Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Rybová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michaela Rybová — UX/UI webdesignérka a grafička

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Michaela Rybová:
S Míšou spolupracujeme už několik roků. Od ostatních grafiků se vyznačuje především plněním termínů a rychlostí realizace (v tomto ohledu je jednoznačně nejlepší grafik, kterého jsem poznal). Rychle chápe zadání a realizuje věci bez zbytečných průtahů a výmluv. Pokud chcete někoho, na koho se budete moct spolehnout, tak vám Míšu vřele doporučuji.

Tomáš Pilát

Jednatel a byznys analytik
www.shean.cz ~ info@shean.cz ~ 602 182 611
S Michaelou jsme spolupracovali na několika projektech. Vždy jsme byli naprosto spokojení. Popravdě termíny pro dokončení si ani nedáváme, protože rychlost byla vždy nad naše očekávání. Za nás budeme ve spolupráci určitě pokračovat. Michaela je profesionál na svém místě a výstupy jsou také perfektní. Takže nemohu jinak než doporučit.

Václav Pavlů

Projektový manažer
www.ewebovky.cz ~ info@ewebovky.cz ~ 731 448 948
Pro nově vznikající e-shop jsme si nemohli vybrat lepšího designéra. Od té doby víme, komu svěřit další grafické práce, a máme jistotu, že dostaneme skvělou kvalitu v domluveném termínu. Děkujeme.

Petr Zůna

Jednatel a projektový manažer
www.sunworks.cz ~ petr.zuna@sunworks.cz ~ 777 973 427
Se vším jsme byli spokojení, od spolehlivé komunikace a včasných termínů dodání až po výsledek samotný. Výsledkem jsou stránky, ze kterých máme velkou radost a které se vzhledově moc líbí nejen nám ve firmě.

Jan Pražan

Manažer TopGrily
www.topgrily.cz ~ info@topgrily.cz ~ 602 546 758
Skvělá grafička, velmi spolehlivá a kreativní. Veškeré práce vždy včas. Realizovali jsme již více jak desítku projektů.

Martin Sokol

CEO a projektový manažer
www.graphicsite.cz ~ martin.sokol@graphicsite.cz ~ 721 751 100
S Michaelou jsme spolupracovali na dílčích úpravách nákupního procesu, produktových stránek a optimalizaci filtrace několika našich e-shopů. Spolupráce byla velmi příjemná, svižná a profesionální. Přinesla nám spokojenější zákazníky a vyšší procento dokončených objednávek. Doporučujeme.

Markéta Liszková

VT-Tech Group
marketa.liszkova@tech-center.com ~ 702 394 240
Projekt: Návrh designu nového webu Klady spolupráce: rychlost dodání a komunikace, detailní zpracování

Andrea Světlíková

Sales Manager
www.burgerbar.cz ~ sales@dolcevilla.cz ~ 736 621 166
S Míšou pracujeme průběžně od roku 2018, kdy jsme potřebovali navrhnout grafickou podobu webu pro náš vznikající projekt. Práce byla nejen rychle a profesionálně odvedená, ale výsledky mluví za sebe od zveřejnění webu, který si pochvalujeme jak my, tak naši klienti. Spolupráci můžeme jedině doporučit.

Pavel Skoták

ředitel, spolumajitel, jednatel
www.ucitbrno.cz ~ skotak@ucitbrno.cz ~ 728 924 213
Počátkem roku 2020 jsme zakládali výukovou platformu pro online výuku jazyků a potřebovali navrhnout její grafický design. Jednoduchost a moderní vzhled pro nás byl nutností a tak jsme hledali moderního designéra/designérku, co by dokázal/a naše představy zrealizovat. Rychlost a kvalita návrhu předčila naše očekávání. Profesionální přístup a porozumění představě klienta je pro Míšu vlastní. Klienti oceňují osobitý a mladistvý design našich stránek a spolupráci si tak nemůžeme vynachválit.

Mgr. Michal Vojkůvka

výkonný ředitel Škola hrou 2.0
skolahrou20.cz ~ vojkuvka@skolahrou20.cz ~ 604 667 549
Jako kovovýroba s poměrně úzkým zaměřením na velmi drobné součástky jsme bojovali s nerelevantními poptávkami, které nám chodily přes náš starý web. Paní Rybová nám v rámci redesignu pomohla utřídit si myšlenky a novou podobu a obsah webu postavit tak, aby web oslovil jen relevantní zákazníky. To nám ušetřilo velké množství času a spokojenější jsou i naši zákazníci, protože nemusíme většinu poptávek odmítat. Děkujeme.

Karel Němec

zakázkové kovoobrábění
www.kovo-nemec.cz ~ info@kovo-nemec.cz ~ 722 473 251
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS