Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Zeman > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Zeman — tvůrce, správce a konzultant PPC kampaní pro český a slovenský trh

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Martin Zeman:
Ing. Tomáš Ludvík
Martin nám pomohl v nelehké chvíli, kdy nám úplně zkrachoval online marketing. Navrhl smysluplnou strategii online kampaní a velice rychle a ochotně hasil co se dalo. Díky jeho práci se nám podařilo zachránit situaci a zvrátit ve velmi pozitivní výsledek. Martina mohu vřele doporučit.

Ing. Tomáš Ludvík

UX designér a konzultant
Ondřej Götthans
Martin u nás v Unikum pracoval jako PPC specialista. Od stážisty se dokázal rychle vypracovat na samostatného specialistu. Oceňuji zejména jeho schopnost rychle se učit.

Ondřej Götthans

online marketér se specializací na výkonnostní marketing
S Martinem jsme spolupracovali na správě velmi rozsáhlých PPC kampaní a Martinovi se všechna očekávání podařilo naplnit. Jak po straně schopností se zorientovat v problému a vymyslet řešení, tak po stránce dotažení věcí do zdárného konce. A navíc je s ním velmi příjemná komunikace. Mohu s klidným svědomím doporučit.

Miloš Lenoch

spoluzakladatel portálu NejŘemeslníci.cz
www.nejremeslnici.cz
Kampaně jsme si dříve spravovali sami a nebylo to ono. Martin dostal naše PPC kampaň na úplně jinou úroveň. Díky naší spolupráci nám klesají náklady na získání nového zákazníka, zvyšujeme návštěvnost i obrat a to nemluvím o spoustě ušetřeného času a nervů. Martin je navíc proaktivní, což už není běžné a čehož si velmi vážím.

Martin Kurka

majitel ve společnosti Coffeesquare
www.coffeesquare.cz
Rád bych doporučil tohoto mladého specialistu na reklamu, kampaně a vše kolem spojené. Věnoval se propagaci naší kanceláře a mohu doporučit. Jak jeho profesionální přístup, znalost a nápaditost jak co nejlépe propagovat naši firmu. Děkuji za spolupráci a těším se na další.

Adam Wiecek

jednatel
www.awiucetnictvi.cz ~ info@awiucetnictvi.cz ~ 736 667 997
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS