Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Rumpala — copywriterka se specializací na sociální média


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 48 doporučení

Natálka pracovala delší dobu jako naše redaktorka v portálu Sokolska33.cz. Byla jsem s její prací maximálně spokojená, jelikož články odevzdávala ještě před termínem a na každou schůzku přicházela s novými nápady, připravena na 100 %. Zadané úkoly plní samostatně a s opravdovým nasazením. Upřímně si myslím, že spolupráce s ní je velkým přínosem a mohu ji pouze vřele doporučit.

Ľubomíra Honíšková
www.sokolska33.cz lubka.honiskova@gmail.com +16047294001

Pro můj nový projekt www.skola-podnikani.cz jsem potřeboval několik textů a PR článků. Na portálu Copywriting.cz jsem narazil na slečnu Markovskou a přečetl si ukázky její práce. Styl jakým píše se mi líbil, a tak jsme navázali spolupráci. Vše bylo bez problému a kvalitní texty byly dodány dle domluvených termínů. Mohu jen doporučit.

Filip Wybraniec
www.skola-podnikani.cz info@filipwybraniec.cz 602 872 877

Paní Markovskou jsem oslovili na základě profilu navolnenoze.cz. Hledali jsme někoho pro vytvoření příspěvků a článků na sociální sítě. Paní Markovská přesně odpovídala našim požadavkům. Přesto, že začátek spolupráce byl poněkud rozpačitý, jakmile jsme se obě strany naladili na stejnou vlnu, bylo vše v naprostém pořádku. Celkově jsme se spoluprací spokojeni a odcházíme s pocitem dobře odvedené práce. Paní Markovskou můžeme jednoznačně doporučit.

Petr Mladěnka

Slečnu inženýrku Markovskou jsme kontaktovali z důvodu poptávky copywritera. Přestože již spolupracujeme s marketingovou agenturou, hledali jsme větší flexibilitu a jiný pohled na věc. S podobou textů jsme spokojeni a termíny dodání plní rychle a včas. Slečnu Markovskou jako copywritera doporučujeme.

L. Susíková
www.clinex.cz

Se slečnou Markovskou jsme navázali spolupráci pro náš web o kapitálových trzích. Vyhovovalo nám její ekonomické vzdělání, ale také copywriterská praxe z různých projektů. Se slečnou Markovskou nikdy nebyl sebemenší problém, termíny plní přesně a s podobou jejích textů jsme velmi spokojeni.

S Natálií jsme navázali spolupráci kvůli správě našeho firemního profilu Luzern Trips. Pravidelně nám připravovala multijazyčné příspěvky s pěknými fotografiemi, spravovala nám placené kampaně a komunikovala s našimi fanoušky. Díky její správě získal náš profil 780 fanoušků za 4 měsíce. Velká spokojenost.

Se slečnou Natálií spolupracujeme už od začátku roku 2017. Hledali jsme někoho, kdo by nám spravoval sociální sítě, zejména pak Facebook, a uměl dobře komunikovat s našimi cílovými skupinami. Slečna Markovská si vše vzala pod svá křídla a spolupráci si nemůžeme vynachválit. Za dobu naší spolupráce nám připravila již více než 75 příspěvků a do budoucna jich bude určitě mnohem více. Natálie plní všechny dohodnuté termíny přesně, pracuje pečlivě a ani změna plánu pro ni není problém. Můžeme ji jen doporučit, a to s hvězdičkou!

PhDr. Jitka Kalousková
manažer PR a marketingu, tisková mluvčí Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského
www.nmskb.cz

Se slečnou Natálií spolupracujeme už od února tohoto roku. Především bychom rádi vyzdvihli kvalitu její práce, nápaditost a proaktivní přístup v oblasti správy profilu na Facebooku a zpracování grafiky. Pokud to s prezentací na Facebooku myslíte vážně, je Natálie skvělá volba.

Pavla Synková
www.tuftewear.cz

Rád bych poděkoval za velice profesionální a přínosnou spolupráci s paní Markovskou. Paní Markovská nám pomohla nastavit komunikaci na Facebooku, pravidelně nám zde tvoří příspěvky a s lehkostí si poradí i s komunikací s fanoušky. Se spoluprací jsem velmi spokojen a určitě paní Markovskou jako správkyni sociálních sítí doporučuji.

Jaroslav Bocek
www.petshoporlova.cz

S Natálií úzce spolupracuji již delší dobu a s výsledkem odvedené práce jsem vždy velmi spokojen. Řešíme spolu několik klientů v oblasti sociálních médií a copywritingu. Na Natálii oceňuji především její nasazení, profesionální přístup, vysokou kvalitu práce, korektní přístup a spolehlivost. Všem můžu služby Natálie vřele doporučit.

Martin Stanovský
www.stanovskyconsulting.cz martin@stanovskyconsulting.cz 721 451 330