Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Kříž > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Kříž — výrobce výškově nastavitelných stolů SIT2STAND

Zobrazuji č. 1120 z celkem 49 doporučení prezentace Martin Kříž:
Zbyšek Nádeník
Velmi rád dávám Martinovi doporučení. Jeho stůl BASIC 2011 používám k naprosté spokojenosti již více jak 2 měsíce a nenalezl jsem na něm jedinou chybu. Martin pro mě také sehnal desku stolu na míru přesně dle mých požadavků. Martinova komunikace je jasná, přesná a upřímná. Přeji hodně zdaru s propagací výborného produktu!

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Stůl pro práci vestoje SIT2STAND od Martina Kříže používám již více než rok a jsem s ním velmi spokojen. Dosud s ním nebyly žádné problémy a stůl rozhodně doporučuji!

Matt Dreier

Pracuji v IT jako programátor již více než 10 let a zdravotní problémy spojené s dlouhým sezením mě donutily hledat nějaké řešení. Polohovatelný stůl sit2stand používám 2 měsíce a už teď vím, že mi přináší výraznou úlevu od bolesti zad. Stůl je masivní a kvalitně provedený. Je velmi stabilní i v nejvyšší poloze. Při polohování je velmi tichý a neruší tak nikoho v kanceláři. Změna polohy ruší můj myšlenkový stereotyp a dodává mi novou energii do práce. Mohu doporučit všem duševně pracujícím, kteří musí většinu pracovní doby sedět.

Ing. Pavel Krejčí, DiS.

programátor
U pana Kříže jsme zakoupili v květnu 2012 prozatím jednu podnož Basic 2012 bez desky, kterou jsme instalovali pod dřevěnou desku starého stolu. Přístup pana Kříže byl naprosto profesionální a setkal jsem se s ochotou zodpovědět jakékoliv mé dotazy. Samotné předání a vysvětlení obsluhy proběhlo během krátké doby – pochopitelně u nás. Stůl je využíván v krátkých intervalech několikrát denně, samotná schopnost výškové nastavitelnosti spíše párkrát do týdne. U zájemců doporučuji předem vše dobře konzultovat, protože zde skutečně můžete – jedná se s Vámi jako se zákazníkem. V případě, že bych uvažoval o novém výškově nastavitelném stole, obrátím se určitě opět na pana Kříže. Přeji mu, aby mohl výrobu a nabídku rozšířit a aby se nacházelo více a více uvědomělých lidí, kteří jsou ochotni investovat do svého zdraví.

Přemysl Duben

Se stolem jsem velmi spokojený, splňuje všechna moje očekávání. Střídává práce vstoje a vsedě ulevuje páteři a stůl a jeho ovládání tuto práci umožňují. Kvalita a provedení stolu jsou výborné a není jim co vytknout.

Miroslav Kufa

A-CORY s.r.o.
www.autoplan.sk
Stůl Sit2Stand funguje a splňuje všechna očekávání. Díky možnosti přednastavení pozic je možné velmi jednoduše měnit pozici ve stoje a v sedě. Komunikace s Martinem byla bezproblémová a stůl samotný byl včetně dopravy a montáže.

Filip Štaffa

737 908 025
Tak specifický a účinný produkt pro práci vstoje, jako je výškově nastavitelný stůl od Martina Kříže, si ani nelze přát. Martin dostál mým požadavkům a vyšel mi perfektně vstříc – při jednání s ním jsem měla pocit, že komunikuji s někým, kdo tématu opravdu rozumí a snaží se mi doporučit to nejlepší řešení. Se stolem jsem plně spokojená. Používat jej je radost. Nemá žádnou vadu – funkcionalita, stabilita a vzhled jsou prvotřídní.

Lida Pabalavets

programátor
Doporučuji firmu SIT2STAND. Je to dobře odvedená práce a překvapivě za dobré peníze. U stolu opravdu sedím/stojím a je to příjemné zpestření práce, protáhnutí těla a dobrý pocit, že pro sebe něco děláte, zvláště pokud máte opravu namáhaná záda.

Věra Kotková

www.ivarcs.cz
Výškově nastavitelný stůl jsem, po dlouhém zvažování, začal používat asi před měsícem a půl. Po průzkumu trhu jsem si vybral stůl od p. Martina Kříže. Myslím, že jsem vybral dobře. Mohu říci, že polohovatelný stůl rozhodně pomáhá koncentraci. Je tichý, pohodlně nastavitelný, stabilní. Mohu jedině doporučit.

Jiří Michalčík

vývojář
Se stolem od p. Kříže jsem naprosto spokojený, funguje přesně jak má, je stabilní, nehoupe se a perfektně se používá. Objednání, domluva termínu instalace, instalace samotná i instruktáž o používání – vše proběhlo naprosto hladce. Pokud někdo budete kupovat polohovací stůl, tak doporučuji.

Lukáš Jirka

lukas@ornyx.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS