Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martina Šviráková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Martina Šviráková — grafická designérka

Zobrazuji č. 110 z celkem 21 doporučení prezentace Mgr. Martina Šviráková:
Bronislav Sobotka
STRUČNÁ VERZE: Martina je super mega giga úžasná, skvělá, spolehlivá, kreativní, profesionální, nápaditá a k tomu všemu vážně moc hodná a milá. DELŠÍ VERZE: Dlouho jsem si vybíral novou grafičku, procházel obrovskou spoustu doporučení, portfolií atd. A po dlouhém přemýšlení jsem oslovil Martinu. Výsledek – nemůžu si ji a své rozhodnutí vynachválit. Z její práce jsem nadšený jak já, tak všichni mí zákazníci. Opravdu moc si vážím toho, že Martina mi vše vysvětlí, ukáže, poradí a pomůže mi vybrat správné řešení. Jsem z naší spolupráce upřímně nadšený a moc se těším na další. Pokud kouknete na Martininu práci, hned uvidíte, že je neskutečně šikovná a talentovaná. O tom jsem nepochyboval ani já. Co ale možná nevidíte na první pohled a co je zároveň opravdu důležité je to, že Martina je i úžasný člověk, že je milá, laskavá, profesionální a velkorysá. Prostě práce s ní je úžasný zážitek od začátku do konce. Kdybych dával v hodnocení hvězdičky, tak dávám 6 z 5 či 11 z 10! ❤️

Bronislav Sobotka

nadšený učitel angličtiny z Brna
Spolupracujeme na sazbě propagačních výročních zpráv Univerzity Palackého a práce Martiny byla vždy kvalitně a pečlivě odvedena od návrhu obálky až po samotné zpracování podkladů obsahující i množství tabulek a grafů. Komunikace s Martinou je výborná a oceňuji, že při finalizaci zapracovala velmi operativně všechny potřebné úpravy. O kvalitách její práce svědčí i úspěch výroční zprávy UP 2018 v 7. ročníku marketingové soutěže Fénix content marketing, ve které se v kategorii výroční zpráva publikace dostala do užšího výběru po boku společností ČEZ a ČSOB. Její služby můžu jen doporučit.

Tomáš Krejčiřík

redaktor, Oddělení komunikace Univerzity Palackého v Olomouci
Martin Kavka
Spolupráce s Martinou mě opravdu baví. Pokaždé. Na velkých i malých projektech. Baví mě, protože u práce přemýšlí, vnáší do ní vlastní nápady a posunuje celou ideu dále. Tak to bylo třeba při vzniku Hacknuté češtiny, knihy vycházející z online slovníku Čeština 2.0. Martina žila knihou od prvního okamžiku a dokázala slovník oživit skvělými detaily, které korespondují s neortodoxním, hravým obsahem. Jsem přesvědčený, že i díky vydařené sazbě se z „Hacknutky“ rychle stal bestseller. Bavila mě i další spolupráce na jednodušším projektu Newslettery.cz – měl jsem jen základní představu o podobě webu, teprve Martina mu vtiskla jasný charakter. Znovu si přitom pohrála i s detaily (např. dvojité tt fungující jako logo webu i hravý protipól hashtagu, úprava použitého fontu na míru apod.). Ačkoliv je to rozsahem malý web, takže spíše jednohubka, pro mě to byl znovu jasný důkaz, že Martina jde naplno do každé spolupráce. Kromě těchto projektů navíc spolupracovala i s mou ženou Alicí na její knize Retrohraní, která je díky ní taky naprosto nezaměnitelná a skvěle zpracovaná. Prožili jsme toho zkrátka společně tolik, že náš vztah už dávno není jen čistě profesní, ale přátelský. Pokud tedy chcete přemýšlivou, nápaditou, spolehlivou, komunikativní parťačku pro svůj projekt, je Martina určitě tou správnou volbou.

Martin Kavka

nadšený newsletterista, poradce a lektor pro obsahové newslettery a autorský marketing
Alice Kavková
Martina už pro mě není jen grafička, je to kamarádka. Dělala grafiku pro knihu mého muže a pak i pro knihu mou. A to vás sblíží. Kdo někdy dělal graficky náročnou knihu, tak ví, o čem je řeč. Autor a grafik zažijou pořádný intimčo. Marťa stvořila neuvěřitelně složitou grafiku k mé knize Retrohraní, která vyšla v říjnu 2019 u Albatrosu. Desítky nejrůznějších schémátek her, nejrůznější rámečky, vymyslela dokonce noty k tleskacím hrám. Myslím, že valná většina všech grafiků by si s touhle extrémně náročnou moderní encylopedií her neporadila a vylámala si na ní zuby. Jako fakt. Byla to strašně těžká práce. Ale kniha je nádherná a je bestseller. Určitě je to i díky přenádherný grafice. Martina jen nepracuje, přemýšlí nad tím, přináší kopu vlastních skvělých nápadů, hlídá gramatiku i smysl věci. A to je u podobných profesí k nezaplacení. Přemýšlí nad každou dvojtečkou, obrázkem, písmenkem. Ne jen nad grafikou. Už u manželovy knihy Haknutá čeština byla Martinka víc než jen vizuální tvůrce. Řadu jejích nápadů jsme v obou knihách zrealizovali a grafička nám tak byla opravdovou oporou po celou dobu vzniku našich knih. Raduje se s vámi u prvního plánovacího kafe, když ještě nemáte ani řádek, tleská, když je dopsáno, připíjí šampaňským na křtu. Během práce vám citlivě naservíruje třebas i dojem, že někde se to nedá číst. Prostě přemýšlí nad každou složkou něčeho, do čeho se graficky pustí. Je to poctivka v nejlepším slova smyslu a nikdy nedělá jen grafiku. Vždycky je u všeho s vámi na plnej plyn.

