Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Kušpál > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Kušpál — kreativní grafik a designér obalů

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Martin Kušpál:
S Hello MEDIA naše firma spolupracuje již přes 10 let, během kterých jsme společně vybudovali více než jednu dobrou značku. Martin Kušpál je mladý, energický a hlavně zkušený designér, který nám svými nápady někdy vyráží dech. Práci předává vždy včas. Dá se sním komunikovat emailem, takže nejsou nutná osobní setkání, což nám v časové tísni velmi vyhovuje. Naše návrhy zpracovává do přesných detailů. Tento člověk velmi dobře ví co dělá a vyzná se v brandingu, obalovém designu a webech. Často a velmi rád si od něj nechávám radit, neboť sleduje světové trendy a umí je i efektivně uplatnit ve své práci. Doporučuji!

Ing. Milan Kovalančík

Jsme velmi rádi, že jsme mohli spolupracovat s tak šikovným grafikem. Komunikace byla na vysoké úrovni. Podmínky obchodu byly ze strany Hello MEDIA splněny v předstihu. Byli jsme velmi překvapeni velkou ochotou zpracovat naše další nápady a připomínky při tvorbě našeho webu.

Ing. Mária Gašperanová

Prevádzkovateľ internetového obchodu ASUS Shop
www.asus-shop.sk
Martin Kušpál pro nás vyvíjel 3 produktové obaly na komodity jako je olej, káva a cukr. V branži, kde jsou už dlouhá léta etablované silné značky, nám pomohl odlišit se, zaujmout a komunikovat hodnotu produktu tak, aby to pochopil každý. A to všechno v rekordním čase a neskutečné kvalitě.

Ing. Igor Lúčanský

AVALLE, s.r.o.
+421911160754
Velmi mile nás překvapil Martinův přístup k projektu. Vedle grafiky nám pomohl i při tvorbě komunikační strategie a ušetřil nám tak značnou část rozpočtu.

Ing. Katarina Filipová

FLConsulting, s.r.o.
filipova@flconsulting.sk
Martina Kušpála mohu vřele doporučit nejen jako grafika, ale i jako schopného konzultanta pro webová řešení. Jeho přístup a pozitivní postoj při řešení mnohých výzev mě ohromil. Vysoká profesionalita, obrovské zkušenosti a zdravé ambice. Těším se na další spolupráci.

Roman Snopčok

SL Active, s.r.o.
roman.snopcok@gmail.com ~ +421-910-495-950
Barevné provedení projektu bylo trochu šokující, ale musím uznat, že se ukázalo jako velmi efektivní a snadno zapamatovatelné oproti klasickému zelenému provedení naší konkurence – „Thinking outside the box.“ Velmi dobré!

Viktor Hulík

Green Planet
+421918903632
Při zadávání práce jsme měli poměrně jasno co chceme a za kolik. Martin Kušpál nám pomohl naplnit naši vizi nad naše očekávání. Obzvlášť si ceníme, že nám pomohl udělat výhodnější řešení a nesnažil se nám prodat věci, které nepotřebujeme. Vážíme si toho, že nám objasnil, jak věci fungují. Věříme, že jsme započali dlouhodobou spolupráci. Doporučujeme!

Ing. Gabriel Mészáros

www.delta-medical.eu ~ +421-917-483-750
Výborné provedení, předvídavost a uvažování několik kroků dopředu. Úprava webu a všechny alternativy s vynikajícím responzivním designem. Proaktivní přístup a maximální profesionalita. Doporučujeme!

Ing. Ján Danko

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS