Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Zeman > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Zeman — tvůrce, správce a konzultant PPC kampaní pro český a slovenský trh

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Martin Zeman:
Michal Štikar
S Martinem jsem spolu dříve dělali v online agentuře. Jeho služby doporučuji, má dobrou orientaci v datech, vyzná se skvěle v PPC nástrojích a umí pracovat s velkými budgety.

Michal Štikar

PPC konzultant pro e-shopy, weby a mobilní aplikace, online marketér
Martin nám pomohl v nelehké chvíli, kdy nám úplně zkrachoval online marketing. Navrhl smysluplnou strategii online kampaní a velice rychle a ochotně hasil co se dalo. Díky jeho práci se nám podařilo zachránit situaci a zvrátit ve velmi pozitivní výsledek. Martina mohu vřele doporučit.

Ing. Tomáš Ludvík

UX designér a konzultant
www.tomasludvik.cz ~ me@tomasludvik.cz ~ 774 101 750
Martin u nás v Unikum pracoval jako PPC specialista. Od stážisty se dokázal rychle vypracovat na samostatného specialistu. Oceňuji zejména jeho schopnost rychle se učit.

Ondřej Götthans

online marketér se specializací na výkonnostní marketing
gotthans.ondrej@gmail.com ~ 720 273 159
S Martinem jsme spolupracovali na správě velmi rozsáhlých PPC kampaní a Martinovi se všechna očekávání podařilo naplnit. Jak po straně schopností se zorientovat v problému a vymyslet řešení, tak po stránce dotažení věcí do zdárného konce. A navíc je s ním velmi příjemná komunikace. Mohu s klidným svědomím doporučit.

Miloš Lenoch

spoluzakladatel portálu NejŘemeslníci.cz
www.nejremeslnici.cz
Kampaně jsme si dříve spravovali sami a nebylo to ono. Martin dostal naše PPC kampaň na úplně jinou úroveň. Díky naší spolupráci nám klesají náklady na získání nového zákazníka, zvyšujeme návštěvnost i obrat a to nemluvím o spoustě ušetřeného času a nervů. Martin je navíc proaktivní, což už není běžné a čehož si velmi vážím.

Martin Kurka

majitel ve společnosti Coffeesquare
www.coffeesquare.cz
Rád bych doporučil tohoto mladého specialistu na reklamu, kampaně a vše kolem spojené. Věnoval se propagaci naší kanceláře a mohu doporučit. Jak jeho profesionální přístup, znalost a nápaditost jak co nejlépe propagovat naši firmu. Děkuji za spolupráci a těším se na další.

Adam Wiecek

jednatel
www.awiucetnictvi.cz ~ info@awiucetnictvi.cz ~ 736 667 997
Pan Zeman je profesionál. Vystřídali jsme již hodně agentur a jednotlivců, ale bohužel najít opravdu pečlivého konzultanta, který bude mít výsledky, byl vždy problém. S panem Zemanem jsme spolupracovali několik let a nemůžu nic vytknout.

Marek Stebel

e-shopař
www.z-ciziny.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS