Doporučení z první ruky

Martin Kříž — výrobce výškově nastavitelných stolů SIT2STAND


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 49 doporučení

Zbyšek Nádeník

Velmi rád dávám Martinovi doporučení. Jeho stůl BASIC 2011 používám k naprosté spokojenosti již více jak 2 měsíce a nenalezl jsem na něm jedinou chybu. Martin pro mě také sehnal desku stolu na míru přesně dle mých požadavků. Martinova komunikace je jasná, přesná a upřímná. Přeji hodně zdaru s propagací výborného produktu!

Zbyšek Nádeník
návrhář a konzultant webů

S výškově nastavitelným stolem SIT2STAND jsem maximálně spokojená. Jako překladatelka trávím značnou část dne u počítače a střídání polohy vsedě a vestoje mi již po pár týdnech zmírnilo bolest zad a ulevilo od otravného problému otékání nohou při práci vsedě. Střídavé práci vsedě a vestoje jsem velmi rychle přivykla, je pro mě příjemným osvěžením a přispívá k udržení pozornosti. Stůl je stabilní, vyrobený z kvalitních materiálů, výborně mi ladí s interiérem bytu, a pan Kříž mi zajistil i jeho vynášku. Jednoznačně doporučuji.

Mgr. Renáta Sobolevičová
tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny

Rozhodoval jsem se mezi dvěma výškově nastavitelnými stoly – mezi stolem od pana Kříže a stolem Sedus Temptation C. Oba jsem si velmi pečlivě prohlédl a vyzkoušel a usoudil jsem, že jsou oba velmi bytelné a kvalitní. Sedus je o něco dražší, ale jedná se o součást uceleného systému kancelářského nábytku a například jen u kabelovodu si můžete vybrat tři různé způsoby řešení. Chybějící kabelovod u stolu od pana Kříže málem převážil misky vah ve prospěch stolu Sedus, ale pan Kříž mi vyhověl a vyrobil ke stolu i kabelovod přesně podle mého návrhu. Vyšel mi vstříc i s umístěním mnou vybraných kabelových průchodek. Dodací lhůta byla též výrazně kratší než u stolu Sedus a doprava a montáž stolu je – na rozdíl od stolu Sedus – zdarma. Komunikace s panem Křížem byla rovněž naprosto bezproblémová. Stůl v současné době používám zhruba tři měsíce a jsem s ním naprosto spokojen. Stal se chloubou mé kanceláře a každý, kdo u mne delší dobu nebyl a stůl ještě neviděl, jej musí povinně obdivovat. Pokud zvažujete nákup výškově nastavitelného stolu, stůl od pana Kříže vám mohu jen doporučit.

Bernard Jech
programátor

Výškově nastavitelný stůl sit2stand.eu od Martina Kříže jsem začal používat před měsícem. Přiznám se, že jsem byl zprvu skeptický, dnes ale mohu říci, že stůl je velmi pohodlný až osvěžující. Myslím, že pomáhá koncentraci a efektivní práci. Stůl určitě doporučím i svým kolegům.

Ivan Štefunko
předseda představenstva Neulogy a.s.
www.neulogy.com

Děkujeme za skvělý nápad výškově nastavitelného stolu, který pravidelně využíváme při našich debatách a poradách. Díky polohovatelnosti je ideální při editorských pracích a při přípravě kampaní, kdy potřebujeme dát hlavy do kupy. Po vizuální stránce do našich prostorů zapadl excelentně – krásný, čistý a elegantní design jako stvořený při tvoření obsahu každého vydání Forbes. Už ho používáme několik měsíců a po technické stránce funguje stále jako nový. Pro návštěvy to je zároveň kreativní element – každý si rád vyzkouší jeho funkci. Jsme rádi, že ho máme. I toto je návod na úspěch! :)

Lubica Salajková
conference manager
www.forbes.sk

Když jsem narazil na stránky sit2stand, byl jsem nadšený, protože podobný stůl jsem již delší dobu chtěl. Seděl jsem denně mnoho hodin u PC a bylo mi jasné, že to není nejzdravější. Jen mě ty webové stránky pana Kříže nebyly schopné přesvědčit, že jde o kvalitní výrobek. Bál jsem se, že nebude dostatečně stabilní a/nebo, že se bude příliš prohýbat. Napsal jsem tedy panu Křížovi pár dotazů. Po vzájemné domluvě jsem se rozhodl stůl vyzkoušet. Nicméně již první pohled naživo (ještě v demontovaném stavu) mě přesvědčil, že dalších testů vlastně netřeba. Místo „papíráku“, které jsou běžně k sehnání v nejmenovaných velkoobchodech s nábytkem, přede mnou stál poctivý kus železa (spodní rám) a naprosto luxusní deska. V tuto chvíli stůl používám zhruba dva měsíce a je mi nenápadným, leč extrémně užitečným pomocníkem. Drží stabilně můj desktop a čtyři display. Tiše na jedno stisknutí tlačítka mění polohu z výšky pro sezení na výšku pro stání (programovatelné předvolby jsou tři) a v podstatě o něm od chvíle, co mi ho pan Kříž v kanceláři nainstaloval, nevím. Kdyby byl každý produkt, s kterým denně pracuji, takto komfortní, přišel bych si jako v bavlnce, nikoliv v práci ;). Celkově si stůl nemůžu vynachválit a rozhodně jej nejen všem návštěvám s nadšením demonstruji (všem se zatím extrémně líbil), ale zároveň ho doporučuji všem, co tráví každý den dlouhé hodiny v kanceláři.

Michal Jirků
programátor
wejn.com

Nový stůl od pana Kříže mám už několik měsíců a nesmírně si ho užívám. Vypadá krásně, funguje skvěle, je velmi stabilní. Srovnával jsem ho i se stoly jiného výrobce, které používám při práci ve stockholmské centrále mého současného zaměstnavatele a můžu říct, že stůl pana Kříže je stejně kvalitní a přitom o pětinu levnější. Pokud někdo o nákupu polohovacího stolu uvažuje, ale má pocit, že stát u práce je otrava, rád bych nesouhlasil: Kromě dlouhodobých zdravotních účinků má stání u práce i velké bezprostřední výhody; prokazatelně zahání ranní a odpolední ospalost (když se kancelářský člověk dopustí klasické chyby a dá si velký oběd a výrazně zvyšuje chuť k jídlu tím, že podporuje trávení. Navíc pokud chodíte běhat nebo sportovat, určitě znáte pocit, že máte po dni sezení tělo jako ze dřeva. Ani tento pocit se nedostavuje, pokud část dne stojíte. Mimo to je pan Kříž tím typem podnikatele, jaké naše země potřebuje jako sůl – živí se vlastní prací a šikovností, výrobou a prodejem kvalitních a užitečných výrobků. I proto ho rád doporučím a podpořím.

Petr Mores
Senior artist/animator v herním průmyslu (např. Crysis, Crysis 2, Vietcong, Inner Garden, The Drowning)
https://www.facebook.com/InnerGardenApp

Polohovatelný motorový stůl si nemůžu vynachválit. Při zvednuté poloze se teď dá při práci na počítači i tancovat! :) Kvalitní konstrukce, rychlá montáž doma, korektní jednání. Mohu jedině doporučit!

Petr Hanzálek
čokogurmán a distributor fajnové čokolády
www.CokoBanka.cz

Svůj nový psací stůl už nikdy nikomu nedám! Je skvělý, snadno ovladatelný a moje záda začnou okamžitě stávkovat, posadím-li se k jinému. Pan Kříž vyřídil moji objednávku obratem, poradenství nemělo chybu a stůl dovezl v řádném termínu a během chvilky jej nainstaloval. Kdokoliv má zájem o výškově nastavitelný stůl, ať už pro zdravé sezení podle vlastní výšky či proto, že ho záda už zlobit začala a je nutno začít jednat, SIT2STAND mu bude vyhovovat. Tím jsem si naprosto jistá. Doporučuji.

Ing. Jitka Tietjen
Schomburg Čechy a Morava s.r.o. Praha
www.schomburg.com

Stůl od pana Kříže používám od Vánoc 2014 a jsem s ním velice spokojen. Stůl je dokonale stabilní, polohování funguje hladce. Je vidět, že nad konstrukcí někdo pořádně přemýšlel. A střídání práce ve stoje, vsedě na židli a vsedě na míči si má záda, unavená letitým vysedáváním u počítače, jen pochvalují. Díky!

Martin Mareš
katedra aplikované matematiky MFF UK
mj.ucw.cz