Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Milan Kabelka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Milan Kabelka — fotograf, retušér, grafik, post-processingový mág, tvůrce videí a zakladatel creative studia

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Bc. Milan Kabelka:
Marian Kadlec
Milana vnímám jako profesionála s duší plnou vizí, emocí, citů a kreativního smýšlení, které dokáže velmi citlivě odrazit ve své práci. Výstup jeho tvorby je o hře a vášni, se kterou tak rád hraje. Spolupracovali jsme již opakovaně a vždy předvedl mnohem více než jsem očekával. Profesionální přístup a opravdová chuť do práce jen podtrhuje výsledný dojem. Milan se snaží vystoupit z řady běžných fotografů a jde mu to velmi dobře. Zejména skrze své smýšlení a životní filozofii. Mohu jej s klidným svědomím více než doporučit.

Marian Kadlec

projektový manažer webových projektů a UI/UX designér
Vybrat správného fotografa může být celkem složité, protože teprve po dokončení práce člověk zjistí, jestli nešlápl vedle. Proto opakovaně pracujeme s Milanem Kabelkou v oblasti tvorby vizuálů, profesionální fotografie a virálního videa. Nafocení modelů, montáž do předem připraveného prostředí, photoshopové efekty. Výsledkem je provedení bez kompromisů a za přijatelnou cenu. Mohu vřele doporučit.

Libor Šupich

Escape Rooms Prague
S Milanem Kabelkou jsme spolupracovali na projektu www.pravaja.cz a celkový přístup k práci byl skvělý. Zvládnout natočit několik videí a nafotit desítky fotek v jednom dni, vyžaduje skvělou organizaci práce a nemalé schopnosti. Ceníme si i jeho pokory, vždy respektoval naše představy, což ne každý kreativec umí dělat s grácií. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci, která na sebe nenechá dlouho čekat.

Zdeňka Kovářová

Pravá Já
www.pravaja.cz
Fotografa pana Kabelku mohu vřele doporučit. Spolupráce byla na profesionální úrovni s výbornou komunikací a tvůrčím přístupem. Budu se těšit na další spolupráci!

Pavla Coufalová

Milana Kabelku mohu doporučit, je to skutečný profesionál.

Karel Heřmánek

jednatel středně velké firmy
Jsem moc ráda, že jsem mohla absolvovat kurz o grafické retuši a metodě airbrush s Milanem Kabelkou. Je to profesionál, který miluje to, co dělá a rád předává své znalosti. Líbil se mi jeho otevřený přístup, kdy nám chtěl předat každou informaci, která by se nám v budoucnu mohla hodit. Jeho rady a tipy jsou pro mě velkým přínosem. Jak základní, tak složitější funkce umí perfektně vysvětlit a umí vycítit, co by pro skupinu bylo užitečné a přizpůsobit se jí. Oceňuji jeho ochotu. Pokud budete mít někdy možnost jít na kurs s Milanem, rozhodně toho využijte. Doporučuji.

Petra Žďárská

Artist
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS