Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Rybová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michaela Rybová — UX/UI webdesignérka a grafička

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Michaela Rybová:
S Míšou spolupracujeme už několik roků. Od ostatních grafiků se vyznačuje především plněním termínů a rychlostí realizace (v tomto ohledu je jednoznačně nejlepší grafik, kterého jsem poznal). Rychle chápe zadání a realizuje věci bez zbytečných průtahů a výmluv. Pokud chcete někoho, na koho se budete moct spolehnout, tak vám Míšu vřele doporučuji.

Tomáš Pilát

Shean.cz
S Michaelou jsme spolupracovali na několika projektech. Vždy jsme byli naprosto spokojení. Popravdě termíny pro dokončení si ani nedáváme, protože rychlost byla vždy nad naše očekávání. Za nás budeme ve spolupráci určitě pokračovat. Michaela je profesionál na svém místě a výstupy jsou také perfektní. Takže nemohu jinak než doporučit.

Václav Pavlů

eWebovky.cz
Pro nově vznikající e-shop jsme si nemohli vybrat lepšího designéra. Od té doby víme, komu svěřit další grafické práce, a máme jistotu, že dostaneme skvělou kvalitu v domluveném termínu. Děkujeme.

Petr Zůna

Sunworks.cz
Se vším jsme byli spokojení, od spolehlivé komunikace a včasných termínů dodání až po výsledek samotný. Výsledkem jsou stránky, ze kterých máme velkou radost a které se vzhledově moc líbí nejen nám ve firmě.

Jan Pražan

TopGrily.cz
Skvělá grafička, velmi spolehlivá a kreativní. Veškeré práce vždy včas. Realizovali jsme již více jak desítku projektů.

Martin Sokol

GraphicSite.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS