Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Marta Kolísková (Petrášová) > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Marta Kolísková (Petrášová) — tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Marta Kolísková (Petrášová):
Marta pro Židovské muzeum v Praze simultánně tlumočila diskuzi dvou zahraničních hostů a moderátora společně s Mgr. Veronikou Sochorovou. Jednání i překlad velice profesionální. Za spolupráci děkujeme.

Lucie Křížová

programový pracovník pro večerní pořady
www.jewishmuseum.cz
Marta Petrášová zajišťuje pro každé vydání měsíčního časopisu XANTYPA překlady publicistických článků z francouzštiny do češtiny. Spolupracujeme spolu již druhým rokem a s její prací jsme naprosto spokojeni. Texty jsou stylisticky poměrně složité, ale Marta si s nimi dokáže skvěle poradit. Pracuje pečlivě, rychle a je na ní spoleh. Jako překladatelku z francouzštiny ji tak mohu vřele doporučit.

Klara Beverly, publisher

XANTYPA Publishing Na Příkopě 18 Praha 1 110 00
www.xantypa.cz
Naše firma hledala poměrně narychlo tlumočnici, Marta nám byla doporučena, což se ukázalo jako šťastné řešení, realizace celé zakázky se velmi podařila. Naše firma potřebovala pokrýt jednodenní tlumočení z angličtiny do češtiny a opačně, jež vyžadovalo zvládnout zejména odborné termíny z oblasti retailu a obuvnického průmyslu. Marta se vše zvládla naučit během pár dnů a celým tlumočením proplula s lehkostí a elegancí. Mnozí účastníci z publika se pak dokonce ptali, zda není přímo z centrály naší firmy. Naše spolupráce pak pokračovala překladem školicích materiálů a i tady se Marta velmi osvědčila a s výsledkem jsme byli spokojeni. Děkuji moc za tuto profesionálně odvedenou práci.

Zuzana Tatíčková

Regional Retail Manager ve společnosti GEOX
www.jp82.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS