Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Olga Pohl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Olga Pohl — copywriterka, konzultantka obsahu a lektorka psaní

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Olga Pohl:
Olga připravovala texty a wireframy pro můj nový web. Oceňuji její důkladnou a kvalitní práci. Olga je precizní, flexibilní a spolehlivá. Vřele ji doporučuji.

Mgr. Petra Klapáková

rodinná koučka a logopedka
www.petraklapakova.cz ~ koucka@petraklapakova.cz ~ 608 817 000
Olga je pro copywriting a překlady skvělá volba. Napíše takové texty, které dají vaší značce tvář a správnou formu. Výborně pracuje s klienty, pokládá jim správné otázky a je moc milá.

Kateřina Malinová

kreativní ředitelka agentury Stario
Spolupráce s Olgou je výborná, neboť na její slovo se můžete spolehnout. Její texty jsou hravé, erudované a zároveň srozumitelné. Plusem je její perfektní angličtina. Oceníte ji ve chvíli, kdy potřebujete kvalitní dvojjazyčný copywriting.

Blanka Mikulová

marketingová konzultantka
Workshop s Olgou byl jako ideální text: jasný, k věci, konstruktivní a hlavně užitečný! Získali jsme zpětnou vazbu na naše dosavadní výtvory z webu, naučili se, jak napsat atraktivní titulek a perex, a jak zredukovat slovní balast. Hledali jsme inspiraci a ten správný hlas pro to, co chceme říci, na sociálních sítích, webech i v tištěných médiích. Workshop jsme si vyloženě užili a nejradši bychom u nás měli Olgu pořád!

Eliška Kodyšová

výkonná ředitelka APERIO, o.p.s.
Olga dokonale pochopila princip a pojetí našich textů a díky tomu nám ušila workshop přesně na míru. Workshop dodal našim autorům sebevědomí do dalšího psaní a praktické vodítko v podobě „taháku“. Hodilo se nám při psaní popisů do nové USE-IT mapy Prahy pro mladé cestovatele.

Míša Klíčníková

koordinátorka projektu, Jůzit z. s.
S Olgou spolupracuji již několik let. Osvědčila se jako výborná tlumočnice i překladatelka. Obdivuhodná jazyková vybavenost a tvořivost se odráží i v její redaktorské činnosti. Olga překládá i rediguje pečlivě, nápaditě, s citem a nezalekne se ani těžších odborných textů. Spolupráce s Olgou je pro mě vždy radostí a jednoznačně ji mohu doporučit.

Zuzana Krušinová

produkční, Byznys pro společnost
Olga přeložila náš web do angličtiny a pomohla doladit i české texty. Hledali jsme kombinaci copywriterky a překladatelky, aby se naše texty příjemně četly v češtině i v angličtině – a to se Olze náramně podařilo. Olga drží své slovo a ráda poradí i nad rámec zadání – je s ní jednoduše radost spolupracovat!

společnost Nutberg

www.nutberg.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS