Doporučení z první ruky

Martin Kříž — výrobce výškově nastavitelných stolů SIT2STAND


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 49 doporučení

Stůl mi velmi pomohl zbavit se problémů s bolestí zad. Trávím mnoho času za počítačem a většinu dne sedím. Potřebuji měnit pracovní polohy a tento stůl mi v tom skvěle pomáhá.

Karol G.

Stůl od Martina Kříže používám už více než čtyři měsíce a za celou dobu jsem neměl jediný důvod k nespokojenosti. Zejména oceňuji stabilitu stolu a pozvolné rozjezdy i dobržďování zvedacího ústrojí – na stole mám položeno několik monitorů a při výškové manipulaci se stolem se tyto ani nezachvějí. Práce ve stoje mi výrazně pomohla utlumit chronické bolesti zad způsobené sezením. Nedokážu si nyní už vůbec představit, že bych se pro každodenní práci vrátil ke stolu s fixní výškou.

Jaroslav Polakovič
WordPress Architect
dero.name

Stůl SIT2STAND používám denně už 9 měsíců. Stůl funguje bez problémů a povrchová úprava je nezměněná. Stůl byl dovezený a nainstalovaný u mě doma podle dohodnutých podmínek. Celkový prodej, výrobek a servis k tomu poskytnutý považuji za nadstandardní.

Slavomír H.
programátor Žilina

Hledali jsme stůl do obývacího pokoje, který je propojený s kuchyní. Měl tedy splňovat nároky na stůl pracovní, konferenční, jídelní a k tomu musel i barevně ladit. Našli jsme ho. Kvalitní konstrukce, elegance, dostatečně nízký i vysoký, rychlá montáž doma, celkově korektní jednání. Doporučujeme.

Zuzana Beznosková

Stůl funguje pěkně, ovládání je jednoduché. Sestavení i prezentace používání od pana Kříže proběhly rychle a příjemně. Doporučuji.

Jiří Charvát

Naprostá spokojenost. Stůl používám více jak 3/4 roku a spojení s židlí SpinaliS vytváří ideální kombinaci pro každého, kdo u stolů sedí více jak 3 hodiny denně. Vřele doporučuji všem. Záda máte jen jedna.

Michal Charvát
IT analytik, programátor
www.michalcharvat.cz

Jako vystudovaný konstruktér jsem nadšen pevností, stabilitou a jednoduchostí konstrukce stolů Sit2Stand. Stejně tak i ovládáním – manželka, se kterou se doma o pracovní stůl dělíme, nemá s ovládáním výšky stolu absolutně žádný problém a mé nadšení sdílí. Povrchový materiál jsme si vybrali mimo vzorník podle svého, zbylo dost i na šuplíky, které máme tudíž se stejným dekorem (další plus body doma). Stůl je nejen funkční a praktický (oblé rohy nás nebolí), ale i esteticky zdařilý. Montáž a instalace bez jediného zádrhele, proškolení jasné a stručné.

Ing. Petr Miláček
ředitel výzkumu TV Prima

Stůl od p. Kříže jsme si pořídili do pracovny, kde se u něj střídají dvě děti a dva dospělí s výškami od 120 do 180 cm. A tuto úlohu plní stůl perfektně. Lze pro něj pochopitelně najít i řadu jiných využití, takže po pár týdnech lze říct, že je opravdu bytelně vyroben. Elektrický pohon je hladký, přesný a relativně tichý, problémem není ani větší zatížení. Spokojeni jsme byli i s komunikací – od úvodního ujasnění si představ až po závěrečnou montáž na místě. Pan Kříž své práci rozumí a dodává kvalitní produkt. Co víc si přát…

Milan Kratochvíl

Pracuji jako konstruktér a běžně se stává, že za počítačem trávím 8–9 hodin denně. Postupem času jsem začal mít mírné bolesti zad a časem jsem se ani nemohl pořádně soustředit na práci, protože jsem se necítil pohodlně. Rozhodl jsem se to nějakým způsobem řešit a první volba byla zdravá ergonomická židle a doufal jsem, že se obtíže se zády zmírní. Po roce jsem narazil na rostoucí stoly, židle mi sice trochu ulevila, ale stále to nebylo ono. Po výzkumu názorů na internetu padla volba právě na SIT2STAND, jednak rád podpořím českou firmu, která měla skvělé reference a za druhé bylo důležité, aby stůl obsahoval paměť na uložení polohy. Stále občas při práci sedím. Po třech měsících používání stolu mohu prohlásit, že stůl pro práci ve stoje byl lepší volba než židle. Používám sice stále oboje, ale nyní již asi 80 % svého času v práci stojím. Každému, kdo začíná mít při dlouhodobém sezení bolesti zad, musím rostoucí stůl SIT2STAND doporučit. Je výborný!

Pepa Zeman
www.rmgastro.cz

Výškově nastavitelný stůl byla velká finanční investice, ale už po půl roce můžu říct, že se rozhodně vyplatila. A že v podstatě změnila můj život. Za tu dobu jsem zhubnul, narovnal záda tak, že nyní i chodím více vzpřímeně, a jako bonus jsem si vysloužil pozornost všech kolegů v kanceláři. Ve stoje trávím skoro všechen čas, kdy jsem za počítačem. A když se chci strategicky zamyslet a třeba si nakreslit mind-mapu, stůl do pár vteřin přehodím do nízké polohy a pohodlně si k němu sednu. Rozhodně doporučuji každému, kdo nechce strávit celý život sezením.

Pavel Šíma
www.pavelsima.cz