Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Miroslav Holec > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Miroslav Holec — vývojář webových aplikací

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Miroslav Holec:
In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky, aniž by přizpůsobováním jeho obsahu „za běhu“ utrpěla srozumitelnost, logika členění a komplexnost pohledu na celou problematiku. To vše bylo podpořeno přehlednými prezentacemi, příklady kódu i „živým“ kódováním, různými tipy a také ukázkami jiných zajímavých projektů. Ani chvilku jsme se nenudili a tempo výkladu bylo příjemně svěží. Moc nám pomohlo, že jsme si spolu s lektorem mohli projít ukázky našich vlastních řešení a ověřit si, kde a v čem děláme chyby anebo co můžeme ještě zlepšit. Ze školení si tak odnášíme nejen tolik potřebné povzbuzení, že jsme na správné cestě, ale také spoustu námětů na přemýšlení a pro další zdokonalování našich restových API. Pro případné další školení v oblasti webových API vyvíjených v ASP.NET Core jsou pro nás školení pana Holce zcela jasnou volbou!

Ing. Tomáš PLANKA

IT – Development, Globus ČR
In-house školení pana Holce bylo v co nejvyšší možné míře přizpůsobeno našim individuálním požadavkům. Nejvíce oceňujeme to, že školení vycházelo z reálných projektů a získané zkušenosti jsou ihned použitelné v praxi.

Ing. Miloš Jirčík

vývojář, Soft-PC s.r.o.
www.softpc.cz
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Nemohu než doporučit.

Filip Tůma

IT Development, Modrá pyramida stavební spořitelna, a. s.
www.modrapyramida.cz
Naše školení bylo na míru, takže výklad se týkal toho, co nás zajímalo nejvíc. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení.

Mgr. Lenka Hudečková

SW architekt, UNIPEX CZ s.r.o.
www.unipex.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS