Doporučení z první ruky

Milan Kabelka — fotograf, retušér, grafik, tvůrce videí a špičkového post-processingu, pilot dronu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

S Milanem Kabelkou jsme vytvářeli velmi náročný klíčový vizuál, kdy jsme byli pod časovým pressem. Většina externích 3D ilustrátorů a retušéru nechtělo do tak náročného projektu jít. Milan nejenže se s námi do toho pustil, ale také perfektně dodržoval časový harmonogram a vytvořil překrásnou práci. Můžu jedině doporučit. Zároveň musím vřele ohodnotit i rychlou komunikaci a domluvení finančních podmínek.

Štěpánka Vomočilová
Account Manager, Mark BBDO

Za Albatrosteam mohu říci, že spolupráce byla výborná. Milan svému řemeslu rozumí do největších podrobností. Milana jsme oslovili ohledně nafocení několika nových realizací kancelářských interiérů. Projekt byl zpracován v termínu a s maximální pečlivostí. Mohli jsme se vždy 100% spolehnout na kvalitu odvedené práce. Děkuji za vstřícnost a výborně odvedenou práci.

S Milanem jsem absolvoval školení retuše a můžu jej vřele doporučit. Skvělá domluva a naprostá ochota předat všechny znalosti, které má. Za mě jedeno z nejlepších školení, co jsem kdy absolvoval.

Martin Milota
Art director ve společnosti Etnetera Motion
605 294 609

S Milanem Kabelkou jsme několikrát spolupracovali, kdy fotil pro firmu Bosch Diesel s.r.o. několik akcí. Oceňujeme jeho profesionální přístup, rychlost a kvalitu fotografií, které nám dodal. Doporučuji jeho služby!

Tomáš Baloc
vedoucí oddělení komunikace – Bosch Diesel s.r.o., Jihlava
tomas.baloc@cz.bosch.com 567 58 5022

S prací pana Kabelky jsme byli velmi spokojeni. Zpracoval pro nás video a fotografie jak interiéru, tak také exteriéru naší stavby. Během práce se přizpůsobil všem našim požadavkům, a to nejen na samotný vzhled videa, ale také na použitou techniku. Neměl problém s natáčením venkovních prostor dronem atd. Ráda bych také vyzdvihla jeho rychlou práci, komunikaci a dobré finanční podmínky.

Veronika Kučerová
pracovník propagace ve společnosti BLOCK a.s.
www.blockcrs.cz

Vybrat správného fotografa může být celkem složité, protože teprve po dokončení práce člověk zjistí, jestli nešlápl vedle. Proto opakovaně pracujeme s Milanem Kabelkou v oblasti tvorby vizuálů, profesionální fotografie a virálního videa. Nafocení modelů, montáž do předem připraveného prostředí, photoshopové efekty. Výsledkem je provedení bez kompromisů a za přijatelnou cenu. Mohu vřele doporučit.

Libor Šupich
Escape Rooms Prague

S Milanem Kabelkou jsme spolupracovali na projektu www.pravaja.cz a celkový přístup k práci byl skvělý. Zvládnout natočit několik videí a nafotit desítky fotek v jednom dni, vyžaduje skvělou organizaci práce a nemalé schopnosti. Ceníme si i jeho pokory, vždy respektoval naše představy, což ne každý kreativec umí dělat s grácií. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci, která na sebe nenechá dlouho čekat.

Zdeňka Kovářová
Pravá Já
www.pravaja.cz

Jsem moc ráda, že jsem mohla absolvovat kurz o grafické retuši a metodě airbrush s Milanem Kabelkou. Je to profesionál, který miluje to, co dělá a rád předává své znalosti. Líbil se mi jeho otevřený přístup, kdy nám chtěl předat každou informaci, která by se nám v budoucnu mohla hodit. Jeho rady a tipy jsou pro mě velkým přínosem. Jak základní, tak složitější funkce umí perfektně vysvětlit a umí vycítit, co by pro skupinu bylo užitečné a přizpůsobit se jí. Oceňuji jeho ochotu. Pokud budete mít někdy možnost jít na kurs s Milanem, rozhodně toho využijte. Doporučuji.

Petra Žďárská
Artist

S Milanem jsem spolupracoval jak na úrovni osobní (focení rodinných fotografií), tak profesní (nafocení fotografií pro nový web naší kanceláře). Ve všech ohledech Milan pokaždé splnil nad očekávání požadavky, které na něj byly kladeny (s nadstandardní flexibilitou a empatickým přístupem). Je to profesionál a mohu jej za sebe i za naši kancelář vřele doporučit. Tímto mu také děkuji a těším se na naši další plánovanou spolupráci.

Zdeněk Florián
1. Nonstop Reality
www.nonstopreality.cz florianz@nonstopreality.cz 775 686 737

Profesionální, příjemný a vstřícný přístup. Pan Kabelka je vskutku člověk na svém místě. Natočil opravdu krásné video, které jsme využili k propagaci naší společnosti. Hned po uveřejnění spustilo video velice pozitivní ohlasy. Určitě mohu každému spolupráci s panem Kabelkou doporučit. Velká spokojenost!

Ing. Petr Coufal