Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Milan Půlkrábek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Milan Půlkrábek — lektor a konzultant digitální sebeobrany, autor projektu CryptoLAB

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Milan Půlkrábek:
Milan Půlkrábek je aktivní člen Paralelní Polis, zakladatel CryptoLABu, který se dlouhodobě věnuje digitálnímu soukromí a jeho zabezpečení. Speciálně jsem ocenil jeho výborné technické a komunikační schopnosti při organizaci Digital privacy workshopu pro investigativní novináře.

Pavol Luptak

etický hacker, CEO a majitel firem Nethemba a Hacktrophy
Pan Milan Půlkrábek připravil pro žáky poutavou přednášku na téma Bezpečí na internetu. Prezentace byla uzpůsobena jejich věku i očekávanému chování na internetu. Dle zpětné vazby od žáků mohu říci, že pro ně obsahovala mnoho nových informací a věřím, že se díky přednášce zamyslí nad svým působením na internetu a budou dbát doporučení, která získali, a chránit své soukromí.

Tereza Marková

Gymnázium Postupická
S Milanem jsem se seznámila v Paralelní Polis, kde jsme pracovali jako kolegové. Z pozice manažera konceptu CryptoLAB často pořádal externí i interní školení na různá témata. Mezi ty nejpraktičtější počítám zejména mobile security, poznatky z něj jsou použitelné v každodenním životě. Milan své přednášky podává velmi lidským způsobem, díky čemuž jsou srozumitelné i úplným laikům. Školení jsou proložena příklady z praxe, které jsou často vtipné, díky čemuž se nikdy nenudíme. Pokud sháníte odborníka na bezpečnost na internetu, který je zkušený a zároveň přednáší srozumitelným způsobem, v České republice si jen těžko můžete vybrat lépe.

Hedvika Pajerová

odborník na sociální sítě
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS