Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michala Janatová, CFA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Michala Janatová, CFA — nezávislá investiční a majetková konzultantka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Michala Janatová, CFA:
Ing. Kateřina Zímová
Michalu jsem našla na portále Na volné noze a hned na první pohled jsem měla pocit, že její služby finančního poradenství jsou přesně to, co právě potřebuji. Nezávislost, profesionalita, individuální přístup… A ten pocit byl naprosto správný. Během několika příjemných schůzek jsem získala finanční plán a mnoho velmi užitečných rad a doporučení. Michala mi pomohla uvědomit si, jakým způsobem jsem dosud nakládala se svými osobními i podnikatelskými aktivitami a také mi ukázala varianty, co mohu udělat lépe a hlavně proč. Naučila mne o financích přemýšlet úplně jinak, než tomu bylo dosud a hlavně se o ně více zajímat a chápat základní principy. Naše spolupráce dále trvá a já mám radost z pocitu, že mám své peníze pod kontrolou a navíc, že se mohu na Michalu kdykoli obrátit. Její služby i zajímavý blog určitě všem doporučuji!

Ing. Kateřina Zímová

krajinná ekoložka a nezávislá konzultantka v oblasti životního prostředí
Míšu osobně znám více než 10 let a po celou dobu si užívám jejího přehledu, znalostí a orientace v oblasti investičního poradenství, zejména pak metod vedoucích k nalezení nejvhodnějšího řešení ve smyslu investičního cíle a citlivého vnímání každého jednotlivého klienta. Pravidelně mě překvapuje svým zaujetím pro svět investování a investic. Přesto, že sám mám bohaté zkušenosti a znalosti z tohoto oboru, Míša je pro mě stále inspirací.

Pavel Tichý

ředitel ČSOB Wealth Office
Míša je výborný finanční poradce, zatím nejlepší, se kterým jsem měl tu čest pracovat. Sehnala naprosto bezkonkurenční sadu produktů a ochotně vše zařídila. Když jsem onemocněl, tak mi dokonce dovezla smlouvy až domů. Největší výhodou je ale systém odměn. Peníze za její služby si bere předem, díky čemuž v podstatě pracuje pro vás, a vy se pak nemusíte bát, že vám doporučí něco nevýhodného. Těším se a doufám v dlouhodobou spolupráci.

Filip Voráček

softwarový inženýr
Tuto recenzi či doporučení píši jako poděkování Míše za to, že nám pomohla si konečně udělat pořádek ve financích, prioritách a v životě vůbec, protože to vše spolu vzájemně souvisí. Asi před půl rokem jsme absolvovali několik schůzek a probírali naši momentální finanční situaci. To, jaké máme cíle a jak jich dosáhnout. Je příjemné mít někoho, kdo se postará o vyhledání nejvýhodnějších produktů a pak sleduje vývoj, upozorní na změny a podle toho portfolio upraví. Všechny tyto schůzky se nesly v příjemném duchu. Neměli jsme pocit, že jsme do něčeho tlačení, vše bylo pěkně a přehledně vysvětleno. Dnešní doba je uspěchaná a komplikovaná. Pokud člověk chce fungovat efektivně, obrátit se na profesionála v otázkách, kterým sám úplně nerozumí, je na místě. Míša Janatová se svým vzděláním a mnohaletými zkušenostmi profesionálem a důvěryhodnou osobou v oboru finančního poradenství rozhodně je. Pokud tedy někdo zvažuje investování a „úklid“ ve financích, teď už víte na koho se bez váhání obrátit :-)

Jitka Lefferts

grafička na volné noze a maminka na mateřské
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS