Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mikoláš Bílek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mikoláš Bílek — produktový a portrétní fotograf, tvůrce instruktážních a promo videí

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mikoláš Bílek:
Mikoláš pro náš velmi specifický byznys v oblasti bojových sportů a aparelu vytváří a spravuje obsah na sociálních sítích. Stará se jak o nápady, tak o jejich realizaci, ať už je to foto, video (kompletní příprava od natáčení po edit) nebo vlastní copywriting. Profesionální, flexibilní a nápaditý. Nešlápnete vedle, ať už ho budete chtít využít kdekoliv.

Martin Stehlík

zakladatel a spolumajitel brandu Choketopus
www.choketopus.com
Mikoláš je super! Vyfotil mě tak, že i jako dement vypadám dobře. Borec na produktovky a kulervoucí videa! Nejvíc oceňuji jeho schopnost pracovat samostatně, tudíž je radost s ním pracovat, protože mu nemusím stát za prdelí a nějak ho korigovat a navádět – focení našich produktovek zvládnul sám a se spoustou invence a vlastních nápadů. Jo a je vtipnej.

Ondřej Skalník

BestPatron.eu
ondraskalnik@gmail.com ~ 608 077 219
S Mikolášem jsem měl tu čest spolupracovat na několika marketingových projektech pro naši posilovnu (foto + video). Jeho práce je vždy provedena velmi profesionálně s důrazem na každý detail a vyhodnocení případných pro a proti. Čeho si na něm vážím nejvíce je spolehlivost a čirost v komunikaci – prostě co si s Mikolášem domluvíte, to se taky stane. I proto jsme se na něj už nejednou obrátili.

František Vohánka

sportovně-obchodní manažer Fit2b
fr.vohanka@gmail.com
S Mikolášem jsme spolupracovali už od vzniku naší akademie, a to jak na tvorbě propagačních materiálů (videa, foto), tak na jejich následném zveřejňování skrze sociální sítě (IG, FB). Jeho profesionální přístup, smysl pro detail a kompozici je něco, co u většiny lidí trvá vybudovat/vypěstovat poměrně dlouho, ale Mikoláš to zvládl během několika málo měsíců. A stále se zlepšuje, pracuje na sobě, je velmi kritický ke svým výtvorům. Je vidět, že ho tahle práce baví a to je též vzácným prvkem. Pokud bychom se měli rozhodovat znovu, volili bychom stejně, jsme více než spokojeni!

SWAG Academy

Akademie bojových umění
www.swag-brno.cz ~ info@swag-brno.cz ~ 608 560 101
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS