Doporučení z první ruky

Michaela Rybová — webová grafička se specializací na e-commerce


Zobrazuji všech 10 doporučení

S Míšou spolupracujeme už několik roků. Od ostatních grafiků se vyznačuje především plněním termínů a rychlostí realizace (v tomto ohledu je jednoznačně nejlepší grafik, kterého jsem poznal). Rychle chápe zadání a realizuje věci bez zbytečných průtahů a výmluv. Pokud chcete někoho, na koho se budete moct spolehnout, tak vám Míšu vřele doporučuji.

Tomáš Pilát
Jednatel a byznys analytik
www.shean.cz info@shean.cz 602 182 611

S Michaelou jsme spolupracovali na několika projektech. Vždy jsme byli naprosto spokojení. Popravdě termíny pro dokončení si ani nedáváme, protože rychlost byla vždy nad naše očekávání. Za nás budeme ve spolupráci určitě pokračovat. Michaela je profesionál na svém místě a výstupy jsou také perfektní. Takže nemohu jinak než doporučit.

Václav Pavlů
Projektový manažer
www.ewebovky.cz info@ewebovky.cz 731 448 948

Pro nově vznikající e-shop jsme si nemohli vybrat lepšího designéra. Od té doby víme, komu svěřit další grafické práce, a máme jistotu, že dostaneme skvělou kvalitu v domluveném termínu. Děkujeme.

Petr Zůna
Jednatel a projektový manažer
www.sunworks.cz petr.zuna@sunworks.cz 777 973 427

Se vším jsme byli spokojení, od spolehlivé komunikace a včasných termínů dodání až po výsledek samotný. Výsledkem jsou stránky, ze kterých máme velkou radost a které se vzhledově moc líbí nejen nám ve firmě.

Jan Pražan
Manažer TopGrily
www.topgrily.cz info@topgrily.cz 602 546 758

Skvělá grafička, velmi spolehlivá a kreativní. Veškeré práce vždy včas. Realizovali jsme již více jak desítku projektů.

Martin Sokol
CEO a projektový manažer
www.graphicsite.cz martin.sokol@graphicsite.cz 721 751 100

S Michaelou jsme spolupracovali na dílčích úpravách nákupního procesu, produktových stránek a optimalizaci filtrace několika našich e-shopů. Spolupráce byla velmi příjemná, svižná a profesionální. Přinesla nám spokojenější zákazníky a vyšší procento dokončených objednávek. Doporučujeme.

Markéta Liszková
VT-Tech Group
marketa.liszkova@tech-center.com 702 394 240

Projekt: Návrh designu nového webu Klady spolupráce: rychlost dodání a komunikace, detailní zpracování

Andrea Světlíková
Sales Manager
www.burgerbar.cz sales@dolcevilla.cz 736 621 166

S Míšou pracujeme průběžně od roku 2018, kdy jsme potřebovali navrhnout grafickou podobu webu pro náš vznikající projekt. Práce byla nejen rychle a profesionálně odvedená, ale výsledky mluví za sebe od zveřejnění webu, který si pochvalujeme jak my, tak naši klienti. Spolupráci můžeme jedině doporučit.

Pavel Skoták
ředitel, spolumajitel, jednatel
www.ucitbrno.cz skotak@ucitbrno.cz 728 924 213

Počátkem roku 2020 jsme zakládali výukovou platformu pro online výuku jazyků a potřebovali navrhnout její grafický design. Jednoduchost a moderní vzhled pro nás byl nutností a tak jsme hledali moderního designéra/designérku, co by dokázal/a naše představy zrealizovat. Rychlost a kvalita návrhu předčila naše očekávání. Profesionální přístup a porozumění představě klienta je pro Míšu vlastní. Klienti oceňují osobitý a mladistvý design našich stránek a spolupráci si tak nemůžeme vynachválit.

Mgr. Michal Vojkůvka
výkonný ředitel Škola hrou 2.0
skolahrou20.cz vojkuvka@skolahrou20.cz 604 667 549

Jako kovovýroba s poměrně úzkým zaměřením na velmi drobné součástky jsme bojovali s nerelevantními poptávkami, které nám chodily přes náš starý web. Paní Rybová nám v rámci redesignu pomohla utřídit si myšlenky a novou podobu a obsah webu postavit tak, aby web oslovil jen relevantní zákazníky. To nám ušetřilo velké množství času a spokojenější jsou i naši zákazníci, protože nemusíme většinu poptávek odmítat. Děkujeme.

Karel Němec
zakázkové kovoobrábění
www.kovo-nemec.cz info@kovo-nemec.cz 722 473 251