Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Rumpala — copywriterka se specializací na sociální média


Zobrazuji č. 41-48 z celkem 48 doporučení

Natálie se nám stará o facebookovou stránku naší společnosti Renato.cz Její strategie nám pomohla v rámci čtyř měsíců rozšířit naši komunitu na Facebooku z 3000 na 7000 fanoušků. Natka každý měsíc připravuje propagace webové stránky, propagace facebookového profilu, remarketing, konverzní kampaně, propagace kamenných poboček a každý měsíc nám zasílá reporty. V případě jakýchkoliv problémů je ihned na příjmu a dokáže přispět i svými nápady. Natálii doporučujeme všem malým i středně velkým firmám :-)

Filip Salamon
první volba při koupi zlata
www.renato.cz

S prací paní Rumpala jsem byla velmi spokojená. Práce byla dodána v požadovaném rozsahu a v předstihu. Jednalo se o vytvoření příspěvků a reklamních kampaní na sociálních sítích.

Svatava Zaplatilová
www.szfoto.cz

Paní Natálie je solidní člověk, komunikativní a velice spolehlivá. Je s ní velmi příjemné jednání.

Milada Koutná

Natálii jsem oslovil, protože jsem potřeboval pomoct se svými sociálními sítěmi ohledně cvičení vývojové kineziologie ve fitness a zdravého životního stylu. Pro Natálii cvičení ve vývojových řadách bylo něco nového, ale poradila si s tím na jedničku. Postarala se mi o profil na Facebooku a na Instagramu. S prací Natálie jsem byl vždy spokojen. Natálie vždy dodala vše v termínu a v podobě, na které jsme se domluvili. Nemusel jsem ji nikdy urgovat ani upomínat. Vše probíhalo podle plánu. Natálii mohu rozhodně doporučit.

Jakub Fürabcher
fitness trenér se zaměřením na vývojovou kineziologii
www.facebook.com/jakub.furbacher.fitness… jakubfurabcher30@seznam.cz 730 962 545

Natálie mi velmi pomohla ohledně nastavení Facebook Bussines pro reklamu a vysvětlila mi podrobnosti spojené s cílením reklamy. Co ovšem udělala jako jediná a čím si mě získala byla možnost sdílení obrazovky, kdy mě naváděla krok po kroku, kde co a jak i na co kliknout. Pro mě tento přístup znamená vše, jelikož se technických věcí děsím jak ostatní pavouků. Takže mohu jen doporučit a ještě jednou bych tímto způsobem chtěla poděkovat za zvládnutí techniky za pouhou hodinu, když sama jsem se s tím prala přes měsíce. Děkuji! A vy, co jste dočetli až sem, tak neváhejte Natálii kontaktovat, stojí to za to.

Natálie Polanská
trenérka, která se věnuje ženám s problémy jako je diastáza a těhotným nebo po porodu
731 917 134

Na paní Natálii jsem se obrátil s žádostí o radu ohledně mojí prezentace na stránkách sociální sítě Facebook. Její odpověď byla rychlá, podrobná a hlavně i pro mě - laika - naprosto srozumitelná. Moc mi tím pomohla a každému mohu její služby vřele doporučit!

Pavel Landík
zahradní práce

S Natálií spolupracuji několik let na starých i nových projektech. Má přehled a nasazení. Doporučuji i jako vzor pro ostatní freelancery.

Robert Adam
stonegallery.cz info@stonegallery.cz 606 030 043

Zúčastnila jsem se workshopu Správa sociálních sítí pod vedením Natálie Rumpala a byla jsem opravdu nadšená a splnil má očekávání. Na tento workshop jsem šla s tím, že bych se chtěla naučit ovládat v základu mnou vytvořenou stránku na FB a nejen, že jsem odcházela opravdu s pocitem, že nyní všemu rozumím, ale dotkly jsme se i dalších oblastí jako placená reklama, tipy a triky, Instagram aj. Dostala jsem opravdu 4 hod. intenzivního workshopu, materiály připravené přímo pro mě a hodinová konzultace, která proběhne po individuální domluvě. Velmi spolupráci s Natálií doporučuji.

Markéta Trčková
poradkyně u společnosti Eurona
marketa.trckova@gmail.com 603 281 806