Doporučení z první ruky

Milan Timčenko — tvůrce videí se specializací na reklamní videa, animaci, hudební klipy a lyrics videa


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Spolupráce s panem Timčenkem mě velice mile překvapila. Za velmi krátký čas jsme obdrželi profesionální animované video, které bude naši marketingovou agenturu AdVisio prezentovat na festivalu Colours of Ostrava. Práce byla odvedena na výbornou, komunikace byla perfektní a celkový přístup hodnotím jako výborný. S klidem mohu doporučit komukoli pro případnou spolupráci.

Jiří Komár
majitel a jednatel společnosti Advisio
www.advisio.cz jiri.komar@advisio.cz 603 750 304

Milane, jste kouzelník! Whaw whaw whaw, jsme nadšeni! Viděli jsme zatím jen na mobilu – jedeme z koncertu a pospícháme na další vystoupení, ale doma si to prohlédneme znova v plné kvalitě. Strašně moc Vám díky!

Vítězslava Krahmerová
zpěvačka a houslistka
www.vitezslava.cz

Služeb pana Timčenka jsem využil celkem třikrát. Mohu tohoto člověka s klidným svědomím doporučit, neboť práce, kterou pro mě dokončil v rámci speciálních vizuálních efektů, byla výborná. Také oceňuji jeho proaktivní přístup, vždy jsme si vyměnili mnoho emailů, abychom vyladili vše do nejmenších detailů. Je velmi vstřícný. Jsem náročný klient, který hledá nejlepší poměr ceny/výkon. Pan Timčenko naprosto splnil mé očekávání. Určitě se na něj v budoucnu opět obrátím. Jsem rád, že mohu takto zhodnotit naši společnou spolupráci a mohu jej doporučit dalším zákazníkům.

Michal Mrhač

Milana doporučuji jak z hlediska scénářů, animací, natáčení i samotného střihu videa. Také oceňuji návaznost na další externisty (u nás to byl například dabér) a koordinaci všech činností. Děkuji za krásná prezentační videa, skvělé fotografie, které doplnily celý projekt i parádní animace. S Milanem spolupracují dlouho a věřím, že se opět potkáme na dalších projektech.

Kristýna Krausová
grafička, ilustrátorka a autorka projektu Vrtíme