Doporučení z první ruky

Ing. Miroslav Černý — datový konzultant, architekt a kouč


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 29 doporučení

Mirek je bezpochyby skutečný kouzelník, pokud jde o práci s daty. V našem světě, který je stále více založen na datech, jsou jeho odborné znalosti neocenitelným přínosem. Pokud chcete odhalit potenciál analýzy dat, je Mirek ten pravý, na koho se obrátit. To, co Mirka odlišuje, je jeho pozoruhodná schopnost poradit jak začátečníkům, tak zkušeným odborníkům v oboru. Má jedinečný talent demystifikovat složitosti datové analýzy a rozložit složité koncepty do srozumitelných a logických kroků. Mirkovy bohaté znalosti jsou založeny na dlouholetých praktických zkušenostech, takže jeho poznatky nejsou jen teoretické, ale i praktické a spolehlivé. Každá diskuse s ním na různá témata je pro mě cenným rozšířením mých znalostí. Pokud je vaším cílem vytvářet řešení pevně podložená spolehlivými důkazy, je Mirek vaším ideálním spolupracovníkem. Jeho vedení zajistí, že vaše rozhodnutí budou založena na pevném základě vhledů podložených daty. Poté, co se s Mirkem zapojíte do diskusí o datech, vydáte se na poutavou cestu do světa datové analýzy. Objevíte příběhy, které data dokáží odhalit a srozumitelně vystihnout, což je dovednost, která je v dnešní době založené na datech nepostradatelná. Shrnuto a podtrženo, Mirka jako průvodce datovou analýzou vřele doporučuji. Jeho odborné znalosti jsou mocným přínosem pro každého, kdo chce využít plný potenciál analýzy dat.

Karel Kantor
Chief Hospital Innovation Unit Officer, VAMED mediterra
https://www.linkedin.com/in/karelkantor/

Mirek je mimořádně talentovaný datový vědec. Spolupracovali jsme s ním na řadě projektů a obchodů a bylo to pro nás absolutní potěšení. Má schopnost snadno přecházet z technické do obchodní řeči a skutečně se dostat pod kůži problému. Odpovídá rozvážně a hluboce se zamyslí, než použije jakékoli řešení daného problému. Mám velké štěstí, že mám obchodního partnera, jako je Mirek, protože se skvěle doplňujeme. Kromě toho, že je to jeden z nejlepších datových vědců, se kterými jsem pracoval, je také dobromyslný a důvěryhodný člověk. Těším se na spolupráci s ním i do budoucna.

Samir Sharma
CEO, datazuum
www.linkedin.com/in/samirsharma1/

Mirek je zkušený odborník na data, který se s vášní věnuje oblasti datové architektury a analýzy. Nedávno mě obohatila účast na jeho školení, které vřele doporučuji komukoli, kdo je na cestě za lepším porozuměním dat. Mirek nejen sdílí své hluboké znalosti a zkušenosti, ale také je schopen předat složité koncepty srozumitelným způsobem. Jeho přátelský a lidský přístup dělá z učení pod jeho vedením skvělý zážitek. Doporučuji Mirkovy služby každému, kdo hledá nejen odborníka, ale i inspirativního učitele.

Petra Novotná
Business Analysis & Controlling Specialist - mBank
www.linkedin.com/in/novotnapetra/

Práce s Mirkem byla velmi inspirativní. Oceňuji jeho přístup, který umožňuje všem členům týmu získat pod Mirkovým vedením co nejvíce odborných znalostí. Jeho hluboké znalosti pokročilé datové analytiky a jejího využití v praxi nám velmi pomohly, stejně jako schopnost vést uživatele k pochopení složitosti projektu (což je zásadní krok!).

