Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Milan Pichlík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Milan Pichlík — affiliate manažer a online marketingový stratég

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Milan Pichlík:
Lukáš Dubina
Milana považuji za odborníka napříč několika obory online marketingu. Nejčastěji s ním spolupracuji v oblasti SEO. Vzhledem k tomu, že vybudoval několik vlastních projektů, se mohu spolehnout na to, že jeho doporučení stojí vždy na praktických zkušenostech.

Lukáš Dubina

UX designér se specializací na e-commerce
S Milanem Pichlíkem z AffiliateAgency.cz jsme začali spolupracovat v létě 2016. Příjemně nás překvapil způsob jeho komunikace a znalosti z oblasti affiliate marketingu. Díky podrobné analýze a jeho radám jsme společně došli k závěru, že pro ČEZ Prodej s.r.o. není aktuálně affiliate marketing vhodným marketingovým kanálem. Přesto byla spolupráce pro nás značným přínosem a určitě doporučíme Affiliate Agency každému, kdo bude chtít rozjet nebo spravovat vlastní affiliate program.

Jitka Schmidtová

manažerka strategického rozvoje prodejních kanálů, ČEZ Prodej s.r.o
Dlouho jsme přemýšleli, komu svěřit náš affiliate program. Nakonec jsme si vybrali firmu Affiliateagency.cz. Spolupráce od samého začátku fungovala skvěle a kompletně nastavený program jsme měli vytvořený ve stanoveném termínu. Již po prvních dvou měsících provozu jsme překročili predikovaný výkon našeho affiliate programu na půl roku dopředu. Spolupráce s Affiliateagency.cz je bezproblémová a hlavně má výsledky. Jsme maximálně spokojeni.

David Štěpánek

Ecommerce director, UrbanStore.cz
S panem Pichlíkem z Affiliateagency.cz spolupracujeme na projektech, na kterých potřebujeme zajistit stálou návštěvnost, prodejnost našeho zboží a jejich dlouhodobý růst skrze affiliate partnery. Affiliateagency.cz řeší tedy metody, kde by se dala návštěvnost efektivně obstarat a zároveň proudila nepřetržitě. Daří se nám to a jsme rádi za tuto spolupráci, v rámci níž získáváme i cenné rady a kompletní vyhodnocení projektu.

Marek Javorský

CEO, ATAN nábytek s.r.o.
S Milanem spolupracuji několik let jak z pozice affiliate manažera, tak i z pozice affiliate partnera. Jelikož nemám kapacity na správu dalších affiliate programů, Milana vždy a rád doporučuji klientům, kteří poptávají služby z oblasti affilu.

Josef Kroupa

affiliate manažer
www.josefkroupa.cz ~ jsem@josefkroupa.cz ~ 608 071 336
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS