Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Natálie Rumpala > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Rumpala — copywriterka se specializací na sociální média

Zobrazuji č. 4144 z celkem 44 doporučení prezentace Ing. Natálie Rumpala:
Natálie se nám stará o facebookovou stránku naší společnosti Renato.cz Její strategie nám pomohla v rámci čtyř měsíců rozšířit naši komunitu na Facebooku z 3000 na 7000 fanoušků. Natka každý měsíc připravuje propagace webové stránky, propagace facebookového profilu, remarketing, konverzní kampaně, propagace kamenných poboček a každý měsíc nám zasílá reporty. V případě jakýchkoliv problémů je ihned na příjmu a dokáže přispět i svými nápady. Natálii doporučujeme všem malým i středně velkým firmám :-)

Filip Salamon

první volba při koupi zlata
www.renato.cz
S prací paní Rumpala jsem byla velmi spokojená. Práce byla dodána v požadovaném rozsahu a v předstihu. Jednalo se o vytvoření příspěvků a reklamních kampaní na sociálních sítích.

Svatava Zaplatilová

www.szfoto.cz
Paní Natálie je solidní člověk, komunikativní a velice spolehlivá. Je s ní velmi příjemné jednání.

Milada Koutná

Natálii jsem oslovil, protože jsem potřeboval pomoct se svými sociálními sítěmi ohledně cvičení vývojové kineziologie ve fitness a zdravého životního stylu. Pro Natálii cvičení ve vývojových řadách bylo něco nového, ale poradila si s tím na jedničku. Postarala se mi o profil na Facebooku a na Instagramu. S prací Natálie jsem byl vždy spokojen. Natálie vždy dodala vše v termínu a v podobě, na které jsme se domluvili. Nemusel jsem ji nikdy urgovat ani upomínat. Vše probíhalo podle plánu. Natálii mohu rozhodně doporučit.

Jakub Fürabcher

fitness trenér se zaměřením na vývojovou kineziologii
www.facebook.com/jakub.furbacher.fitness… ~ jakubfurabcher30@seznam.cz ~ 730 962 545
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS