Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mirek Beneš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mirek Beneš — webdesignér a kodér grafických šablon

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mirek Beneš:
S Mirkem jsme spolupracovali na řadě webových projektů. Má výborné znalosti v oboru, je samostatný, spolehlivý, vždy dodržel termíny, na kterých jsme se domluvili. Prostě a jednoduše – Mirek patří mezi nejlepší frontenďáky v ČR.

Mirek T.

X Production
www.xproduction.cz
S Mirkem Benešem spolupracujeme již delší dobu. Jeho práce je na vysoce profesionální úrovni. Vždy dodrží domluvené termíny a parametry projektu. V neposlední řadě sleduje a aplikuje nejnovější trendy v oblasti vývoje, což je pro nás výrazným přínosem.

Ing. Dalibor Němec

www.kswr.cz
Zřejmě nejlepší kodér, se kterým jsem měl za posledních 5 let možnost spolupracovat. Výstupy vždy perfektní, odpovídající navrženému designu, pečlivě otestované a odevzdané v domluvený termín. Dává designu život a vždy mám pocit, že ho dokázal posunout maličko dál – mouseover efekty, animace… Pokud v designu něco chybělo, navrhl to po vzájemné omluvě sám. Pro projekťáka je radost s Mirkem spolupracovat :)

Martin Šrámek

Pan Beneš mi provedl individuální úpravu webových stránek, které jsem si na základě předpřipravené šablony vytvořil na Webnode.cz a s jejichž výslednou podobou jsem nebyl spokojen. S jeho prací jsem byl spokojen a mohu ho v tomto směru doporučit.

Ing. Miroslav Šimeček

překladatel z němčiny
preklady-z-nemciny.webnode.cz ~ preklady-z-nemciny@post.cz ~ 607 463 900
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS