Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Martina Koşar

Bc. Martina Koşar

copywriterka a správkyně sociálních sítí

Bc. Martina Koşar

Prostřednictvím reklamních textů a příspěvků na sociálních sítích pomáhám klientům získat náskok před konkurencí. Přilákejte nové zákazníky a udržte si ty stávající díky profesionální práci s obsahem.

  • Copywriting – marketingové a PR texty, články, popisky pro e-shopy, newslettery, návody, recenze, slogany a názvy produktů a firem.
  • Správa webu a sociálních sítí – aktuální a kvalitní obsah pro vaše online komunikační kanály, registrace do webových katalogů, správa firemních profilů na Facebooku a Instagramu.
  • Korektury – jazyková a stylistická korektura textů.

Práci s obsahem se věnuji 5 let. Psaní je mým velkým koníčkem, stejně jako cestování. Obě oblasti ve svém volném čase propojuji při tvorbě blogu. Když píši, soustřeďuji se na detaily a pokud s textem nejsem spokojená, pracuji na něm tak dlouho, dokud není tip-ťop. Ať už se obsah týká úklidu domácnosti nebo kryptoměn, vždy se snažím o originální výsledek, který bude mít pro čtenáře i klienty přidanou hodnotu a povede ke vzájemné spokojenosti.

Píši, hovořím a korektury provádím v českém, anglickém, ruském a tureckém jazyce.

Status:

k vašim službám

Místo:

Kutná Hora (Středočeský kraj)

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Email:martina.kosarr@gmail.com
Web:martina-kosar.cz
Facebook:Facebook martina.kosar
:07126573 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Martina pro nás již několik měsíců zajišťuje překlady PPC reklam z češtiny do angličtiny a ruštiny. Snadno vklouzla do naznačeného workflow, plní termíny a vyřešila pro nás palčivý problém textací do méně obvyklých zemí. Nedělají jí problém ani nárazové zakázky. Spolupráci mohu jednoznačně doporučit.
Ondřej Dyrka
jednatel Dantoa marketing, s.r.o.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS