Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > akad. arch. Michaela Jindrová > Doporučení

Doporučení z první ruky

akad. arch. Michaela Jindrová — interiérová designérka a architektka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace akad. arch. Michaela Jindrová:
Michaela Jindrová pro nás vytvořila interiérový design našich kanceláří a koncepci několika našich projektů v oblasti designu. Dlouhodobě s ní spolupracujeme a konzultujeme veškeré designové aspekty potřebné pro náš provoz a patří jí velký dík. Její služby určitě doporučujeme.

Martin Novák

www.praguebeerbike.com ~ info@praguebeerbike.com ~ 777 689 390
Paní akad. arch. Jindrová přistupovala k nelehkému zadání s entuziasmem a byla připravena kdykoliv reagovat na mé podněty. Oceňuji její přístup, který považuji za vysoce nadstandardní.

M. Mastný

martin.mastny@seznam.cz ~ 608 206 690
Paní architektka Michaela Jindrová mi velmi pomohla při realizaci mé vysněné kavárny. Ukázala jsem jí prostor pro kavárnu, pozorně si vyslechla mé představy o stylu a barevném ladění a výsledek je fantastický. Barový pult, který je dominantou kavárny, je všemi zákazníky obdivovaný. I když jsme vzhledem k dispozici prostoru museli udělat několik změn, vždy mi ochotně návrh upravila. Určitě doporučuji.

Lenka Tuháčková

Paní akad. arch. Michaela Jindrová pro mě zpracovala dva projekty rekonstrukce bytů pro mé dcery. Spolupráce s ní byla výborná. Porozuměla našim představám a uměla fundovaně poradit. Je to kvalifikovaná a spolehlivá architektka. Již bych se nikdy nepouštěl do vytvoření pohodlného a krásného bydlení bez spolupráce s architektem. Akad. arch. Michaelu Jindrovou jednoznačně doporučuji.

Miloslav Hnátek

S paní architektkou jsme předělávali celý byt 3+kk. V první fázi jsme řešili spoustu klientských změn ještě předtím než byl dům vůbec postaven (přesouvání příček, elektřina atd.), s tím souviselo mnoho výkresů, které musela paní architektka vypracovat. V druhé fázi se řešil interiér celého bytu, vše bylo z našeho pohledu velice profesionální a jsme z našeho nového bydlení nadšeni. Paní Jindrovou mohu s klidným svědomím vřele doporučit.

Martin Bára

m-bara@centrum.cz
S paní Jindrovou byla příjemná spolupráce, byli jsme velmi spokojeni. Nechali jsme si navrhnout obývací pokoj s kuchyňským koutem v novostavbě rodinného domu. Návrh probíhal postupně. V každém dalším kroku navrhla paní Jindrová několik variant, z nichž jsme si vybírali nebo jsme měli možnost varianty ještě upravit podle našich představ. Do návrhu jsme tedy měli možnost vstupovat. Paní Jindrová byla vůči našim připomínkám vstřícná, vše plynulo hladce a s výsledným návrhem jsme velmi spokojeni. Interiér bude moderní, vkusný a účelný. Velmi doporučuji ke spolupráci.

Iveta Boskova

Paní architekta Jindrová nám navrhla interiér bytu s kompletní výkresovou dokumentací pro výrobu kuchyně, vestavěného nábytku a skříní. Interiér byl sladěný s naší představou o funkčnosti a nadčasovým designem, který se i skvěle užívá i po několika letech bydlení. Paní Jindrovou vřele doporučuji.

Marian J.

pracovník v realitách
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS