Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michaela Tréglová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Michaela Tréglová — specialistka na efektivní procesní řízení a organizaci práce

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Michaela Tréglová:
Mgr. Veronika Kristková
Jakmile začnete podnikat, je velmi pravděpodobné, že budete muset dělat i spoustu věcí, které jste do té doby nedělali, nikdy je nestudovali a mnohdy budou i na hony vzdálené oboru, ve kterém pracujete. Budete muset organizovat, řídit, plánovat, sbírat a třídit data, nastavovat procesy. Pokud nemáte vyvinutý prvotřídní smysl pro pořádek a systém a vaším kamarádem je spíše chaos, jako v mém případě, bude se vám náramně hodit někdo, kdo vám s tím pomůže. Pro mě je tím člověkem jednoznačně Míša. Dokázala během velmi krátké chvíle dát všemu řád a nastavit procesy tak, aby vše fungovalo. Umí pracovat rychle, efektivně a zcela samostatně, což vám ušetří spoustu peněz i času a energie. Bez její pomoci by mé podnikání ještě stále přešlapovalo na místě.

Mgr. Veronika Kristková

fyzioterapeutka a vedoucí dětské rehabilitační ambulance Fyzio Beskyd
Michaela Tréglová doslova změnila můj chaos v pořádek. Pomohla mi zavést procesy, vytvořit checklisty, zjednodušila mé podnikání a díky tomu mi ubyla spousta stereotypní a mechanické práce. Můžu se díky tomu soustředit na prodejní aktivity a dlouhodobý rozvoj. Nejen že mě Míša naučila zacházet s nejrůznějšími nástroji, jako je např. Streak, ale pomohla mi je rovnou implementovat pro mé potřeby. Míšu Tréglovou s čistým svědomím doporučuji každému, kdo si chce ulehčit práci nejen jednorázově, ale i dlouhodobě. Že jsem se dokázala podnikatelsky udržet nad vodou i po prodělané rakovině, je hlavně její zásluha. Díky Míšo!

Bára Rektorová

specialistka na přípravu suši a značkový catering Sushiqueen
www.sushiqueen.cz
Jsem naprosto nadšená, vše se mi zjednodušilo, práci si méně komplikuji, cítím se lépe po všech stránkách. Jsem ráda, že ta moje práce dostala i více profesionální přístup vůči klientům a všechno mě začalo znova naplno bavit. Dokonce i částky na účtu vzrůstají. Jsem vděčná, že jsem se o Vás dozvěděla! :-)

Barbora Steinfestová

Dharma Beads, šperky z polodrahokamů inspirovaných jógou a zenem
https://www.facebook.com/dharmabeads.cz/
Doporučuji konzultaci s Míšou Tréglovou. I jen pročtení jejího blogu dá člověku mnoho podnětů a otevře nové možnosti. Po konzultaci jsem udělala i další kroky. Věřím, že se mi brzy podaří posun v zavedení systému a řádu v mém podnikání. Jedním z největších uvědomění pro mne je, že neexistuje žádná zázračná technika nebo „pilulka“, která vše rychle vyřeší. Půjdu tedy kousek po kousku.

Klára Hrubá

Žiju radost
www.zijuradost.cz ~ klara@zijuradost.cz ~ 732 387 738
S Míšou jsem absolvovala přibližně dvouhodinový videohovor, kterému předcházela její důkladná příprava na mé požadavky. Během konzultace jsme spolu probraly všechny aspekty mého podnikání od A do Z. Dostala jsem spoustu podnětů k dalšímu přemýšlení a zároveň mnoho tipů, jak si můžu do budoucna zorganizovat svoji práci a ušetřit drahocenný čas. Nakoplo mě to a hned ten samý den jsem se s radostí dala do práce. S Míšinou pomocí mám na papíře vizi, kterou chci postupně naplňovat, a už teď se těším, kam mne to nakonec posune. Spolupráci s Míšou můžu vřele doporučit těm, kteří stejně jako já tápou v přemíře malých každodenních úkolů, které – když se sečtou – tvoří nemalý podíl odpracovaných hodin. Moc za vše děkuji.

Mgr. Lenka Olšová

učitelka angličtiny z Bystřice pod Hostýnem
www.anglictinabph.cz ~ info@anglictinabph.cz ~ 777 665 640
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS