Doporučení z první ruky

Ing. Miroslav Černý — datový konzultant, architekt a kouč


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 18 doporučení

Mirek je mimořádně talentovaný datový vědec. Spolupracovali jsme s ním na řadě projektů a obchodů a bylo to pro nás absolutní potěšení. Má schopnost snadno přecházet z technické do obchodní řeči a skutečně se dostat pod kůži problému. Odpovídá rozvážně a hluboce se zamyslí, než použije jakékoli řešení daného problému. Mám velké štěstí, že mám obchodního partnera, jako je Mirek, protože se skvěle doplňujeme. Kromě toho, že je to jeden z nejlepších datových vědců, se kterými jsem pracoval, je také dobromyslný a důvěryhodný člověk. Těším se na spolupráci s ním i do budoucna.

Samir Sharma
CEO, datazuum
www.linkedin.com/in/samirsharma1/

Práce s Mirkem byla velmi inspirativní. Oceňuji jeho přístup, který umožňuje všem členům týmu získat pod Mirkovým vedením co nejvíce odborných znalostí. Jeho hluboké znalosti pokročilé datové analytiky a jejího využití v praxi nám velmi pomohly, stejně jako schopnost vést uživatele k pochopení složitosti projektu (což je zásadní krok!).

Adéla Suchá
Team Leader & Project Manager Data Analytics, Seyfor
https://www.linkedin.com/in/adelasucha/

Díky Mirku za vše! Poslední rok byl pro mě opravdu TEN rok. Mirek se mnou prošel problematiku dat a datové analýzy od úplných základů až po reálné zkušenosti a postupy z praxe. Mirek má speciální dar a to, že umí vše vysvětlit v takovém podání, které je vám opravdu blízké.

Filip Martin Urbanec
datový analytik
www.linkedin.com/in/filip-martin-urbanec…

Měl jsem tu čest pracovat s mnoha profesionály v oblasti analýzy dat, ale na Mirka budu vždy rád vzpomínat. Oba jsme pracovali společně pro několik nadnárodních zákazníků (Premier customers) a Mirek jim pomáhal a vedl je při implementaci Power BI a nastavení ekosystému business intelligence. Od Mirka jsem se toho hodně naučil. Je vždy ochotný podat pomocnou ruku každému, kdo ji potřebuje. Jsem vděčný, že jsem mohl s Mirkem spolupracovat, a vřele ho doporučuji každé společnosti.

Rushikesh Kulkarni
Product Analyst, bp
www.linkedin.com/in/rushikesh-kulkarni-4…
Petr Jasinski

Mirek je velmi dobře organizovaný člověk se silným zaměřením na detaily jakéhokoli projektu, na kterém právě pracuje. Jeho spolupráce s vámi významně přispěje k rozvoji vašeho podnikání.

Petr Jasinski
lektor a konzultant v oblasti komunikace a řečnických dovedností

Mirek je jedním z nejbystřejších mozků, který přináší silnou kombinaci datové analýzy a obchodního vhledu. Jeho přítomnost je pro strategické rozhodování nepostradatelná. Jeho vedení a rady byly a jsou pro můj úspěch zásadní. Mirka vřele doporučuji pro jeho odborné znalosti, vedení a schopnost poskytovat neocenitelnou podporu. Mirku, děkuji ti.

Matej Bujalka
Tableau Designer, Česká spořitelna
www.linkedin.com/in/matej-bujalka-tablea…

Mirek je opravdu výjimečný člověk. Má velmi široký záběr dovedností, které pokrývají mnoho oblastí, jako je BI (datové sklady, data mining), poradenství nebo trading, kde vybudoval sofistikovaný systém od nuly. Má také jedinečný instinkt pro hledání nových příležitostí. Musím mu moc poděkovat, protože spolupráce s ním pro mě byla velmi motivující a nyní nemám problém věřit svým instinktům a velmi dobře zvládám mnoho nových situací.

Radek Tomášek
Senior Software Engineer
www.linkedin.com/in/radektomasek/

Mirek je vynikající datový vědec se zkušenostmi s analýzou velkých dat. Dokáže objevit a skutečně pochopit důsledky dat pro podnikání. Je velmi spolehlivý a vždy ochotný pomoci.

Lubi Gondiken
Customer Success Manager, Yieldigo
www.linkedin.com/in/lubigondiken/

Mirek je podnikatel, který přeměňuje velká data na vysokou hodnotu pro firmu. Spolupráce s ním mě bavila, protože naslouchal mým konstruktivním nápadům a proměňoval je v praxi s výrazným efektem. Jeho postřehy a datové dovednosti doporučuji.

Jiří Sommer
CRM Director, Algotech
www.linkedin.com/in/ji%C5%99%C3%AD-s-604…

Mirek je velmi výjimečný člověk, důvěryhodný, upřímný a ochotný udělat něco navíc. Vždy projevoval vynikající vůdčí a manažerské schopnosti, stejně jako technické a vývojové dovednosti. Je velmi kreativní a proaktivní, měla jsem možnost s ním pracovat. Pokaždé jsem odcházela s pocitem, že je jedním z těch vzácných lidí v životě, kteří se ujmou jakéhokoli tématu, úkolu nebo projektu a dotáhnou ho do konce, přičemž vždy splní více, než se očekávalo. Ačkoli je cílevědomý a velmi schopný jako vedoucí a manažer, jeho chování je vždy pohodové s upřímným zájmem o druhé a také o to, aby odvedl vynikající práci pro své klienty.

Pavla Pápayová
Service Delivery Manager, TietoEvry
www.linkedin.com/in/papayova-pavla-64429…