Alice Kavková

výrobce retroher, spoluzakladatelka českého rodinného deskovkářství 4 Kavky
Začalo to tak, že mi Martina vymýšlela logo pro můj v té době začínající projekt Retroelektro a dokázala moji velmi mlhavou představu přetvořit v parádní výsledek. Byl jsem s její prací tak spokojený, že mi nakonec dělala kompletní grafiku webu, brožurky s návodem, vizitky, potisky, šablony, bannery atd. Naprosto profesionální spolupráce, která nadále pokračuje. Na všem jsme se dokázali bez problémů domluvit. Takže rozhodně doporučuji, já sám už bych za jiným grafikem nešel.

Petr Mikulka

zakázkový výrobce elektrokol
www.retroelektro.eu ~ mikulka1petr@gmail.com ~ 777 039 320
Martina nám tvořila vizuální stránku simulačních her, tedy celkový grafický koncept, návrhy herního plánu, karet, instrukcí, bankovek a dalších artefaktů. S výsledkem jsme velmi spokojení. S Martinou je radost spolupracovat – je vstřícná, spolehlivá, komunikativní, přizpůsobivá. Rádi budeme její služby dále využívat.

Jiří Krátký

PM Consulting s.r.o.
www.pmconsulting.cz ~ kratky@pmconsulting.cz
S Martinou jsem spolupracovala na grafice a sazbě mé knihy a jsem skutečně moc ráda, že jsem se obrátila právě na ni. I já jsem na ni dostala doporučení a rozhodně nelituji. S ničím nebyl problém, komunikace probíhala naprosto v pořádku (i po vydání knihy, kdy jsme ladily ještě malé detaily, které se objevily). Dostalo se mi od ní skutečně profesionálního a férového jednání. Cením si toho, děkuji a těším se na naši další spolupráci :)

Hana Poukarová

autorka knihy Odpověď je klasická homeopatie
www.hanapoukarova.cz
S Martinou spolupracuji od samého počátku svého projektu Lingate. Navrhla jeho logo, které předčilo všechna má očekávání – získalo si mě na první pohled a velmi rychle jsem si k němu vytvořila osobní vztah. Dokonce i někteří z mých klientů se ptají, jak logo vzniklo a kdo jej vytvořil, protože se jim velmi líbí. Má spolupráce s Martinou stále pokračuje – vytvořila pro mě letáky, vizitky, dárkové poukazy, bannery a mnoho dalšího. Vzhledem k tomu, že já sama mám jen velmi malou vizuální představivost, jsou pro mě Martininy nápady nenahraditelné. Vždy, když za ní přijdu s nápadem, který potřebuji graficky zpracovat, ale nevím, jestli je to vůbec možné, Martina najde řešení, které je mnohem lepší, než bych očekávala. Spolupráce funguje tak dobře, že mám někdy pocit, že mi snad čte myšlenky. Martina je profesionál na svém místě. Je vidět, že ji grafika baví, a její nadšení pro věc mě nabíjí energií a inspiruje k další práci. Svůj projekt si bez ní už vůbec nedokážu představit a jsem velmi vděčná za to, že mohu spolupracovat s tak talentovanou, nápaditou a spolehlivou grafičkou.

Lenka Hlaváčová

lektorka angličtiny, překladatelka, korektorka
www.lingate.cz ~ lenka@lingate.cz
Na Martině nejvíce oceňuju profesionální přístup: jakmile jsme si ujasnili zadání, vrhla se do jeho realizace a nebyla spokojená, dokud jsme nebyli spokojení i my. Technické překážky řešila pružně a vynalézavě, přicházela s vlastními nápady a podněty, které vždy stály za úvahu. Její služby vřele doporučujeme.

Martin Svoboda

vojevůdce nakladatelství Trystero
www.trystero.cz
Martina pro nás vytvářela logo pro naši značku Dřevohra a s ním další související věci jako vizitky, krabičky, děkovné kartičky. Spolupráce s Martinou byla už od začátku skvělá a pohodová. Myslím, že jsme si vzájemně sedli a podařilo se jí přesně vystihnout to, co jsme po ní požadovali. Umí totiž skvěle naslouchat a naladit se na stejnou vlnu. Spolupráce pak jde opravdu jako po másle a výsledek byl za nás parádní! Proto ji určitě jako grafičku můžeme jen a jen doporučit a nejen to, je to i skvělý člověk a jsme moc rádi, že jsme se mohli poznat :)

Mirka Szórádová

výrobce designových dřevěných šperků
https://www.facebook.com/drevohra.cz/ ~ drevohra@gmail.com ~ 775 105 266
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS