémů a spolupráce, užitečné informace pro tvorbu obsahu ad. Komunikace a celková spolupráce s lektorkou byla výborná. Při domluvě termínu, obsahu a podmínek spolupráce velmi rychle reagovala. Během školení Markéta předávala informace přehledně a srozumitelně a obsah přizpůsobila cílové skupině neziskovek. Dala maximální prostor pro dotazy, na všechny pohotově odpovídala a věnovala se individuálním otázkám i během přestávek. Také zpětná vazba od účastníků školení byla ve všech případech velmi pozitivní, zejména si cenili vzájemné interakce s lektorkou. Markéta Ubíková je profesionálka, která rozumí tomu, co nabízí. Jako lektorku vřele doporučujeme.

Lucie Máchová

předsedkyně spolku Edukana
www.edukana.cz
Tereza Kučáková
S Markétou jsme spolupracovaly na realizaci školení písemné komunikace a Facebooku pro neziskové organizace. Musím říct, že to pro mě byla úžasná zkušenost. Už během příprav byla Markéta velice precizní. A co teprve při školení samotném! Její zapálení, erudovanost a schopnost předávat informace s důrazem na jejich praktické využití je zárukou, že se na jejím školení rozhodně nebudete nudit.

Tereza Kučáková

copywriterka
U Markéty jsem absolvovala školení Jak na Facebook a workshop Smart žena. Jsem nadšená. Velmi záhy po školení jsem viděla velký posun na FB profilu mého startujícího podnikání. Školení bylo efektivní, cílené a jasné. Tímto ještě jednou moc děkuji.

Natálie Bernard

www.fashiongame.cz ~ 603 734 027
S Markétou se nám spolupracovalo velmi dobře. Je samostatná a odvádí kvalitní práci. Zvládá velmi dobře jak tvorbu obsahu, tak práci s reklamními účty na Facebooku. Chvíli nám trvalo, než jsme spolupráci navázali, ale naopak jako agentura oceňujeme, že se do projektu nepouští, pokud jí časové možnosti nedovolí 100% nasazení. Budeme se těšit na další spolupráci.

Radim Uher

šéf agentury Dva Mluvčí
www.dvamluvci.cz ~ radim@dvamluvci.cz
Naše firma si založila firemní stránku na Facebooku. Do té doby jsem používal Facebook pro své osobní účely a o firemní stránky jsem se staral podle nejlepšího svědomí, ale nějak to nebylo ono. Během konzultace s Markétou jsem zjistil, jak relativně snadno zatraktivnit obsah a jak lépe komunikovat s naší cílovou skupinou. Taky jsem se dozvěděl, kde jsou uložené statistiky a které veličiny se vyplatí sledovat pro hodnocení úspěšnosti našeho počínání. Konzultace s Markétou byla věcná, ušetřila mi do budoucna hodně času, energie a peněz. Děkuji a doporučuji!

Jiří Klega

advokátní kancelář JKP
klega.j@advokatova.cz
Naše stránky na Facebooku jsme si založili z důvodu, že by se to mělo. Po setkání s Markétou jsem pochopila, že je to opravdu silný marketingový nástroj, jak dát o sobě vědět. Důkazem je skoro 1000 zhlédnutí jedné naší pozvánky během 5 dnů. Školení bylo jasné, věcné, s důrazem na to nejdůležitější, spojeno rovnou s praktickou ukázkou práce na FB. Markéta sociálními sítěmi žije, takový člověk může kvalitně své znalosti předávat dále. Děkujeme a moc doporučuji!

Ivana Cviková

koordinátorka Lesní školky Bezinka v Palkovicích
S konzultací jsem byla velmi spokojená, byla pro mne přínosná. Paní Ubíková měla velmi individuální přístup, napasovala poradenství na naši konkrétní situaci. Profesionální přístup i znalosti. Doporučuji!

Mgr. Vladimíra Gavlasová

lektorka
www.gavlasovi.cz
Markétu znám dlouho osobně i profesně. Využila jsem její služby pro řešení marketingu na sociálních sítích. Spolupráce byla příjemná, osobně oceňuji její věcnost a konkrétnost. Doporučuji, skvělý člověk a odborník.

Jana Černotová

lektor hormonální jógy a majitel centra pro těhotné
www.hormonalni-diabetes-joga.cz ~ jana@centrum-magnolie.cz ~ 605 249 705
S Markétou Ubíkovou jsem měla možnost spolupracovat na projektu SM Kabaret pro Českou televizi. Její pomoc při plánování PR strategie v oblasti sociálních sítí jsem velmi uvítala a mohu Markétu vřele doporučit. Byla vždy velmi ochotná, vstřícná a pružná v plnění našich úkolů. Doufám, že se v budoucnu potkáme při dalším projektu.

Gabriela Zagarová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS