Doporučení z první ruky

Michaela Raková — projektová manažerka a stratég se zaměřením na content marketing, firemní média a employer branding


Zobrazuji všech 9 doporučení

Michaela je „matkou“ Marwicku, oceňovaného časopisu společnosti KPMG. Nejenže dokáže vytvářet poutavý obsah, ale je také velmi silná v práci s daty a navrhování strategií založených na datech. 👍

Štěpán Kačena
Head of Marketing KPMG Česká republika a KPMG Legal
kpmg.cz

S Míšou Rakovou mám tu čest spolupracovat už deset let a mohu říct, že bezesporu patří mezi největší profíky, které jsem v oblasti mediální tvorby poznal. Několik let jsme společně tvořili magazín Studenta, mediální kampaně pro klienty a v poslední době spolupracujeme na tvorbě podcastového pořadu. Míša je energická a je to přesně ten typ člověka, u kterého máte jistotu, že každou práci odvede precizně.

Tomáš Hybeš
odborník na budování atraktivních zaměstnavatelských značek
cc.cz

S Míšou jsem se poprvé potkal v KPMG Česká republika a dodnes spolupracujeme. V celém svém profesním životě jsem potkal málo lidí, kteří by měli takový přehled napříč marketingovými disciplínami a měli skutečný zápal v kombinaci s nesmírnou pečlivostí a tahem na branku. Míša je jedním z nich. Skutečná profesionálka ve svém oboru, se kterou je spolupracovat skutečná radost.

Ivo Půr
Managing Director, Hero&Outlaw
www.heroandoutlaw.com

S Míšou Rakovou spolupracuji v mediální sféře už přes deset let. Za tu dobu jsem měla možnost neustále obdivovat, jak její nápady posouvají každý projekt, na který sáhne, do jiných rozměrů. Pracovali jsme spolu v online i tištěných médiích, ale také na marketingových kampaních. Míša je vždy orientovaná na klienta a jeho potřeby, dokáže je ale konzumentům mediálního obsahu podat zajímavě a přínosně, s ohledem na nové trendy a technologie. Kromě kreativity oceňuji, že se na Míšu můžu vždy spolehnout. Co řekne, to platí, ať už se jedná o termíny, finance nebo strukturu práce. Díky vhodně zvoleným nástrojům všichni v týmu ví, na čem mají pracovat, jak a kdy.

PhDr. Eva Kupcová
media content
www.saurusmedia.cz eva@saurusmedia.cz 777 727 372

Mám to potěšení pracovat s Míšou posledních několik let a mohu s jistotou říci, že je fantastický člověk. Je nesmírně laskavá a pracovitá a vždy jde nad rámec toho, aby naše projekty byly dokončeny na nejvyšší úrovni. Po celou dobu naší spolupráce na mě vždy udělala dojem profesionalita a obětavost. Fantasticky komunikuje a vždy se stará o to, aby všichni byli na stejné vlně, pokud jde o projekty, na kterých pracujeme. Navíc je neuvěřitelně organizovaná, což usnadňuje spolupráci s ní i na těch nejsložitějších projektech. Je neocenitelným členem každého týmu a jsem vděčný, že jsem měl příležitost s ní pracovat. Pokud hledáte pracovitého, profesionálního a skvělého parťáka, Míša je ideální osoba.

Štěpán Prokop
Lead Graphic Designer & HMI at SB Design Studios

Michaela s námi spolupracuje na firemním časopise SAPELÁK. Práce s ní je skvělá, texty jsou psané dle potřebné tonality a vždy jsou včas dodané. Těším se na spolupráci na dalších číslech časopisu.

Nina Tejkalová
marketing, SAPELI
sapeli.cz

Během své kariéry jsem s Míšou spolupracovala na několika projektech. Především na obsahových a kreativních, ale i na strategii značky zaměstnavatele a její realizaci. Vždy pro mě byla velkou inspirací, a to jak v profesní, tak osobní rovině. Míša má obdivuhodný smysl pro time management, dokáže věci zařídit během chvilky, má pod kontrolou všechny aspekty daného projektu a přitom je vždy schopna ho udělat příjemným a zábavným pro všechny zúčastněné. Vřele Míšu doporučuji jako kreativní tvůrkyni nápadů, vypravěčku/autorku a projektovou manažerku.

Jana Samšuková
NewBizz Director & Creative, NICE!
www.nice.film

S Míšou spolupracuji již několik let. Byla vedoucí našich studentských mediálních projektů - vytvářela obsahové a PR strategie, řídila několik týmů tvůrců obsahu a partnerů, zajišťovala veškerou technickou podporu a ohlas obsahu. Má vzácnou schopnost spojit strategický pohled na věc na vysoké úrovni s dokonalým provedením, je to skutečná profesionálka. Když se k tomu přidá její povaha, která je pracovitá, dobře organizovaná, vstřícná a ráda přijímá výzvy, přičemž vždy zůstává milá, je to člověk, kterého v týmu opravdu chcete.

Tomáš Rašner
Co-founder Proudly.cz (později Welcome to the jungle)

Michaela je svědomitá, pečlivá, zkušená a hlavně kreativní profesionálka, která skvěle rozumí výrobě firemních časopisů a obecně médiím - od plánování přes obsah až po samotnou výrobu. Před pár lety jsem jí pomáhal s přípravou obsahu a naše spolupráce byla naprosto hladká a příjemná.

Pavel Kalouš
Brand Manager Rolls-Royce Motor Cars Prague