Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Domes > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Domes — webdesignér, tvůrce webů a online marketér

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Martin Domes:
K Martinovi jsem se dostala na základě osobního doporučení jeho spokojených klientů. Důvěřovala jsem doporučení a líbily se mi již realizované weby. Od tvorby webu jsem očekávala rychlý a profesionální postup i komunikaci. A schopnost vytvořit web tak, který bude plnit stanovené cíle. S výsledkem jsem spokojená na 100 %. V rámci dlouhodobé marketingové spolupráce jsem chtěla realizovat nastavené kroky, analyzovat výsledky a posouval se dál. A aby Martin přicházel s novými nápady v návaznosti na vývoj a trendy web marketingu, které mohou posunout cíl webu (prodej) ještě dál. Spolupráci s Martinem hodnotím jako velmi přínosnou, naplnila moje očekávání na 100 %. Jeho práci považuji za skvěle odvedenou. Komunikaci s ním za bezproblémovou, rychlou a přínosnou. Další web si nechám zrealizovat opět od něj.

Markéta Hamrlová

MarketaHamrlova.cz, KurzKoucinku.cz, Akor.cz
K Martinovi jsem se dostala přes osobní doporučení a kladné reference. Očekávala jsem web podobný těm, kterých jsou na internetu tisíce. Výsledek však vysoko předčil moje očekávání. Vytvořený web je jedním slovem dokonalý. Kreativní, propracovaný, klienti se v něm velmi dobře orientují a rádi ho navštěvují a doporučují. V rámci dlouhodobé spolupráce musím říct, že Martin je spolehlivý, pečlivý, nic mu neunikne a nic nenechá jen tak. Má talent. Spolupráce má stále stejně vysokou úroveň. Určitě vás doporučuji všem, kdo svůj byznys myslí vážně a chtějí ho budovat na pevných základech.

Šárka Eggerová

Netradicni-medicina.cz
K panu Domesovi jsem se dostala na základě skvěle osobní reference od kamarádky. Mým požadavkem na nový web bylo zvýšení počtu klientů. Výsledek nakonec výrazně předčil má očekávání. Také pro moje klienty je web vytvořený panem Domesem jasný, přehledný a uživatelsky příjemný. Dlouhodobě jsem chtěla počet klientů nejenom navyšovat, ale také si je udržet. Díky dlouhodobé marketingové spolupráci výsledek předčil má původní očekávání. Spolupráci určitě doporučuji.

Radka Medková

Kurzymediace.cz, Mediace-cr.cz
O panu Domesovi jsem se dozvěděl z jeho knih o SEO a PPC reklamě. Právě jeho publikační činnost mě přesvědčila, že dokáže složitou tematiku webdesignu vysvětlit jednoduše. Od nového webu jsem téměř nic neočekával, ale s výsledkem jsem velmi spokojený. S panem Domesem spolupracuji dlouhodobě, protože jsem chtěl zajistit růst počtu poptávek a zvýšit počet návštěv z vyhledávačů, což se povedlo. Pan Domes poskytuje kvalitní, profesionální a rychlé služby za rozumnou cenu.

JUDr. Zbyněk Drobiš

advokát
Poprvé jsem se o panu Domesovi dozvěděl z vyhledávání v Googlu. A z referencí na webu MD webdesign jsem měl dobrý pocit. Od zakázky jsem očekával udržitelný e-shop s dobrou modularitou a doplňky. Výsledek splnil má očekávání na 90 %. Po dokončení e-shopu jsem jej chtěl dostat do popředí a pomoci s marketingem. A to se splnilo na 95 %. Spolupráci doporučuji, protože pan Domes je odborník na svém místě.

Milan Horký

Eshop-fotopasti.cz, Holosun.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS