Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Rumpala — copywriterka se specializací na sociální média


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 48 doporučení

Hned po první schůzce mi bylo jasné, že slečna Markovská je pro správu sociálních sítí suvenýrů TIBI to pravé. Nadšená pro svou práci, naprostý profesionál s velkým přehledem, velmi aktivní a s racionálním i kreativním přístupem k věci. Zároveň je velmi milá, přátelská. Dokáže rychle pochopit produkt, brand, cílovou skupinu a tomu komunikaci přizpůsobit. K nastaveným cílům je velmi zodpovědná.

Miroslav Zvolánek
jednatel Tibi.cz
www.tibi.cz

S Natálií spolupracujeme již několik týdnů. Poskytuje nám copywriterské služby v oblasti textů jak na web, tak i do našeho blogu. Je na ni absolutní spolehnutí v termínech. Vždy dodrží to, na čem se dohodneme. Její texty jsou čtivé, zajímavé a samozřejmě bez jazykových chyb. Je samostatná, u práce přemýšlí a neplní jen slepě naše požadavky. Snaží se vždy pracovat tak, aby byl výsledek co nejlepší. Je znát její mnohaletá praxe se psaním, zvládá téměř jakékoliv téma. Vždy se můžeme spolehnout na to, že jsou texty v pořádku a bez chyb.

Bc. Denis Mufakarov
Officetime.cz
www.officetime.cz obchod@officetime.cz 775 552 844

S paní Markovskou se skvěle spolupracuje, je velmi organizovaná a profesionální.

Matej Chodelka

Děkuji za skvělý, rychlý a výstižný úvod do online marketingu a celkové provedení cenotvorbou v online prostředí. Velmi milá slečna/paní. Doporučuji!

Matěj K.
Drifttrike.cz
www.drifttrike.cz

S Natálií jsem spolupracoval na projektu Boataround.com. Velmi oceňuji její profesionální a proklientský přístup. V krátké době se dokázala zorientovat v tématu „sailingu“ a tvořit Facebook posty a články na blog na výborné úrovni.

Ľubomír Varga
marketing manažer v Boataround
www.boataround.com lubomir.varga@marketing.boataround.com +421902597159

Slečnu Markovskou doporučujeme jako profesionálního copywritera, který nemá problém poutavě psát i o složitých tématech. Vždy pečlivě nastuduje dostupné, a to i složité zahraniční zdroje a přetaví je do čtenářsky výborně vstřebatelných forem. Své články umí perfektně zacílit na konkrétní cílové skupiny dle zadání. S jazykem si hraje lehce, pokud je potřeba, zachovává ostrovtip a „milou atmosféru“ textů, jindy zase důrazně dbá na seriozní a odborný jazyk. Psala i hodně recenzí a popisků zboží, ve kterých opět přesně zrcadlila zájmy jak čtenáře, tak i zadavatele. Vše vždy důsledně odevzdané včas a obvykle i s předstihem. Po cca 2 letech pravidelné spolupráce mohu vyjádřit velký vděk a spokojenost s prací slečny Markovské. Ceník jejích služeb vnímám jako adekvátní vzhledem k vysoké kvalitě textů. Doplním, že se nestalo, že bychom museli články posílat zpět na přepracování. Vždy souhlasily se zadáním a to i co se týče použití vybraných klíčových slov a výrazů, které v nich musely být. Práce slečny Markovské je jednoznačně lepší, než 98 % zdejších českých copywriterů. A jako redaktor větších blogů, který zadává práci mnohým dalším redaktorům, toto mohu s klidem potvrdit. Ještě jednou děkuji a doufám, že hodnocení pomůže k prospěchu slečny Markovské.

Spolupráce s Ing. Natálií Rumpala v oblasti správy facebookové stránky Justiční servis a Věci zásadní je naprosto skvělá. Natálie je velmi ochotná, vždy velmi rychle reaguje na požadavky klienta a vždy také vše dodrží, včetně perfektní komunikace. Nejenže stránku posunula kvalitativně hodně dopředu, ale spolupráce s ní přinesla i mnoho nových fanoušků stránky, tím pádem větší rozsah a viditelnost všech aktivit. Spolupráci s Natálií Rumpala velmi doporučujeme.

Tým Věci zásadní z.s.
občanská platforma pro pozitivní změnu ve společnosti
justicniservis.cz vecizasadni-js@seznam.cz

S Naty spolupracuji v rámci projektu pro ženy, kde zastřešuje kurzy a workshopy na témata ohledně správy sociálních sítí. Nejvíc si vážím toho, že ke všemu přistupuje zodpovědně, je na ni spolehnutí. Její obsah je srozumitelný a máme velmi pozitivní zpětnou vazbu od účastnic kurzů. Jsem vděčná za její ochotu pomáhat nám a zároveň nám předávat své nabité zkušenosti a že jich je :-). Naty můžu ve všech ohledech doporučit. Je vysoce kvalifikovaná, umí naslouchat – jednoduše je to jasná volba :-).

Martina Kubíčková
kariérová a životní coachka, zakladatelka projektu Podnikavky
www.posunsvehranice.cz kubickova.martina@centrum.cz 733 311 593

S Natálií spolupracujeme více než půl roku a jsme velmi spokojeni. Kromě výborných textů a článků také profesionálně odbavuje správu našich sociálních sítí i propagace. Oceňujeme, že jsou všechny zakázky splněny včas, při práci má výbornou organizaci úkolů a nikdy nemusíte hlídat splnění nebo termíny. Vše připraví s předstihem, přidá k tomu vlastní nápady, vše posílá k odsouhlasení a později pak posílá report nebo vyhodnocení. Vyzkoušeli jsme v uplynulých třech letech několik spolupracovníků, ale doporučení máme pouze jedno: paní Natálie Rumpala. Děkujeme.

Milan Kovář
obchod@esensino.cz 778 048 078

S Natálií spolupracuji už rok a se spoluprací jsem maximálně spokojen. Vyzdvihnout musím její profesionalitu, komunikaci – každodenní shrnutí práce a sepsání práce budoucí, kvalitu psaní článků a absolutní samostatnost – o nic se pomalu nemusím starat, což mi naprosto vyhovuje. Rozhodně spolupráci s Natálií doporučuji všem.

Jan Hudlický
www.vitaminov.cz