Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Natálie Rumpala > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Rumpala — copywriterka se specializací na sociální média

Zobrazuji č. 3136 z celkem 36 doporučení prezentace Ing. Natálie Rumpala:
Hned po první schůzce mi bylo jasné, že slečna Markovská je pro správu sociálních sítí suvenýrů TIBI to pravé. Nadšená pro svou práci, naprostý profesionál s velkým přehledem, velmi aktivní a s racionálním i kreativním přístupem k věci. Zároveň je velmi milá, přátelská. Dokáže rychle pochopit produkt, brand, cílovou skupinu a tomu komunikaci přizpůsobit. K nastaveným cílům je velmi zodpovědná.

Miroslav Zvolánek

jednatel Tibi.cz
www.tibi.cz
S Natálií spolupracujeme již několik týdnů. Poskytuje nám copywriterské služby v oblasti textů jak na web, tak i do našeho blogu. Je na ni absolutní spolehnutí v termínech. Vždy dodrží to, na čem se dohodneme. Její texty jsou čtivé, zajímavé a samozřejmě bez jazykových chyb. Je samostatná, u práce přemýšlí a neplní jen slepě naše požadavky. Snaží se vždy pracovat tak, aby byl výsledek co nejlepší. Je znát její mnohaletá praxe se psaním, zvládá téměř jakékoliv téma. Vždy se můžeme spolehnout na to, že jsou texty v pořádku a bez chyb.

Bc. Denis Mufakarov

Officetime.cz
www.officetime.cz ~ obchod@officetime.cz ~ 775 552 844
S paní Markovskou se skvěle spolupracuje, je velmi organizovaná a profesionální.

Matej Chodelka

Děkuji za skvělý, rychlý a výstižný úvod do online marketingu a celkové provedení cenotvorbou v online prostředí. Velmi milá slečna/paní. Doporučuji!

Matěj K.

Drifttrike.cz
www.drifttrike.cz
S Natálií jsem spolupracoval na projektu Boataround.com. Velmi oceňuji její profesionální a proklientský přístup. V krátké době se dokázala zorientovat v tématu „sailingu“ a tvořit Facebook posty a články na blog na výborné úrovni.

Ľubomír Varga

marketing manažer v Boataround
www.boataround.com ~ lubomir.varga@marketing.boataround.com ~ +421902597159
Slečnu Markovskou doporučujeme jako profesionálního copywritera, který nemá problém poutavě psát i o složitých tématech. Vždy pečlivě nastuduje dostupné, a to i složité zahraniční zdroje a přetaví je do čtenářsky výborně vstřebatelných forem. Své články umí perfektně zacílit na konkrétní cílové skupiny dle zadání. S jazykem si hraje lehce, pokud je potřeba, zachovává ostrovtip a „milou atmosféru“ textů, jindy zase důrazně dbá na seriozní a odborný jazyk. Psala i hodně recenzí a popisků zboží, ve kterých opět přesně zrcadlila zájmy jak čtenáře, tak i zadavatele. Vše vždy důsledně odevzdané včas a obvykle i s předstihem. Po cca 2 letech pravidelné spolupráce mohu vyjádřit velký vděk a spokojenost s prací slečny Markovské. Ceník jejích služeb vnímám jako adekvátní vzhledem k vysoké kvalitě textů. Doplním, že se nestalo, že bychom museli články posílat zpět na přepracování. Vždy souhlasily se zadáním a to i co se týče použití vybraných klíčových slov a výrazů, které v nich musely být. Práce slečny Markovské je jednoznačně lepší, než 98 % zdejších českých copywriterů. A jako redaktor větších blogů, který zadává práci mnohým dalším redaktorům, toto mohu s klidem potvrdit. Ještě jednou děkuji a doufám, že hodnocení pomůže k prospěchu slečny Markovské.

Redakce Erekce.cz

https://www.erekce.cz/clanky ~ pomoc@erekce.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS