Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. BSc. Matěj Grödl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. BSc. Matěj Grödl — advokát se zaměřením na obchod, GDPR, duševní vlastnictví a spory

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. BSc. Matěj Grödl:
Chtěl bych touto cestou sdělit naši osobní zkušenost se službami pana magistra Matěje Grödla. Oslovili jsme ho vypracováním komplikované kupní smlouvy, kterou nám vypracoval se všemi náležitostmi pro podání na KN velice rychle a odborně tak, že vše proběhlo na KN bez jakýchkoliv připomínek a doplnění, což bývá častým jevem a celou věc značně komplikuje. Doporučujeme všem potenciálním klientům pana magistra jeho služby.

Ing. Miroslav Grödl

jednatel stavební společnosti Pressto s.r.o.
pressto@presstostavebni.cz ~ 602 339 180
Na Matěje Grödla jsem se obrátila jako na známého s prosbou o pomoc při řešení obchodního sporu s partnerem, který po manželově firmě vymáhal zaplacení faktury za neprovedenou práci soudní cestou. Matěj nám velmi ochotně vyšel vstříc, prostudoval podklady včetně všech smluv o dílo a dodatků. Sepsal rozpor do 15 dnů, abychom se mohli účinně bránit soudní cestou, sepsal obhajobu a plně nás instruoval, jak se máme v tomto případě bránit. Pomohl nám i se zkušenostmi, jak takový spor může dopadnout. V takové situaci jsme se já a můj manžel ocitli poprvé. Díky jeho vstřícnému přístupu jsme se zúčastnili soudního jednání a dohodli se na velmi výhodném mimosoudním vyrovnání, kdy nám protistrana nakonec musela zaplatit všechny náklady. Doporučuji všem.

Karolína Brabcová

Matěj je velice bystrý a šikovný advokát, s jeho prací jsem byla vždy spokojena. Musím přiznat, že veškeré jeho výstupy byly vždy včasné, precizní, dobře srozumitelně a kvalitně zpracované. Jednoznačně doporučuji.

Saar H. Svobodová

účetní
ucetni.sluzby.dacice@seznam.cz
Perfektní přístup, ochota, časová flexibilita a profesionalita. V právních záležitostech spojených s kompletním procesem založení firmy, tvorby smluv na míru a vyjasnění veškerých otázek týkající se této problematiky, můžu pana Mgr. Grödla směle doporučit!

Vojtěch Machálek

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS