Doporučení z první ruky

Michal Brtníček — UI/UX designér se specializací na aplikace, weby a e-shopy


Zobrazuji všech 6 doporučení

S Michalem Brtníčkem v roli webdesignéra naše organizace spolupracovala několik intenzivních měsíců v roce 2021 na jednom velkém webovém projektu a poté na jednom menším. Z obou výsledků máme velkou radost. Jeho přístup je profesionální. Je spolehlivý a trpělivý. Drží termíny. Nad dodaným podkladovým materiálem vždy uvažuje co do technické proveditelnosti, rozpočtových limitů, v kontextu cílů, cílové skupiny, zaměření webu i UX. Plní zadání klienta, ale přichází s vlastními nápady a nebojí se dát feedbackem tam kde to je ve prospěch společného cíle. Má vhled do kódování / vývoje, a tak nenavrhuje nerealizovatelné nebo příliš komplikované věci. Umí se vcítit do již existující vizuální identity a navázat na ni, komunikovat design s ilustracemi, ale i sám vybudovat zbrusu nový look. Těším se na další spolupráci.

Jaromír Mára
Člověk v tísni

Pro náš projekt REZEO jsem hledal designéra, který by se vcítil do našeho projektu a vytvořil pro něj profi webové stránky. Po několika marných pokusech s několika freelancery, jsem našel designéra Michala Brtníčka. Za mě musím říct, že již z první komunikace po telefonu jsem měl dobrý pocit a když mi Michal poslal první návrh, tak jsme se ihned dohodli na spolupráci. Již spolu spolupracujeme nějakou dobu a musím říct, že spolupráce s Michalem byla skvělá volba.

Lukáš Kňáva
Rezeo

Pana Brtníčka jsem našel úplně naslepo, bez jakéhokoliv doporučení. Proto jsem byl zpočátku nejistý, zda zajistí zejména grafickou úpravu mého webu dle mých představ. Nakonec ale mé představy dalece předčil. Nadstandard přístup, rychlá odezva, kreativnost, férový a profesionální přístup. Toto je dle mě hlavní devíza pana Brtníčka. Určitě jsme nespolupracovali naposledy.

Vít Šemík
grily Vysočina

Velmi nám záleží na spolupráci se schopnými a šikovnými profesionály. Michala jsme si vybrali z 20 grafiků, kteří projevili zájem s námi spolupracovat. Oslovily nás nejen jeho návrhy, ale i přístup a skvělá komunikace. Naladí se na vaše myšlení, dodržuje termíny, dobře komunikuje a nakonec přijde s originálním a přitom uživatelsky příjemným řešením, ze kterého budete nadšeni vy i vaši zákazníci. Michal je opravdový profesionál, se kterým je radost pracovat. Můžu ho vřele doporučit.

Edita Dostálová
CEO Redbit

S Michalem jsem spolupracoval na redesignu e-shopu kytary.cz v letech 2014-2015. Oceňuji aktivní a kreativní přístup, respektování značky a citlivou práci s ní. S výslednou podobou nového e-shopu jsem spokojen stejně, jako naši zákazníci.

Filip Černý
Kytary.cz

Spolupráce s Michalem je z mého pohledu super. Jako tvůrce webů jsem měl možnost spolupracovat již s více grafiky, ale s Michalem jsem byl spokojený natolik, že dokud má kapacitu, oslovuji vždy primárně jeho. Designu určitě rozumí a na práci to je vidět. Několikrát vyhověl i náročnému termínu a stále dodal kvalitní práci. Já děkuji a s radostí doporučuji dál.

Tomáš Kriesche
CEO Mani