Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Milan Timčenko > Doporučení

Doporučení z první ruky

Milan Timčenko — tvůrce videí se specializací na explainer a reklamní video a animace

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Milan Timčenko:
Spolupráce s Milanem Timčenkem byla vynikající. Zadanou práci provedl rychle a kvalitně. Pro nás i pro naše zákazníky byla spolupráce přínosem. Jsme moc spokojeni a ve spolupráci hodláme pokračovat i v budoucnu!

Kamil Šlapal

Craft Art Film – dokumentární filmy, instruktážní videa, propagační filmy, produktová videa, reportáže a vzdělávání
www.cafilm.cz ~ kamilslapal@seznam.cz ~ 608 852 736
Služeb pana Timčenka jsem využil celkem třikrát. Mohu tohoto člověka s klidným svědomím doporučit, neboť práce, kterou pro mě dokončil v rámci speciálních vizuálních efektů, byla výborná. Také oceňuji jeho proaktivní přístup, vždy jsme si vyměnili mnoho emailů, abychom vyladili vše do nejmenších detailů. Je velmi vstřícný. Jsem náročný klient, který hledá nejlepší poměr ceny/výkon. Pan Timčenko naprosto splnil mé očekávání. Určitě se na něj v budoucnu opět obrátím. Jsem rád, že mohu takto zhodnotit naši společnou spolupráci a mohu jej doporučit dalším zákazníkům.

Michal Mrhač

Spolupráce s panem Timčenkem mě velice mile překvapila. Za velmi krátký čas jsme obdrželi profesionální animované video, které bude naši marketingovou agenturu AdVisio prezentovat na festivalu Colours of Ostrava. Práce byla odvedena na výbornou, komunikace byla perfektní a celkový přístup hodnotím jako výborný. S klidem mohu doporučit komukoli pro případnou spolupráci.

Jiří Komár

majitel a jednatel společnosti Advisio
www.advisio.cz ~ jiri.komar@advisio.cz ~ 603 750 304
Služeb Milana Timčenka jsme využili pro tvorbu propagačního videa na náš web. Spolupráce byla naprosto bezchybná. Z jeho čistě odvedené práce, profesionálního přístupu a skvělé komunikace jsem byla doslova nadšená. Doporučuji všem, kteří hledají kvalitního tvůrce propagačních videí.

Tereza Hanzelková

BiddingManager Product Specialist
biddingmanager.cz ~ hanzelkova@biddingtools.cz ~ 731 485 949
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS