Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Nikola Kaplan > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Nikola Kaplan — grafická designérka

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Nikola Kaplan:
Spolupráce s Nikolou Kaplanovu probíhala od začátku bez problémů. Vždy rychle a profesionálně reagovala na naše požadavky a výsledná práce splnila naše očekávání. Určitě se v budoucnosti na paní Kaplanovou znovu obrátíme.

Ing. Jan Bednář

Wlach Transport
Spolupráce s paní Nikolou byla naprosto perfektní a precizní. Navržené logo je zcela originální a odpovídá našim požadavkům. Komunikace rychlá, práce velice kvalitní. Moc děkujeme a zase se na vás velice rádi obrátíme.

Libor Pavlíček

Autolakovna Ledeč
S Nikolou jsme spolupracovali dlouhodobě na více projektech. Mohu podat pozitivní reference, její práce je profesionální a příjemná je i komunikace s ní.

Zdena Stryková

ROSS Holding
K tvorbě mého loga jste přistoupila velice profesionálně. Musím ocenit, že všechna práce proběhla velice rychle. Potěšila mě Vaše komunikativnost! V jiných firmách se i týden nikdo neozve a s prací je pomalu otravujete. U Vás to bylo skvělé. Nejlepší byl Váš výsledek práce. Navrhla jste mi logo přesně podle mého vkusu, jednoduché a výstižné. Ještě jsem Vám to asi neřekla, ale růžovo-zelené logo jsem chtěla úplně původně, než mě od něj všichni odradili, a Vy jste mi ho tam krásně "vyfikla"!!! Svoje logo teď všude ráda ukazuji a jsem na něj hrdá. Proto Vás paní Kaplanová zdravím a srdečně doporučuji všem!!!

Ing. Lucie Glozová DiS.

Zahradnice Lucie
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS