Doporučení z první ruky

Miroslav Stibůrek — designér, umělec a online marketér


Zobrazuji všechna 3 doporučení

S panem Miroslavem, se mně spolupracovalo velmi příjemně. Oceňuji nadšený tvůrčí přístup. Vždy když jsme něco řešili, tak se mně opravdu líbil velmi iniciativní, tvůrčí přístup, kdy pan Miroslav měl skvělé nápady jak daný problém zvládnout a dal do toho vlastní invenci a vždy to směřoval na maximum, abychom z toho jak se říká vymačkali co nejvíce. A toho si opravdu cením. Navíc zcela bez problémů akceptoval i nápady a připomínky, takže spolupráce byla velmi flexibilní. A i když to byla převážně spolupráce na dálku, tak to nebylo vůbec překážkou. Dosáhli jsme na našem projektu skvělých výsledků a vážím si pana Miroslava i jako člověka, který se dokáže vcítit do potřeb ostatních a je velmi hloubavý. Děkuji.

Miloš Žáček
ředitel společnosti Protronix s.r.o.
www.protronix.cz

Miro je skvělý designér, tečka! Více než rok jsem s ním pracoval na svém patentovaném trakaři. V každém případě je to profesionál. Musím říct, že jsem to s ním neměla vždycky lehké, sama jsem perfekcionistka, ale on byl se mnou vždycky trpělivý, chápavý a plodný.

Ben Sykora
majitel ECRA Homes LLC

V letech 2020 a 2021 Miroslav pracoval na různých projektech pro společnost TAPP Water. Bylo mi potěšením spolupracovat s tak cílevědomým člověkem. Prokázal velkou flexibilitu, rychlou, ale detailní práci, kterou vždy dodal včas. S vlastním vybavením dokázal vytvořit prototyp a vyřešit několik problémů a nedostatků. Těším se na další spolupráci.

Alex Schwarz
spolumajitel
www.tappwater.co