Adéla Suchá
Team Leader & Project Manager Data Analytics, Seyfor
https://www.linkedin.com/in/adelasucha/

Měl jsem to potěšení nechat se Mirkem zasvětit do oblasti BI. Je to nejen schopný technický IT odborník, ale také výborný kouč. Jeho přednášky mají celkově vysokou hodnotu, jsou velmi dobře strukturované, jdou přímo na dřeň, jsou podpořeny cennými a bohatými zkušenostmi z různých byznysových domén, přizpůsobené úrovni technických kompetencí klienta a jeho požadavkům. Je dobré mít ho na blízku, aby se člověk vyhnul ošemetným chybám při návrhu a dodávce BI řešení, jejichž důsledky nejsou vidět okamžitě, ale s rostoucím přílivem dat se časem stávají zásadními. Mirek je schopen přispívat jak při řešení problémů malého rozsahu, tak i při komplexních řešeních vyžadujících měsíce práce. Doporučuji vám ho na 100 %!

Tomáš Palubják
IT Manager and Leader
www.linkedin.com/in/tom%C3%A1%C5%A1-palu…

Navštívil jsem velmi podnětné školení „Od dat k výsledkům“, vedené Mirkem Černým. Mohu ho doporučit zejména lidem, kteří se s rozsáhlou tématikou zpracování a analýzy dat teprve seznamují. Školení jim dá strukturovaný pohled na věc - základní směr, který je pak možno dále větvit a prohlubovat dle specifických zájmů a/nebo odborností. Mirek používá řadu příkladů z praxe, reálných situací, kterými ilustruje teoretické informace. Další přínosnou částí školení byli diskuse, otázky a odpovědi, názory ostatních účastníků - tato pluralita je kouzlem otevřených školení, na nichž se sejdou lidé z různých oborů, různých zkušenosti.

Pavel Veselý
Head of Data & AI Competency, Projectman
www.linkedin.com/in/pavel-vesely-2770ab6…

Mirkův jednodenní seminář „Od dat k výsledkům“ byl pěkně strukturovaným, uceleným přehledem datových témat pro byznys, který přesahoval obvyklé módní fráze. Ačkoli jsem již dříve pracoval v datové firmě, detailně se zabýval praktickými kroky při přípravě projektu a dat a vyhodnocováním výsledků v čase. S vědomím Mirkovy odbornosti - dokáže řešit efektivní využití dat v byznysu na řadě skutečných dlouhodobějších datových projektech v různých vertikálách a poskytnout zpětnou vazbu na přístupy, které *vypadají* slibně, ale v praxi „se neujmou“. Jeho interakce se zkušenostmi a potřebami účastníků se navíc jevila jako užitečná pro všechny. Vřele doporučuji.

Bill Eldridge
CEO, PanVid Corp
www.linkedin.com/in/billeldridge/

Mirek je skutečný datový kouzelník. Chytrý, chápající problémy, přímočarý, žádný kecal. Je radost s ním pracovat.

Díky Mirku za vše! Poslední rok byl pro mě opravdu TEN rok. Mirek se mnou prošel problematiku dat a datové analýzy od úplných základů až po reálné zkušenosti a postupy z praxe. Mirek má speciální dar a to, že umí vše vysvětlit v takovém podání, které je vám opravdu blízké.

Filip Martin Urbanec
datový analytik
www.linkedin.com/in/filip-martin-urbanec…

Měl jsem tu čest pracovat s mnoha profesionály v oblasti analýzy dat, ale na Mirka budu vždy rád vzpomínat. Oba jsme pracovali společně pro několik nadnárodních zákazníků (Premier customers) a Mirek jim pomáhal a vedl je při implementaci Power BI a nastavení ekosystému business intelligence. Od Mirka jsem se toho hodně naučil. Je vždy ochotný podat pomocnou ruku každému, kdo ji potřebuje. Jsem vděčný, že jsem mohl s Mirkem spolupracovat, a vřele ho doporučuji každé společnosti.

Rushikesh Kulkarni
Product Analyst, bp
www.linkedin.com/in/rushikesh-kulkarni-4…