Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Janda > Reference > Responzivní web humancraft

Responzivní web humancraft

Úkol zněl jasně – osamostatnili jsme se z mezinárodní sítě a potřebujeme nové logo. Rychle. A taky web, to je jasné. A hned potom návrhy všech materiálů, které používáme při trénincích. Taky připravit šablony pro powerpoint, grafiku pro herní plán atd.

Odkaz: www.humancraft.cz
Zobrazuji položku č. 2 z celkem 50 položek v této galerii:

Responzivní web humancraft
« Předcházející Nové logo pro humancraft  (zobrazit v plné velikosti)Responzivní web humancraft  (náhled aktuálně zobrazené položky)Homepage webu | humancraft  (zobrazit v plné velikosti)Stránka s kompletním týmem | humancraft  (zobrazit v plné velikosti)Pozvánka na školení pro humancraft  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Martin Janda

Martin Janda

software Adobe
grafik a konzultant reklamní grafiky pro firmy i nezávislé profesionály — Kompletní grafika pro firmy i freelancery, která osloví ty správné klienty. Také grafické návrhy webů a webových aplikací. Dále konzultace a doporučení nejlepších grafických řešení z pozice kreativního grafika s 25letou praxí. Výtečné reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 17 doporučení
Mobil: 604 210 389 ~ Email: martin@martin.cz ~ Web: martin.cz
Místo: Slaný (Středočeský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a Martin Janda Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS