Doporučení z první ruky

Martin Kříž — výrobce výškově nastavitelných stolů SIT2STAND


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 49 doporučení

Firma SIT2STAND je ochotná a vyšla vstříc. Měl jsem požadavek na atypický stůl vzhledem k zařízení kanceláře. Sice to byla práce časově náročnější, ale je to dobře odvedená práce.

Semir Boughattas
www.ivarcs.cz

Pro stůl Sit2stand jsem se rozhodl po delším výběru a porovnávání s konkurenčními produkty a po několikaměsíčním používání mohu konstatovat, že jsem vybral správně. Srdcem stolu jsou kvalitní dánské komponenty od výrobce s dlouhodobou tradicí v oboru, spojovací konstrukce je pevná a účelně navržena a vrchní deska má poctivou tloušťku s precizním laminováním. Pohyb stolu je, jak říkají angloameričani, „silky smooth“ (sametově hladký), je vidět, že to není výroba „na koleně“. Stůl má minimalistický nadčasový design a možnost výběru z více modifikací ho pomůže umístit do jakéhokoliv interiéru. Na cenu se lze dívat z různých úhlů. Pokud se na to podíváme z pohledu zdraví, je cena zanedbatelná. Pokud se na to podíváme z pohledu potenciálních pozdějších zdravotních úkonů, je cena zlomková. V případě, že by měl někdo stále problém s alokací firemních prostředků, osobně doporučuji koupi i na úkor snížení výdajů na IT vybavení a vozový park (se zvyšující se cenou často neroste užitná hodnota přímo úměrně), protože je zde riziko, že tento stůl překoná obě jmenované vyšší morální i reálné životnosti. Tento stůl má jen dvě chyby, první je, že jsem si ho nekoupil už mnohem dříve, a druhou, že stejný zatím kromě práce nemám k dispozici i doma.

Pavol Zahorec
BQZ s.r.o.

Stůl pro práci vestoje SIT2STAND od Martina Kříže používám již více než rok a jsem s ním velmi spokojen. Dosud s ním nebyly žádné problémy a stůl rozhodně doporučuji!

Matt Dreier

Pracuji v IT jako programátor již více než 10 let a zdravotní problémy spojené s dlouhým sezením mě donutily hledat nějaké řešení. Polohovatelný stůl sit2stand používám 2 měsíce a už teď vím, že mi přináší výraznou úlevu od bolesti zad. Stůl je masivní a kvalitně provedený. Je velmi stabilní i v nejvyšší poloze. Při polohování je velmi tichý a neruší tak nikoho v kanceláři. Změna polohy ruší můj myšlenkový stereotyp a dodává mi novou energii do práce. Mohu doporučit všem duševně pracujícím, kteří musí většinu pracovní doby sedět.

Ing. Pavel Krejčí, DiS.
programátor

U pana Kříže jsme zakoupili v květnu 2012 prozatím jednu podnož Basic 2012 bez desky, kterou jsme instalovali pod dřevěnou desku starého stolu. Přístup pana Kříže byl naprosto profesionální a setkal jsem se s ochotou zodpovědět jakékoliv mé dotazy. Samotné předání a vysvětlení obsluhy proběhlo během krátké doby – pochopitelně u nás. Stůl je využíván v krátkých intervalech několikrát denně, samotná schopnost výškové nastavitelnosti spíše párkrát do týdne. U zájemců doporučuji předem vše dobře konzultovat, protože zde skutečně můžete – jedná se s Vámi jako se zákazníkem. V případě, že bych uvažoval o novém výškově nastavitelném stole, obrátím se určitě opět na pana Kříže. Přeji mu, aby mohl výrobu a nabídku rozšířit a aby se nacházelo více a více uvědomělých lidí, kteří jsou ochotni investovat do svého zdraví.

Přemysl Duben

Se stolem jsem velmi spokojený, splňuje všechna moje očekávání. Střídává práce vstoje a vsedě ulevuje páteři a stůl a jeho ovládání tuto práci umožňují. Kvalita a provedení stolu jsou výborné a není jim co vytknout.

Miroslav Kufa
A-CORY s.r.o.
www.autoplan.sk

Stůl Sit2Stand funguje a splňuje všechna očekávání. Díky možnosti přednastavení pozic je možné velmi jednoduše měnit pozici ve stoje a v sedě. Komunikace s Martinem byla bezproblémová a stůl samotný byl včetně dopravy a montáže.

Filip Štaffa
737 908 025

Tak specifický a účinný produkt pro práci vstoje, jako je výškově nastavitelný stůl od Martina Kříže, si ani nelze přát. Martin dostál mým požadavkům a vyšel mi perfektně vstříc – při jednání s ním jsem měla pocit, že komunikuji s někým, kdo tématu opravdu rozumí a snaží se mi doporučit to nejlepší řešení. Se stolem jsem plně spokojená. Používat jej je radost. Nemá žádnou vadu – funkcionalita, stabilita a vzhled jsou prvotřídní.

Lida Pabalavets
programátor

Doporučuji firmu SIT2STAND. Je to dobře odvedená práce a překvapivě za dobré peníze. U stolu opravdu sedím/stojím a je to příjemné zpestření práce, protáhnutí těla a dobrý pocit, že pro sebe něco děláte, zvláště pokud máte opravu namáhaná záda.

Věra Kotková
www.ivarcs.cz

Výškově nastavitelný stůl jsem, po dlouhém zvažování, začal používat asi před měsícem a půl. Po průzkumu trhu jsem si vybral stůl od p. Martina Kříže. Myslím, že jsem vybral dobře. Mohu říci, že polohovatelný stůl rozhodně pomáhá koncentraci. Je tichý, pohodlně nastavitelný, stabilní. Mohu jedině doporučit.

Jiří Michalčík
vývojář