Doporučení z první ruky

Milan Půlkrábek — lektor a konzultant digitální sebeobrany, autor projektu CryptoLAB


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Milan Půlkrábek je aktivní člen Paralelní Polis, zakladatel CryptoLABu, který se dlouhodobě věnuje digitálnímu soukromí a jeho zabezpečení. Speciálně jsem ocenil jeho výborné technické a komunikační schopnosti při organizaci Digital privacy workshopu pro investigativní novináře.

Pavol Luptak
etický hacker, CEO a majitel firem Nethemba a Hacktrophy

Pan Milan Půlkrábek připravil pro žáky poutavou přednášku na téma Bezpečí na internetu. Prezentace byla uzpůsobena jejich věku i očekávanému chování na internetu. Dle zpětné vazby od žáků mohu říci, že pro ně obsahovala mnoho nových informací a věřím, že se díky přednášce zamyslí nad svým působením na internetu a budou dbát doporučení, která získali, a chránit své soukromí.

Tereza Marková
Gymnázium Postupická

S Milanem jsem se seznámila v Paralelní Polis, kde jsme pracovali jako kolegové. Z pozice manažera konceptu CryptoLAB často pořádal externí i interní školení na různá témata. Mezi ty nejpraktičtější počítám zejména mobile security, poznatky z něj jsou použitelné v každodenním životě. Milan své přednášky podává velmi lidským způsobem, díky čemuž jsou srozumitelné i úplným laikům. Školení jsou proložena příklady z praxe, které jsou často vtipné, díky čemuž se nikdy nenudíme. Pokud sháníte odborníka na bezpečnost na internetu, který je zkušený a zároveň přednáší srozumitelným způsobem, v České republice si jen těžko můžete vybrat lépe.

Hedvika Pajerová
odborník na sociální sítě

Školení digitální sebeobrany hodnotím jako velmi přínosné. Oceňuji zejména jeho praktičnost, vše se ihned aplikuje, zkouší, instaluje a řeší.

Lukáš Přikryl

Navštívila jsem Milanův workshop o digitální sebeobraně. Kurz je určen pro běžné uživatele sociálních sítí, internetu a webů, které denně používáme. Kurz byl opravdu užitečný, dostali jsme tipy ohledně hesel a používání aplikací a webových stránek, abychom byli v online světě zabezpečenější, posílali šifrované zprávy, e-maily nebo používali VPN. Myslím, že každý by měl z těchto kurzů prospěch.

Andreea M.

S panem Milanem jsem se setkal na školení programování v jazyku Python pro začátečníky. Musím ocenit velmi dobré pedagogické schopnosti, díky nimž jsem vše probírané hned chápal. Pan Milan ve mně vytvořil zájem o danou oblast a třeba se díky tomu bude ubírat má kariéra i tímto směrem.

Pavel Mikeska

Workshop digitální sebeobrany byl perfektní. Obsahoval vše, co jsem potřeboval vědět a co jsem od něj očekával. Líbila se mi i nestrannost lektora a to, že vždy upozorňoval na možná rizika.

Viktor Kořínek

Milan nás poutavě provedl teoretickou částí a vysvětlením pojmu, po každé části vždy následovalo praktické testování a nastavení bezpečnosti na PC a mobilech. Uživatelům méně zkušeným se trpělivě věnoval a všem se snažil věnovat maximum času a pozornosti. Kurz splnil mé očekávání, rozhodně se teď cítím na síti bezpečnější.

Martin Pavlas

Milana jsem měla tu čest potkat na kurzu digitální sebeobrany, který pořádá v Paralelní Polis. Původně jsem na kurz šla, abych se ujistila, že dělám vše pro digitální zabezpečení ve své práci. Byla jsem mile překvapena, kolik z nově nabytých poznatků využiji v každodenním životě. Milan své přednášky podává velmi srozumitelným způsobem. Zároveň je školení proloženo příklady z praxe a vše si můžete ihned vyzkoušet. Je vidět, že Milan je odborník na bezpečnost na internetu s mnoholetými zkušenostmi. A nejen to, také své zkušenosti umí srozumitelným způsobem předat dál.

Marie Chvojková
technický manažer

Absolvoval jsem s Milanem kurz digitální sebeobrany a nezbývá mi než doporučit kurz všem, kteří na něm ještě nebyli. Je znát, že je to expert ve svém oboru a dokáže téma online bezpečenosti vysvětlit jak člověku v oboru, tak úplnému technickému začátečníkovi.

Naim Ashhab