Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michaela Richardson > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Michaela Richardson — UX výzkumník a stratég

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Michaela Richardson:
Michaela je inteligentní a pro-klientsky zaměřená, je potěšení s ní pracovat. Nachází kreativní řešení problémů a efektivně zvládá i velké projekty. Je vždy veselá a nikdy neztrácí své nadšení.

Dr. Peter Wiedemann

generální ředitel, Talent Acquisition Business Unit
Michaela zpracovávala obsahovou strategii pro náš nový B2B web. Výsledky obsahové strategie jsou pro nás přínosné a srozumitelné. Hlavní hodnotu vnímáme v návrhu přehlednějšího členění produktových informací a lepší použitelnosti webu pro naši cílovou skupinu. Jsme velice spokojeni.

Ondřej Štěrba

vedoucí oddělení nákupu, Spedos Vrata
Míša miluje architekturu - strukturu, přesnost, nové a užitečné. Každý projekt staví na pevných základech. Je empatická a technicky zdatná. Neztrácí ze zřetele celkovou strategii a uživatele jako nejvyšší prioritu.

Natálie Ambrožová

obsahový stratég, Picards
Michaela úspěšně zrealizovala několik výzkumných projektů pro naši agenturu. Její práce byla vždy profesionální, precizní a vždy udělala maximum pro splnění našich náročných požadavků. Kromě toho je Míša spolehlivý a milý člen týmu. Určitě Míšu v budoucnu znovu požádáme o spolupráci.

Roman Zámečník

Co-Owner & Strategy Director at Brain One
S Michaelou jsem měl příležitost spolupracovat na straně klienta. Byla zodpovědná za vytvoření komunikační a obsahové strategie, včetně plánu pro tvorbu obsahu. Kromě vytvoření dobře strukturované roadmapy pro tvorbu obsahu odvedla extrémně dobrou práci v mapování konkurence, kde objevila některá dosud neznámá témata, týkající se trhu, na který jsme se chystali expandovat. Opravdu věřím, že její práce na projektu měla skvělou přidanou hodnotu. Michaelu mohu bez váhání doporučit pro výzkum komukoli, kdo má zájem proniknout na nové trhy a potřebuje získat propracovaný plán pro tvorbu obsahu, jíž toho dosáhne.

Jan Zdobinský

Online sales&marketing enthusiast
Michaela vedla výzkum při vývojové fázi našeho produktu. Její práce a vhledy se ukázaly být naprosto klíčové pro definici správných cílů a vlastností produktu. Velmi se nám líbilo její vstřícné jednání a pohodová spolupráce.

Lucie Kolesárová

Co-Founder and Product Designer, ImpromptMe Ltd.
Když jsem zakládal firmu tvořící weby, měli jsme pár zákazníků. Takže jsem perfektně věděl, kdo jsou. Ale jak se ShopUP rozrůstal, začal jsem ztrácet přehled. A pak přišla Míša. Díky jejímu kvalitativnímu výzkumu jsem opět v obraze – vím, kdo jsou naši opravdoví klienti, co řeší, v jaké jsou situaci a jak jim můžeme pomoci. Michaela byla vždy perfektně připravená, sama se doptávala na různé detaily a přitom byla milá. Protože své práci rozumí, vše nám pěkně odsýpalo a do 3 týdnů jsme se dobrali výsledků. Jestli chcete zjistit, kdo jsou vaši zákazníci tam venku, obraťte se na Michaelu.

David Hradil

ShopUP
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS