Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Rumpala — copywriterka se specializací na sociální média


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 48 doporučení

Na správu našeho facebookového profilu jsme měli několik odborníků, ale vždycky tomu něco chybělo. Slečna Markovská mi otevřela oči a po zahájení spolupráce jsem rychle pochopil, že je náš profil konečně v dobrých rukách. Příspěvky se zkvalitnily po grafické i obsahové stránce a fanoušci se začali hrnout. Slečna Markovská je odborník na slovo vzatý a vždycky ví, co se nám na sociálních sítích bude hodit nejvíce. Proto jí můžu s čistým svědomím doporučit všem, kteří chtějí na komunikaci se zákazníky na sociálních sítích zapracovat.

Jakub Janoušek
ředitel projektu SportMěBaví.cz
www.sportmebavi.cz

S Natálkou vždy byla bezvadná spolupráce. Na začátku jsme sice byli trochu skeptičtí k tomu, že bude probíhat na dálku, ale v průběhu času jsme zjistili, že to nebylo vůbec na škodu. Natálka reaguje vždy rychle, obratem vše zapracovává a všechny požadavky plní na jedničku. Během naší sedmiměsíční spolupráce jsme získali přes 120 skvělých příspěvků a přes 400 nových fanoušků. Natálku můžeme jednoznačně doporučit.

Petr Pavlíček
www.vikipid.cz

Tímto bych chtěla poděkovat slečně Markovské za skvěle odvedenou práci. Spolupracujeme spolu již třetím měsícem. Slečna Markovská se podílí na tvorbě článků se sexuální tématikou a s výsledkem jsem vždy velmi spokojená. Natálie má k práci pokaždé velmi profesionální přístup a deadliny plní s naprostou přesností. Je to profesionálka, která ke své práci přistupuje na 100 % a výsledek provedené práce tomu také odpovídá. Děkuji.

Michaela Podolanová
+421948375808

Slečnu Markovskou jsem oslovil kvůli správě našeho facebookového profilu. Vzala si jej do parády letos v červnu a od té doby se nám o něj stará. Díky jejím radám, nastavením a poznatkům jsme již získali téměř 500 nových fanoušků a už brzy překročíme hranici 3 000. Tímto bych tedy slečně Markovské chtěl poděkovat a doporučit ji i ostatním firmám, které hledají správce sociálních sítí.

Pavel Bugaj
trenér a zakladatel Simply fitness
www.simplyfitness.cz

Natálii jsme si vybrali do týmu magazínu Storyous na základě výběrového řízení. Po vyhodnocení všech zaslaných zkušebních článků, jsme se s kolegyní šéfredaktorkou shodli na tom, že nám nejvíce vyhovuje svým stylem psaní i přístupem k práci. V tuto chvíli již s Natálií spolupracujeme třetím měsícem a jsme s její prací velmi spokojeni. Články odevzdává v termínu, zpětné vazby zapracovává bleskově rychle a všechny připomínky si ukládá a vpracovává do svých textů.

Karolína Hejlová
www.storyous.com

Se slečnou Markovskou spolupracujeme již pátým měsícem. Stará se nám o profil na Facebooku, placené kampaně a tvoří také články do blogu. Spolupráce zatím funguje naprosto bez problémů. Díky zkušenostem slečny Markovské jsme vybudovali profil na Facebooku od nuly. Slečna Markovská reaguje rychle, obratem vše zpracovává a všechny požadavky plní na jedničku. Práci slečny Markovské můžeme jednoznačně doporučit.

Gabriel Probala
jednatel společnosti Elektro PRO, s.r.o.
www.dobreelektro.cz probala@dobreelektro.cz

Se slečnou Markovskou jsme spolupracovali dva měsíce. Starala se nám o placené kampaně na Facebooku. Díky těmto kampaním jsme získali 312 nových fanoušků, 3 200 nových návštěvníků webu a naše kampaně zasáhly přes 58 000 lidí. Se spoluprací jsme byli spokojení. Slečna Markovská reaguje rychle, obratem vše zpracovává a každý týden nás také pravidelně informovala o průběhu kampaní.

Petr Novak

Před devíti měsíci nás oslovila slečna Markovská s nabídkou spolupráce při správě našeho facebookového profilu. Jelikož se nám její příspěvky a kreativita líbí, příliš dlouho jsme nerozmýšleli a na spolupráci kývli. Od té doby se nám Natálie stará o profil na Facebooku a zdejší reklamy. Ke každému příspěvku získáváme díky jejím zkušenostem desítky reakcí fanoušků, neustále se nám rozrůstá fanouškovská základna a dosahujeme skvělých výsledků.

Martin Geletič
majitel Klenotnictví-Online.cz
www.klenotnictvi-online.cz

S Natálkou spolupracuji od letošního dubna a naši spolupráci si zatím nemůžu vynachválit. Natálka mi pomohla nejen s propagací knihy na Facebooku, ale také s texty na prodejní stránku a dalšími marketingovými kanály. Předala mi vhled z tajů marketingu na sociálních sítích, pomohla mi s řadou pro mě nelehkých úkolů. S prací Natálky jsem moc spokojená a jsem ráda, že jsem na ni narazila. Doufám, že budeme ještě dlouho spolupracovat.

Zuzana Kejíková
specialistka na rovnání vbočených palců bez operace, autorka úspěšné knihy
www.zuzanakejikova.cz zuzana.kejikova@email.cz 603 229 148

Spolupráce s Natálií je velmi potěšující. Práci vždy odevzdává včas a ve vysoké kvalitě. Natálie je navíc velmi milá a přátelská, ráda ji proto doporučuji!

Aleksandra Smolarek
Etuo
etuo.cz