Doporučení z první ruky

Bc. Miroslava Vaňková alias Miky — copywriterka a obsahová specialistka tvořící v češtině, angličtině a polštině


Zobrazuji všech 7 doporučení

Miky je velmi kreativní a zodpovědná! Vždy přistupuje ke klientovi velmi profesionálně a odevzdává práci, za kterou si stojí na 100 %. Vřele doporučuji spolupráci s ní! Vaše texty dostanou úplně jiný rozměr a budou to dobře investované finance.

Barbora Blažková
Client Success Manager ve skupině Proficio

Mirce jsem měla tu krásnou možnost fotit brandové fotky. Moc ráda ji všem doporučuji. Je cílevědomá, spolehlivá a zodpovědná. Neustále se zlepšuje a jednou se o ní bude psát! Je to člověk, se kterým je radost spolupracovat.

Kateřina Nevřelová
fotografka a textařka
www.nevrelova.cz

Mirka nám pomohla rozjet sociální sítě pro nový projekt. Chytla se úkolu velice rychle a brzy naše spolupráce začala přinášet výsledky. Takže ji mohu jedině doporučit.

Jan Sedlačík

Na práci s Mirkou se mi líbilo, že vždy lačnila po zpětné vazbě, aby se mohla posouvat a rozvíjet, vždy přemýšlela, jak dělat věci ještě lépe a její velkou přidanou hodnotou rozhodně byl background z oboru psychologie, díky kterému přinášela nové impulsy, porozumění cílové skupině, nové a neotřelé nápady na content, ať už šlo o copy, články na blog nebo obsah na sociální sítě. Nadaná copywriterka, která srší energií, kreativou a nápady, a to hned ve třech jazycích - češtině, polštině a angličtině.

Kateřina Freslová
Marketing & PR | Digiskills.cz

Miky je svědomitá, pracovitá, nápaditá a vždy dotáhne do konce všechno, co má. Nebojí se říct svůj názor, který je vždy velmi přínosný. Dokáže se na věci dívat jak z pohledu celku, tak detailu, což je vlastnost, kterou ne každý má. Co se týče designu, má skvělý cit pro sladění a jednoduchost.

Zuzana Petrásková
Co-founder, ASIJO.com

Spolupráce s Miky byla radost. Když jsme spouštěli projekt, kde byl potřeba člověk, který vládne polštinou, češtinou a zároveň i angličtinou, měli jsme nižší nároky na kreativitu. Díky Miky to ale nebylo potřeba. Můžeme ji doporučit jak na menší lokální projekty, tak ty velké mezinárodní. Zadávání projektů probíhalo dle našich potřeb, Miky je velmi flexibilní jak časově, tak myšlenkami. Má vše, co si velká agentura od kreativce na volné noze může přát.

Markéta Velcová
HR manager, VML
www.vml.com

Mirka nám připravovala texty pro náš B2B e-shop v češtině a angličtině. Oceňuji její schopnost porozumět našim potřebám a značce, naše sdělení oslovuje naše obchodní partnery přesně tak, jak potřebujeme. S Mirkou budeme spolupracovat i nadále a určitě ji mohu doporučit každé firmě hledající vynikajícího copywritera.

Andreas Miskos
CEO
www.akmis.cz andreas@akmis.cz