Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Novák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Novák — konzultant a tvůrce webů se zaměřením na digitální produkty a spokojené uživatele

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Petr Novák:
Setkání s Petrem pro mě znamenalo vytvoření atraktivního webu a zároveň získání inspirativního kamaráda. Petr dokáže z WordPressu vyždímat i zdánlivě nemožné věci. Mezi řádky rád poradí, kam se zrovna dá letět téměř zdarma, a ještě k tomu člověka naviguje na zajímavé pohybové aktivity. Prostě full package, a přitom, v rámci jeho všestrannosti, vytvořil – troufám si říct – jeden z nejlepších webových projektů roku 2015 – web Mladýkokos.cz. Díky, Petře.

Filip Říha

zakladatel Mladykokos.cz, kouč a mentor
www.mladykokos.cz
K Petrovi jsem se dostala na doporučení. Svou práci už tehdy neinzeroval, zakázky si vybíral. Jako jedna z prvních škol, možná vůbec první, jsme se díky němu dostali k webu ve WordPressu a už tím nám pomohl porušit zaběhlou klasiku celkem nudných školních webů. Ujal se i grafických prací, což byla rozhodně výhoda. Spolupráce s ním běží hladce a rychle. Dodržuje termíny, splní, co řekne a často přidá ještě nějaký nápad, postřeh navíc. Největší benefit spolupráce s ním byla přímočarost – neplýtvá slovy, šetří tak čas svůj i můj, ví, jak má vypadat dobrý výsledek a jde za ním.

Eva Dittrich Sanigová

zakladatelka Základní školy Livingston
www.zslivingston.cz ~ eva@zslivingston.cz
Petr je zkušený profesionál s obrovským přesahem mimo jeho hlavní obory působnosti, se kterým byla radost spolupracovat. Vždy naprosto precizně zpracoval všechny mé na první pohled bláznivé nápady, pozvedl je na mnohem vyšší úroveň a dodal jim punc originality. Jeho kreativní a zkušené rady mě vždy dokázaly správně nasměrovat, posunuly mě tam, kde bych se před pár měsíci ani nedoufala sama sebe vidět. Spolupráce s Petrem pro mě byla velmi inspirativní, naučila jsem se díky ní mnoha novým věcem a získala jiný pohled na záležitosti, ve kterých jsem zbytečně stagnovala. Petra vřele doporučuji naprosto všem. Ať už chtějí postavit nový web či fungující e-shop, potřebují vymáčknout z WordPressu maximum, získat skvělé finty pro cestování na vlastní pěst nebo se něco blíže dozvědět o tom, jak pálit a neukládat (tuky).

Lucie Grusová

paleosnadno.cz
Petr je profík. Ví kam a na co sáhnout a na všechny moje všetečné dotazy buď rychle odpověděl nebo dílo rovnou udělal. Pomohl mi s převedením webu do úplně nového kabátu, všechnu práci udělal samostatně a velmi proaktivně. Prostě se to stalo a já se mohl věnovat něčemu jinému, než je CSS a programování webu. Což sice umím, ale jsem 100× pomalejší. Petrovu práci doporučuji, jsem velice spokojený uživatel.

Petr Růžička

Chief Movement Officer
www.petrruzicka.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS