Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michaela Žáčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Michaela Žáčková — virtuální asistentka a social media marketérka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Michaela Žáčková:
Bohdana Goliášová
Michaela mi vytrhla trn z paty, když jsem potřebovala udělat rychlé změny na svém webu ve WordPressu. Řídila se přesně mým zadáním, dobře mi poradila a hlavně odvedla naprosto bezchybnou práci a dodržela termín, za což jsem jí nesmírně vděčná. Michaelu doporučuju všemi deseti.

Bohdana Goliášová

lektorka, poradkyně a mentorka pro rukodělné podnikání
Michaela mi založila profil na Pinterestu pro podporu mého malého podnikání. Pečlivě ho spravuje, aby přilákala nové zákazníky. Je maximálně spolehlivá, nezávislá a orientuje se na výkon. Rozumí podnikání, naslouchá mým požadavkům a vždy do puntíku splní vše, na čem jsme se dohodly.

Zuzana Blažková

www.mojecesko.cz
Michaela nám pomohla se spravováním sociálních médiích, měla na starosti náš účet na Facebooku a Instagramu, vytvořila nám úžasnou grafiku pro sociální média včetně vzorů, které používáme i nadále, stanovila časový rozvrh obsahu a zviditelnila naše podnikání v Miláně. Je to spolehlivá a kreativní osoba, která miluje svoji práci a je s ní radost pracovat.

Alessio Big Fish Melegnano

Big Fish Melegnano
www.facebook.com/bigfishmelegnano/
Michaela jedná velice rychle a ochotně. Po mém počátečním váhání, jestli je vhodné můj jazykový projekt „Hebrejština s radostí“ dávat na sociální sítě, mi potvrdila, že to cenu má a dala mi realistické a profesionální tipy, jak se s celou akcí popasovat. Michaelu vřele doporučuji, protože dává také konzultace ex post.

Simona Pöder Innerhofer, Ph.D.

online lektorka hebrejštiny a polyglotka
www.hebrejstinasradosti.cz ~ simona.mala@seznam.cz
Pro náš nově spuštěný e-shop https://venkovnisprchy.cz/ jsme požádali Michaelu Žáčkovou, aby založila profily na sociálních sítích. Nehledali jsme velkou agenturu, ale profesionálního konzultanta. Se spoluprací jsme velmi spokojeni. Michaela má praktický přístup. Pomohla nám s nastavením účtů, vytvořením šablon a proškolila tým. Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout Pinterest. Jedná o velmi důležitý nástroj pro naše publikum a jsme moc rádi, že se nám podařilo najít Michaelu, která s ním má velké zkušenosti. Celý projekt byl dokončen velmi rychle a za rozumnou cenu. Michaelu 100% doporučujeme a pro další projekty ji znovu rádi oslovíme.

Gerd Prior

specialisté na venkovní nerezové sprchy
venkovnisprchy.cz ~ gprior@planbath.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS