Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Miroslav Bartík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Miroslav Bartík — webdesignér, správce a konzultant webů a e-shopů na platformě WordPress

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Miroslav Bartík:
Miroslav je profesionál, s kterým je radost spolupracovat. Nejvíce si cením ochoty, upřímného jednání, výborné komunikace a odbornosti. Jako zákazník jsem měl přesný přehled o postupu práce a její časové náročnosti. Prošli jsme každý detail, možnosti a výsledek nakonec předčil má očekávání. Posunul můj web na jinou úroveň a to jak po stránce designu, tak jeho funkčnosti. Rozhodně je mým záměrem ve spolupráci pokračovat.

Jiří Juráček

Se službami Mirka jsem velmi spokojený. To, čeho si velmi považuji, je jeho profesionalita, upřímnost a velmi přátelský přístup. Je schopný flexibilně se přizpůsobit mým potřebám a navrhovat nová, inovativní řešení v průběhu realizace mého projektu. Je schopen sledovat mé myšlenkové pochody, vnímat mé potřeby a pohotově reagovat. Při spolupráci s ním mám pocit vzájemné kooperace a naprosté spolehlivosti. Je pro mne skutečným partnerem a budu se těšit na další spolupráci.

Attila Vencel

Odkaz na služby ke mně doputoval v pravou chvíli. Mé webovky se díky klamné reklamě staly nefunkčními. Míra řešil můj problém okamžitě, žádné odkládání. Zbavil mě noční můry v podobě nefunkčního webu. Nabídnul a vytvořil pro mě stránky nové. Od vytvoření a spuštění stránek uplynulo pouhých 14 dnů.

Iva Hemská

Skvělá spolupráce, ochotný a vstřícný přístup a skvělé rady. Rozhodně doporučuji.

Tomáš Fiurášek

Měla jsem problém s dlouho neaktualizovaným webem a Miroslav Bartík zareagoval velmi ochotně a rychle uvedl web do funkčního stavu. Navíc mě nasměroval a upozornil na závady, které web mohou ohrožovat. Nabídl řešení, takže jsem moc spokojená a určitě mohu jeho přístup a práci doporučit.

Miluše Jurosková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS